28.02.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря в меншості в компенсований час вирвала перемогу у Шахтаря

Луганчани закінчували матч у меншості і зуміли вирвати три очки

Зоря в меншості в компенсований час вирвала перемогу у Шахтаря
© twitter.com/FCShakhtar

Це був центральний матч туру, в якому зустрічалися одні із головних претендентів на нагороди чемпіонату. «Шахтар» після того, як скоротив своє відставання від «Динамо» до одного очка, явно розраховував тільки на перемогу. А «Зорі» треба було повертати собі третє місце в турнірній таблиці, на яке ще у п'ятницю піднялася «Десна».

В стартовому складі господарів поля після великої паузи, пов'язаної із травмою, вийшов Ісмаїлі. Однак знову, як і в матчі-відповіді з «Маккабі» був відсутній Тарас Степаненко. Крім того, в резерві залишився Сергій Кривцов. У гостей на лавці запасних гру розпочав недавній новачок клубу Шахаб. А разом з ним, до речі, там же опинилися Микита Шевченко, Дмитро Хомченовський, Андрейс Циганікс і Дмитро Іванисеня, які в першій частині чемпіонату найчастіше виходили в основі.

Гірники почали активніше і вже на 5-й хвилині Жуніор Мораес після передачі Тете отримав можливість для удару по воротах. Але пробив несильно і Нікола Василь легко забрав м'яч у руки. А вже наступної хвилини Алан Патрік «вистрілив» з-за меж штрафного майданчика, втім, м'яч влучив у штангу і вилетів за межі поля.

«Зоря» теж намагалася швидко контратакувати, використовуючи всю ширину поля. Ось тільки з ударами у її гравців спочатку справа ніяк не складалась. А тут ще на 13-й хвилині попросив заміну Владислав Кочергін, від якого дуже багато залежить в атакуючих діях луганського клубу.
А гірники продовжували тримати в напрузі оборону суперників. Марлос, Майкон, Тете, Жуніор Мораес у першій половині тайму виходили на ударну позицію, але свої шанси не використали. Особливо хороший момент був у Тете на 23-й хвилині, коли після швидкої контратаки вже з меж штрафного майданчика він пробив зовсім близько від ближньої штанги.

Так тривало приблизно до 25-ї хвилини, а потім ігрова перевага перейшла до «Зорі». Спершу арбітр матчу Катерина Монзуль попросила підказку у помічників VAR в епізоді, коли в штрафному майданчику господарів поля м'яч, здавалося, зачепив руку Миколи Матвієнка. Але порушення все ж не було. Потім Аллах'яр Сайядманеш вибіг сам на сам з Анатолієм Трубіним, та воротар зіграв блискуче і не дозволив форварду забити гол. Щоправда, в цьому епізоді арбітри зафіксували офсайд. А найнебезпечніший і найкрасивіший момент стався біля воріт «Шахтаря» на 30-й хвилині. Після подачі з кутового Віталій Вернидуб п'ятою у стрибку в стилі Златана Ібрагімовича пробив з близької відстані під поперечину. І якби не божевільна реакція голкіпера гірників, цей гол точно увійшов би в хіт-паради найкращих у сезоні.

Під кінець тайму Владислав Кабаєв та Ісмаїлі обмінялися непоганими ударами, а вже в компенсований арбітром час Єгор Назарина несподівано без свистка пробив штрафний майже метрів з 35. На щастя для гірників, Анатолій Трубін був уважний і з правого від себе верхнього кута перевів м'яч за лінію воріт.

І після перерви суперники не відмовилися від активних дій в передній лінії - на атаку однієї команди інша відповідали своєю. Так, на 48-й хвилині Ісмаїлі зліва небезпечно пробив в нижній ближній кут, але Нікола Василь м'яч парирував. І буквально тут же Олександр Гладкий вибіг з м'ячем до воріт гірників, проте Анатолій Трубін разом із захисником відвели небезпеку.

Час минав, а рахунок на табло не змінювався. Обидва наставники стали випускати нових футболістів, щоб підтримати високий темп і освіжити гру. Але в одних епізодах удари були неточними, в інших їх блокували суперники, і плюс до всього надійно діяли воротарі. Як, наприклад, на 78-й хвилині, коли Нікола Василь врятував свою команду після сильного удару Тайсона під поперечину.

На 80-й хвилині «Зоря» залишилася у меншості. Це Жуніор Реіс на лівому фланзі оборони грубо зіграв проти Жуніора Мораєса. Спершу Катерина Монзуль показала порушнику жовту картку, але після перегляду VAR поміняла своє рішення і вилучила захисника гостей з поля.
Решту часу до кінця матчу «Шахтар» намагався вирвати перемогу і найреальніший шанс вже на 90-й хвилині мав Ісмаїлі, проте м'яч після його удару влучив в ногу Абу Ханні і вилетів на кутовий. І вже у компенсований час Майкон бив у лівий від себе кут воріт, але Нікола Василь в цьому поєдинку був непробивним.

