03.03.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Сенсація! Агробізнес в овертаймі вибив Шахтар із Кубка України

Підопічні Олександра Чижевського зуміли оформити єдиний м'яч у додатковий час

Сенсація! Агробізнес в овертаймі вибив Шахтар із Кубка України
© ФК Шахтар Донецьк

Одними з останніх на стадії чвертьфіналу Кубка України до боротьби вступили волочиський «Агробізнес» і донецький «Шахтар». Протистояння між поточним лідером Першої ліги і чинним чемпіоном України проходило в нетиповій локації – на полі столичного стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, і обіцяло стати досить напруженим.

Колектив Луїша Каштру в новому сезоні не залишає шансів під час передбачення його результатів. «Гірники» свій попередній матч проти луганської «Зорі» програли лише в компенсований час (0:1), хоча за ходом тієї гри мали місце екстремальні гойдалки між командами. У подібному стилі донеччани провели вже не першу зустріч у поточному футбольному році, тому говорити про будь-яку стабільність не доводилося. При цьому, звітна гра стала першою для «Шахтаря» в поточному розіграші Кубка України, тому можна було говорити про деяку нерозвідану площину для команди Каштру.

Очевидними проблемами «жовто-синіх», окрім банальної переваги в класі з боку суперників, була також і відсутність ігрового тонусу в 2021-му році. Перша ліга пішла на зимову паузу ще в кінці листопада минулого року, після чого команди жили в законсервованих умовах тренувальних зборів. Підготувати своїх підопічних до гри з настільки серйозним суперником для тренерського штабу Олександра Чижевського здавалося мало не нездійсненним завданням. Утім, якщо «Агробізнес» і справді хоче потрапити в «еліту» в наступному сезоні, то до подібних обставин необхідно бути готовим.

Поєдинок починався рівно так, як і передбачалося. «Шахтар» багато контролював м'яч на чужій половині поля, але зазнав труднощів у завершальній стадії в черговому матчі поспіль. У підсумку, «гірники» так і не змогли запропонувати гідного загострення на чужій половині, що дозволило їх суперникам набути впевненості у власних силах. «Жовто-сині», у свою чергу, показували бажання ловити суперників на контратаках і стандартних положеннях, і не сказати, що ця тактика в їхньому виконанні була безуспішною.

Перший гольовий момент виявився якраз на рахунку у номінальних господарів поля – Дідик не зумів влучити в отвір воріт, замикаючи подачу кутового з лівого флангу у воротарський, яка супроводжувалася явною нерішучістю Пятова під час гри на лінії. «Шахтар» продовжив грати в прагматичний футбол, за що ледь не отримав гол перед перервою, але прокидання м'яча повз голкіпера з боку Петрова завершилося підстраховуванням від Кривцова. Донеччани не віддали опонентам жодної переваги на м'ячі, але грали в абсолютно огидний футбол в атаці.

На початку другого тайму Каштру дав команду своїм підопічним йти в більш інтенсивний пресинг на чужій половині, що досить швидко призвело до вірної можливості забити. Арбітр Бойко, спочатку, припустився помилки, не побачивши фолу з боку голкіпера Мозиля проти Фернандо, але VAR швидко виправив його помилку у бік призначення пенальті. Однак Патрік пробив надто слабо в лівий кут, тому страж воріт, який правильно вибрав напрямок для стрибка, зумів намертво забрати м'яча у руки.

Тиск «Шахтаря» лише зростав із кожною новою хвилиною після цього епізоду, але одного лише натиску всіма фронтами точно не було б достатньо, якщо в завершальній стадії творився справжній хаос. Донеччани вичавили ще один гольовий момент лише на завершенні основного часу, коли удар головою від Дентіньо відправив м'яча у поперечину над лівою дев'яткою. Власне, із реальних можливостей «гірників» – усе. Із іншими підходами впоралася масована оборона суперників і голкіпер, який прекрасно грав на лінії.

Зовсім не було сумнівів, що підопічні Каштру підуть дотискати команду з Першої ліги вже зі старту овертаймів, але в те, що донеччани допустять фатальну помилку в обороні вже на старті, не вірив ніхто. Бойчук передачею із правого флангу відправив Семенця на побачення з Пятовим, після чого на 96-й хвилині рахунок на табло змінився в перший і, як стане зрозуміло пізніше, останній раз у цьому матчі. Так, «Шахтар» дійсно не зміг відігратися, незважаючи на колосальну кількість створених ситуацій для голу в подальшому.

