Шахтар сенсаційно вилетів з Кубка України, Динамо насилу пройшло Колос

9253
2
ФК Шахтар Донецьк. Тайсон

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 3 березня.

1. Сенсація! «Агробізнес» в овертаймі вибив «Шахтар» з Кубка України. Підопічні Олександра Чижевського зуміли оформити єдиний м'яч у додатковий час.

2. Емоційна битва з овертаймом і пенальті. «Динамо» вибило «Колос» з Кубка. Кияни в серії післяматчевих пенальті вирвали путівку до півфіналу Кубка України.

3. «Агробізнес» — «Шахтар» — 1:0. Велика сенсація. Відео голу і огляд матчу. Дивіться відеоогляд поєдинку 1/4 фіналу Кубка України.

4. «Динамо» достроково повернув хавбека з Уфи, щоб посилити оборону. Ахмед Алібеков був в оренді в російському клубі з вересня 2020 року.

5. Стали відомі всі півфіналісти Кубка України. Відбулися всі чвертьфінали.

6. Системний збій. Оглядач Sport.ua — про «кришталевість» щелепи нинішнього «Шахтаря».

7. Позиція №1 у збірній: хто буде грати у відборі на ЧС і Євро-2020? Роздуми над воротарською позицією в команді Андрія Шевченка.

8. АНДРОНОВ: «Слова Кривцова про Динамо показали, чим дихає український футбол». Відомий коментатор впевнений, що в російській першості все інакше.

9. Помер екс-коментатор телеканалів «Футбол» Юрій Розанов. Фахівцю було 59 років.

10. Втрачена перевага в Осієку. Збірна України програла Хорватії. Команда Олександра Косенка програла в поєдинку відбіркового турніру Євро-2022.