А розв'язка матчу настала на 90+5 хвилині. Аллах'яр Сайядманеш втік у контратаку і видав пас у штрафний майданчик на Дмитра Іванисеню. Удар останнього з близької відстані виявився точним.

Ось так «Зоря» у меншості обіграла «Шахтар» і знову повернулась на третє місце в турнірній таблиці української Прем'єр-Ліги.

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур.

«Шахтар» - «Зоря» - 0:1

Дмитро Іванисеня (95)

Алан Патрік (57) - Єгор Назарина (32)

Жуніор Реіс (80, груба гра)

«Шахтар»: Анатолій Трубін, Додо, Микола Матвієнко, Вітао, Ісмаїлі, Майкон, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 65), Тете (Манор Соломон, 76), Ромеро Марлос, Тайсон, Жуніор Мораес

«Зоря»: Нікола Василь, Денис Фаворов, Віталій Вернидуб, Йоель Абу Ханна, Жуніор Реіс, Єгор Назарина, Владислав Кочергін (Дмитро Хомченовський, 13), Владлен Юрченко (Андрейс Циганікс, 81), Аллах'яр Сайядманеш, Владислав Кабаєв (Дмитро Іванисеня, 73), Олександр Гладкий (Шахаб Захеді, 73)

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ШАХТАР - ЗОРЯ ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(55 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dadlismit
      dadlismit, 01.03.2021 11:41
    +7
    Trasher311987, 01.03.2021 11:23
    И посмотрите реакцию на гол на Олимпийском.
    И поймёте Киев Луганск поддерживает больше чем Донецк, думаю вопрос почему здесь не уместен, потому что Заря это команда которая не смотря на свою игру всегда скромна, без больших денег, без собственного админ ресурса.
    Очень приятно за свой город.
    Еще до войны, фаны Зари и Динамо поддерживали друг друга. Насколько мне известно, дружба между фанатскими движениями Луганска и Донецка отсутствовала
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.03.2021 11:38
    +1
    tima fialko, 01.03.2021 11:36
    Сказать несчастный случай,бывает.Но потери очков пошли косяком.Может чемпионат стал конкурентным для Шахтёра и Динамо?
    Конечно Десна Заря Колос Ворскла очень прибавили.
    Хорошие тренеры, игроки не плохие.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.03.2021 11:37
    0
    Муґунот Уух, 01.03.2021 11:32
    на Олимпийском за московский Спартак и Шериф болеть будут в матчах с кротами
    Перебор за Спартак)))).
    Хотя Федун из Киева и он признавался что болеет за Динамо
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.03.2021 11:36
    +1
    Сказать несчастный случай,бывает.Но потери очков пошли косяком.Может чемпионат стал конкурентным для Шахтёра и Динамо?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.03.2021 11:32
    +1
    Trasher311987, 01.03.2021 11:23
    И посмотрите реакцию на гол на Олимпийском.
    И поймёте Киев Луганск поддерживает больше чем Донецк, думаю вопрос почему здесь не уместен, потому что Заря это команда которая не смотря на свою игру всегда скромна, без больших денег, без собственного админ ресурса.
    Очень приятно за свой город.
    на Олимпийском за московский Спартак и Шериф болеть будут в матчах с кротами
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.03.2021 11:23
    +11
    И посмотрите реакцию на гол на Олимпийском.
    И поймёте Киев Луганск поддерживает больше чем Донецк, думаю вопрос почему здесь не уместен, потому что Заря это команда которая не смотря на свою игру всегда скромна, без больших денег, без собственного админ ресурса.
    Очень приятно за свой город.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.03.2021 11:19
    +4
    Луганчанин который болеет за Динамо орал так, ше сын смотрел на него и говорил папа у тебя все в порядке
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 01.03.2021 10:58
    +6
    Кто еще считает наш чемпионат неинтересным?
    Заря наверное сама в шоке.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.03.2021 10:32
    +4
    Vbolivalnyk-Peter, 01.03.2021 08:12
    Тепер Ахметова доведеться башляти іншим командам ще й за те, щоб відбирали очки в Зорі (в 2 рази більше видатків). А то навіть в кваліфікацію ЛЧ не потраплять. Зоря якщо виграє перенесений матч в Олімпіка всього на 1 очко відставатиме від 2-го місця!
    не збідніє.
    в крайньому випадку підніме тариф на електроенергію на копійку-дві. то ще в плюсах буде
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.03.2021 09:48
    +5