На початку другого додаткового тайму відмашка у виконанні Хочолави в центрі поля проти Семенця коштувала йому другого попередження, після чого завдання «гірників» суттево ускладнилося. «Агробізнес» збільшив щільність між своїх ліній оборони, і в нервовій кінцівці так і не дозволив засмутити власного голкіпера. Моменти Патрика, Дентіньо, Тете і інших у різні фрагменти овертайму були потенційно гольовими, але результату так і не принесли. Фіаско!

Фінальний свисток арбітра Сергія Бойка відправив до півфінального раунду волочиський «Агробізнес».

Кубок України. 1/4 фіналу.

«Агробізнес» – «Шахтар» - 1:0

Семенець, 96

На 51-й хвилині Алан Патрік («Шахтар») не забив пенальті (воротар).

  Черненко, 25, Мозиль, 51, Шаповал, 67, Дідик, 87, Думанюк, 92 – Судаков, 35, Хочолава, 90+1

 Хочолава, 109 (друге попередження)

«Агробізнес»: Мозиль – Шаповал, Дідик, Юхимович, Куріло, Романюк (І. Когут, 63) – Семенюк (Груша, 63), Думанюк, Черненко (Бойчук, 81), Н. Когут (Немтінов, 94) – Петров (Семенець, 81).

«Шахтар»: Пятов – Корнієнко, Хочолава, Кривцов, Болбат – Маркос Антоніо (Майкон, 63) – Коноплянка (Тете, 64), Алан Патрік, Судаков (Марлос, 91), Соломон (Тайсон, 91) – Фернандо (Дентіньо, 72).

Арбітр: Сергій Бойко (Київська обл.).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