    Если задуматься,то может интересная ситуация получиться. Ахметке кровь из носа, но надо занимать первое место в чемпионате, но Динамо поперло не по раскладу. И только арбитры смогут внести коррективы в эту победную поступь команды Луческу. Могут даже показательно наказать эту перепуганную бабу со свистком, в смысле, Лучи погрозит пальчиком,но для других арбитров эту будет сильный посыл- ребята, больше креатива при арбитраже Динамо, ОПГ УАФ все простит... Как говорят у нас в Одессе - будем посмотреть...
    solart1964
    online
      solart1964, 01.03.2021 09:01
    0
    avk2307, 01.03.2021 08:55
    Все верно про стареющий шахтер. Про то, что Заря должна была лететь и такому Шахтеру - не согласен. Там даже нарезку моментов глянь и увидишь ,сколько Трубин отбил, а у шахтера только Исмаили удар таким можно считать
    Я спорить не собираюсь. Я свое мнение высказал. Если хочешь увидеть - посмотри последние десять-пятнадцать минут и убедись, что моменты были. А если бы еще их до ударов доводили, то один минимум залетел бы точно. Но я это не для оправдания пишу. А к тому, что Шахтер резко и беспочвенно сдал за последние пол года . Может чуть больше. При тех же игроках и том же тренере. Значит что-то не в порядке в коллективе. Собственно, Шахтер сейчас в той же ситуации, в которой Динамо было год и два назад.
    avk2307
    online
      avk2307, 01.03.2021 08:55
    +6
    solart1964, 01.03.2021 06:47
    Кошки Леоненко, конечно, большие знатоки в футболе, но тем не менее, Шахтер выиграл у Реала потому, что молодежь играла. А когда бразильский биг-квартет на поле, то игра у Шахтера заканчивается на подступах к штрафной. Нельзя выиграть без ударов по воротам. Все голы Реалу - это быстрые контры с вертикальными передачами и удары по воротам, естественно. А когда мяч поперек весь матч перемещается, то выиграть нельзя не только у Реала, но и у Агробизнеса. При всем уважении к Заре, вчера она должна была лететь в два-три мяча даже с такой игрой Шахтера, если бы они по воротам били в те моменты, которые были, а не назад отдавали или поперек поля катали.
    Все верно про стареющий шахтер. Про то, что Заря должна была лететь и такому Шахтеру - не согласен. Там даже нарезку моментов глянь и увидишь ,сколько Трубин отбил, а у шахтера только Исмаили удар таким можно считать
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 01.03.2021 08:12
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Тепер Ахметова доведеться башляти іншим командам ще й за те, щоб відбирали очки в Зорі (в 2 рази більше видатків). А то навіть в кваліфікацію ЛЧ не потраплять. Зоря якщо виграє перенесений матч в Олімпіка всього на 1 очко відставатиме від 2-го місця!
    solart1964
    online
      solart1964, 01.03.2021 06:47
    -13
    avk2307, 28.02.2021 22:28
    Наконец то Леонненко сказал,то ,что многие здесь уже давно объясняют фанам шахты. Шахтер у Реала выиграл случайно, если он после этого в 5-10 играх игры не демонстрирует
    Кошки Леоненко, конечно, большие знатоки в футболе, но тем не менее, Шахтер выиграл у Реала потому, что молодежь играла. А когда бразильский биг-квартет на поле, то игра у Шахтера заканчивается на подступах к штрафной. Нельзя выиграть без ударов по воротам. Все голы Реалу - это быстрые контры с вертикальными передачами и удары по воротам, естественно. А когда мяч поперек весь матч перемещается, то выиграть нельзя не только у Реала, но и у Агробизнеса. При всем уважении к Заре, вчера она должна была лететь в два-три мяча даже с такой игрой Шахтера, если бы они по воротам били в те моменты, которые были, а не назад отдавали или поперек поля катали.
    Alex Sweden
      Alex Sweden, 01.03.2021 06:27
    +2
    не ну смешно
    Nashwill
      Nashwill, 01.03.2021 05:51
    +10
    скавчать іржаві помийні бомжики)) вже й з купленими суддями не можуть виграти ваше місце біля параші
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.03.2021 04:16
    +6
    Tеllur, 28.02.2021 21:16
    Могут ...
    А может будет и так.
    Динамо-40
    Шахтёр-39
    Заря-35 (+игра)
    Жесть.
    Откуда это у Шахтера будет 39? Победа над Десной? Серьезно? Ха-ха.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.03.2021 04:08
    +5
    Alexander Киев, 28.02.2021 19:39
    Записи о Чемпионе Шахтере, всегда больше всех набирают комментов и просмотров! хотя, это не удивительно, ведь Шахтер самый титулованный клуб Украины