Удари (у площину): 9 (3) – 13 (6)
Кутові: 4 – 9

АГРОБІЗНЕС-ШАХТАР.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 2°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(157 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DK1961
    online
      DK1961, 04.03.2021 20:16
    +2
    «Шахтар» вийде на пік форми 10 квітня
    Ті, кого здивували останні виступи київського «Шахтаря», нічого не тямлять у справжній тренерській стратегії! Те, що за останні три гри ця команда забила лише один м’яч, і той з одинадцятиметрового, засвідчує далекоглядну стратегію! «Шахтар» планомірно готується до головного матчу сезону. Цей матч відбудеться 10 квітня, а суперником чинного чемпіона буде «Маріуполь». Отоді ми і побачимо справжній потенціал чемпіонів! Будемо свідками швидких атак, гарних комбінацій та м’ячів, забитих не з пенальті!
    Скажете, що тоді вже буде пізно? Я так не думаю. На шляху до двобою з «Маріуполем» «шахтарі» отримають ще не одну нагоду пробити одинадцятиметровий після перегляду ВАРу. Також вистачатиме не зарахованих арбітром м’ячів у ворота чемпіонів.
    Хто їм доктор, що не змогли забити «обов’язковий» пенальті «Агробізнесу»? Недооцінили скромне команду із райцентру над Збручем! А дарма — ще кілька років тому, коли ця команда виступала серед аматорів, в її складі блискуче грав форвард Олег Собуцький, який привернув своєю яскравою грою увагу тренерів збірної України (серед ветеранів), за яку досі регулярно виступає. Не знали про це у «Шахтарі». Тому й програли. Зате у «Маріуполя» точно виграють!, — написал Несенюк на своей странице в сети Facebook.
    A.V.
    online
      A.V., 04.03.2021 12:41
    +4
    Є три речі, на які можна дивитися вічно: як тече вода, горить вогонь і як всрався Сахтьор.
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2021 11:33
    0
    Oliynuk_sport, 04.03.2021 11:30
    Сенсація Агробізнес здивував хорошою грою.
    а о этого Верес приятно удивил-лидеры 1 лиги поинтереснее аутсайдеров УПЛ-Ингульца Львова та Миная
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 04.03.2021 11:30
    +2
    Сенсація Агробізнес здивував хорошою грою.
    BaZia
      BaZia, 04.03.2021 10:27
    +4
    Нужно было эпатажного судью Вакса на этот матч пригласить, потому что даже Катька не справилась бы вчера..
    DidOk
      DidOk, 04.03.2021 10:15
    +2
    Срна вже тренер ?
    DidOk
      DidOk, 04.03.2021 10:15
    +4
    Каштру ще не звільнили ?
    Вова Бойко
      Вова Бойко, 04.03.2021 09:47
    +5
    Шахтарю потрібно було починати грати з першого раунду з такою грою
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 04.03.2021 09:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    PUTINHUILO, 04.03.2021 09:11
    Бальзам просто на душу...
    .
    .
    Хочу услышать блеяние чувачка,который в каждом втором своем посте о Динамо вспоминал его неудачу в матче с сельской командой из Ковалевки.
    Та той чувачок ще тиждень не показуватиметься, а коли в нього запитаєшся - так буде морощзитися, що такого не казав....
    wojsergivan
      wojsergivan, 04.03.2021 09:14
    +4
    один вопрос ахметке а катька за зарю бабло вернула а ка старалась
    wojsergivan
      wojsergivan, 04.03.2021 09:11
    +5
    какая рома какое дерьмо ахметка вилу продавай в италии а бабло на родину нищим пенсионерам а обезьян в зоопарк
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 04.03.2021 09:11
    +10
    Бальзам просто на душу...
    .
    .
    Хочу услышать блеяние чувачка,который в каждом втором своем посте о Динамо вспоминал его неудачу в матче с сельской командой из Ковалевки.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.03.2021 09:03
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 04.03.2021 08:55
    Якби у нас в УПЛ судили чесно, то кожного року була би зарубав за перше місце як мінімум серед 4 команд і не факт що чемпіонство чергувалося би тільки між Динамо та Шахтарем (Динамо би точно два попередніх сезони навіть 2-ми не були би)! Тому і чемп в .опі, тому і попандос постійно на Євроарені, де судді, падали, чомусь не допомагають. З Тим ВАР носяться як "баба в ступі" - спочатку правила вивчіть, а тоді ВАРом користуйтесь (за що вилучили гравця у матчі Шахтар-Зоря? Чоловік намагався грати в м'яч, а в останній момент Мораєс вставив ногу... Жовта - напевно, ну явно не червона. Там не було зумисних грубості. За що поставили 11-метровий у ворота Агробізнесу? Єврейчик починав падати ще до контакту з воротарем аграріїв. За що поставили 11-метровий у матчі ФК Львів Динамо.... І таких за що можна в кожному матчі за участю наших грандів по кілька штук запитатися...)
    Увидим в мае я думаю будут скандалы
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 04.03.2021 08:55
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 04.03.2021 07:17
    По Шахтеру.
    Вы же все восхищались судаковым, так вот кто вам мешал оставить 13 игроков в клубе не отдавая их Мариуполю.
    Я уверен что Кащук Чех очеретько сикан могли бы помочь.
    Но решили протолкнуть бразил.
    А теперь в центре поля нет ни одного игрока который может выиграть единоборства.
    И что летом Палкин вернёт их?))))
    Якби у нас в УПЛ судили чесно, то кожного року була би зарубав за перше місце як мінімум серед 4 команд і не факт що чемпіонство чергувалося би тільки між Динамо та Шахтарем (Динамо би точно два попередніх сезони навіть 2-ми не були би)! Тому і чемп в .опі, тому і попандос постійно на Євроарені, де судді, падали, чомусь не допомагають. З Тим ВАР носяться як "баба в ступі" - спочатку правила вивчіть, а тоді ВАРом користуйтесь (за що вилучили гравця у матчі Шахтар-Зоря? Чоловік намагався грати в м'яч, а в останній момент Мораєс вставив ногу... Жовта - напевно, ну явно не червона. Там не було зумисних грубості. За що поставили 11-метровий у ворота Агробізнесу? Єврейчик починав падати ще до контакту з воротарем аграріїв. За що поставили 11-метровий у матчі ФК Львів Динамо.... І таких за що можна в кожному матчі за участю наших грандів по кілька штук запитатися...)
    Solohdko1
      Solohdko1, 04.03.2021 08:51
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    И пеналь и гол не засчитали ничего не помогло
    Nashwill
      Nashwill, 04.03.2021 08:11
    +7
    Шлюхтьор вперде!
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 04.03.2021 08:08
    +6
    Без суддів шухтьора не може ....массссссса доданого часу...пенальті?))) Повторю Тайсон з розвороту в башку б'є гравця Сталі...покарання 0)))) Сирунша по яйцях б'є гравця Сталі покарання 0...тому і тут пеналя навіть близько не могло бути....шухтьору бєспрєдєлу прощають...а суперників судять максимально жорстко...))) Кл0унИ)))
    Trollface
      Trollface, 04.03.2021 07:51
    +4
    Шахтер не играл, думал что Агро забьет себе автогол. Ахметов тренера Каштрирует.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.03.2021 07:17
    +1
    По Шахтеру.
    Вы же все восхищались судаковым, так вот кто вам мешал оставить 13 игроков в клубе не отдавая их Мариуполю.
    Я уверен что Кащук Чех очеретько сикан могли бы помочь.
    Но решили протолкнуть бразил.
    А теперь в центре поля нет ни одного игрока который может выиграть единоборства.
    И что летом Палкин вернёт их?))))
    Remark
      Remark, 04.03.2021 07:16
    +7
    Потом всякие Денисовы и Ко удивляются: а почему это Каштру не попал в список выбора лучших тренеров Украины? Начинают про Реал вспоминать (который кому только не проигрывал), зато про середняка БД и влёт 10-0 желают промолчать. В ЛЕ тоже с Маккаби не фонтан сыграли, да и в ЧУ игры особой нет. П. С. В общем думаю Каштру дорабатывает.
    antonio
      antonio, 03.03.2021 21:39
    +46
    все ...браво Агробізнес ...браво Чижевський
    Sunrise
    online
      Sunrise, 03.03.2021 21:39
    +45
    После таких заруб как сегодня я надеюсь в следующем розыгрыше Кубка все команды УПЛ будут стартовать не позже 1/16. Пусть доказывают на поле своё превосходство и радуют зрителей во всех уголках страны на летних полях.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 03.03.2021 21:40
    +42
    Тренер команды из Первой лиги вчистую переиграл тренера Чемпиона Украины.
    Поздравим ребят, которые показали слабые места в организации игры Шахтёра.
    В концовке после удаления Хочолавы счёт даже мог стать 3:0.
    Шахтёру надо сильно сконцентрироваться на Лиге Европы - там соперник посильнее будет.
    ya_3
      ya_3, 03.03.2021 21:43
    +36
    Коментировать нечего. АГРОБИЗНЕС - с заслуженной победой! А ШАХТЁРУ - крепко задуматься, чем они сейчас занимаются и сколько ЭТО будет продолжаться? Однозначно надо менять тренера и избавляться от некоторых зажравшихся недоигроков.
    Ну а в остальном - будем жить!
    VAD
      VAD, 03.03.2021 21:43
    +34
    Всрався радной шагтьооооoooooooooooooooooooор
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 03.03.2021 21:44
    +31
    Де цей підарас777?... Карма вона така, їбе больно і без вазеліна))) Оце реальный пройоб селу з першої ліги)))) Шахтьор - шампіньон))😂 😂 😂
    inoj
      inoj, 03.03.2021 21:42
    +31
    Агробізнес - це вам не Реал)))
    OKs100
    online
      OKs100, 03.03.2021 21:42
    +29
    Как я и говорил, Агробизнес прошел Шахтер на классе.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 03.03.2021 21:41
    +28
    Настоящий праздник в украинском футболе. Чемпион обосрался! Браво Агробизнез! Заслуженная победа! Вы лучшие!
    P.S. Переживаю за максимку, не дай Бог еще вены себе вскроет или передоз словит от бояры с горя.
    axylinam
    online
      axylinam, 03.03.2021 21:41
    +28
    С таким огромным бюджетом и такая позорная игра от Шахтёра,скорее всего в этом сезоне Шахтёр останется без трофеев
    VadyaMetal
      VadyaMetal, 03.03.2021 21:44
    +25
    ото кроты жыденько всрались! "восточную Барселону"- село поимело... Каштру, видимо, скоро дадут пендаля, а Фонсека с Ромой, наверное, сейчас упиписиваются от страха перед грозным противостоянием... или от смеха...
    Maximus
      Maximus, 03.03.2021 21:43
    +25
    ZAKARPATFAN, 03.03.2021 21:41
    Осталось уволить Каштру, нанять классного тренера и вновь будем громить Реал. Но на это уйдёт пару недель
    Спустись наконец-то с космоса и не неси чушь
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.03.2021 21:41
    +25
    Всрався радной шагтьооооор
    Akella_147
      Akella_147, 03.03.2021 21:39
    +24
    Ахах, красавцы!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 03.03.2021 21:40
    +23
    Вот это поворот! (с)
    grig
      grig, 03.03.2021 21:44
    +22
    У "Агробизнеса" было больше голевых моментов.
    MetalKH
      MetalKH, 03.03.2021 21:46
    +21
    Коментар згорнуто. Показати
    Всрався радной шахтёёёёёёёр!!!!!!
    zelia73
    online
      zelia73, 03.03.2021 21:40
    +20
    браво народный агробизнес
    Darkness1984
      Darkness1984, 03.03.2021 21:45
    +19
    Alexander Киев, 03.03.2021 21:44
    Здорово Каштру слил кубок, чтобы силы сэкономить на УПЛ и ЛЧ
    что, Сашка?) Отмазки тупые пошли?
    hidalgo65
      hidalgo65, 03.03.2021 21:40
    +19
    интерсно в лес Каштру вывозить будут или нет?