    Десна - Динамо: онлайн - 292, обзор - 304 комментария.
    Шахтер - Рух: онлайн - 216, обзор - 59 комментариев.
    В матче Динамо и в онлайне, и в обзоре комментариев было больше, чем у Шахтера вместе взятых
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.03.2021 02:25
    +6
    Ilya , 28.02.2021 19:18
    Проблема в тренере.
    Он не авторитет, конец.
    Тот же Тете постоянно искал Тайсона на поле.
    Когда болельщики Динамо говорили, что у Динамо проблема в тренере, ваших это мало интересовало.
    Теперь выгребайте.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.03.2021 02:17
    +3
    Ilya , 28.02.2021 19:16
    Шахтер лучшая команда в Украине.
    Могу еще раз это написать, если просишь)
    Сегодня Заря показала характер и билась до конца, заслужили победу)
    У Агробизнеса хотя бы выиграйте в среду, лучшая команда Украины
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 28.02.2021 18:59
    +42
    Ай да Заря, ай да молодцы! Мужики! Все таки ржавые прогнозируемо не смогли отобрать очки в Луганчан. Победил сильнейший! Браво!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 28.02.2021 19:00
    +41
    Вся Украина сегодня была за Зарю! Маяковский, максинюк и другие, где вы там ребятки? Битва за второе место только начинается
    Леонід Леонідович
    online
      Леонід Леонідович, 28.02.2021 19:02
    +39
    Даже такие мощные нападающая как Монзуль не способна дать нужный результат Шахтёру....
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.02.2021 19:01
    +38
    Спасибо Заря за справедливость
    Sunrise
      Sunrise, 28.02.2021 19:00
    +38
    Заря... Ну вы поняли Мужики, у меня даже слов для вас нет...
    Спасибо огромное!!!
    Аллахьяр - бриллиант! Иванисеня - красава!
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 28.02.2021 18:59
    +38
    Матч огонь. Заря с победой.
    hanter567
      hanter567, 28.02.2021 19:01
    +27
    Ого. Оце сюрпрайз. Зоря молодці!!!! Вітаю!!! Нажаль не дивився цей матч.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 28.02.2021 19:00
    +27
    Песня!!!
    Pixelman
    online
      Pixelman, 28.02.2021 19:01
    +26
    Кротов в зону ЛЕ!!! ЗАРЯ достойна ЛЧ
    Serg Sergio
      Serg Sergio, 28.02.2021 19:03
    +25
    MαКS7777⚒, 28.02.2021 19:00
    Отличное донбассовское дерби ,это не колхозного дынамо игры
    Иди уже, пей бояру... Не твой сегодня день.
    mayjumanji
    online
      mayjumanji, 28.02.2021 19:02
    +25
    Мужики уделали шлюх во главе с монзулькой)))))))
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 19:01
    +25
    Коментар згорнуто. Показати
    MαКS7777⚒, 28.02.2021 19:00
    Отличное донбассовское дерби ,это не колхозного дынамо игры
    донбассовское (С)
    -----
    так срака горит, что даже челюсть свело
    Sentinel
      Sentinel, 28.02.2021 19:00
    +25
    Отлились кошке мышкины слезы!
    Всех с победой!!!!
    Заря, я тебя люблю!!!
    Aleksandr Terrr
      Aleksandr Terrr, 28.02.2021 19:05
    +23
    Ахаха, смотрю послематчевую студию... Эксперты в трауре
    Cityzen83
      Cityzen83, 28.02.2021 19:01
    +22
    ой кроты, как же вы радуете
    axylinam
    online
      axylinam, 28.02.2021 19:00
    +22
    Браво Заря,Скрипник молодец как тренер,Монзуль иногда свистела в пользу Шахтёра
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 19:00
    +21
    Коментар згорнуто. Показати
    Заря молодцы, Скрипник переиграл Каштру тактически , выстояв там где этого требовала ситуация, разительно атакуя при каждом случае!
    Катя -монитор, как всегда не зачемт, предвзятость и неуверенность . Но ее и дальше будут ставить!
    Как фан ДК, на данный момент , больше всего опасаюсь именно Зарю в борьбе за пьедестал !
    JekFan
      JekFan, 28.02.2021 19:02
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 28.02.2021 19:01
    Ничего. Всеравно будем первые, ведь Динамо никакущее сейчас
    как там твой прогноз про три гола в ворота Зари ?
    не устал ртом победы. и трофеи брать?
    Оналитег спорта
      Оналитег спорта, 28.02.2021 19:01
    +18
    Потек ржавый бочок
    Олександр Жарчинський
    online
      Олександр Жарчинський, 28.02.2021 19:08
    +17
    писав після Маккабі.мене замінусували.напишу ще раз - допоки такий нулячий Тайсон буде грати - діла не буде!!!