28.02.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Зоря - 0:1. Перемога мужиків в меншості. Відео голу та огляд матчу

Дивіться найкращі моменти зустрічі 16-го туру УПЛ

Шахтар - Зоря - 0:1. Перемога мужиків в меншості. Відео голу та огляд матчу
© ФК Шахтар Донецьк

У неділю, 28 лютого, відбувся центральний поєдинок шістнадцятого туру чемпіонату України, в якому зустрічалися донецький «Шахтар» і луганська «Зоря».

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур

«Шахтар» – «Зоря» – 0:1

Дмитро Іванисеня (90+5)

Огляд матчу

Удар Тайсона і Алана Патріка в стійку, 6 хвилина

Фінт Зідана від Тете, 18 хвилина

Постріл Тете в хрестовину, 23 хвилина

Удар скорпіона від Вернидуба, 30 хвилина

Трубін виручає після дальнього удару Назарини, 45+2 хвилина

Найкращі моменти першого тайму

Момент Тайсона, 78 хвилина

Червона Жуніньо, 80 хвилина

Гол Іванісені, 90+5 хвилина

Найкращі моменти другого тайму

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Іванисеня (Зоря).
80' Juninho (Зоря) отримує червону картку.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 01.03.2021 21:29
    0
    Красивая атака. Браво! Такое выдать в самом конце матча...
    George Abuladze
      George Abuladze, 01.03.2021 13:40
    -1
    Расслабился Шахтер, вот и проиграл, очень бы хотелось достойного выступления Зари в ЛЕ!
    Динамо и другим командам тоже будет непросто набрать очки с Зарей
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 28.02.2021 20:30
    +2
    axylinam, 28.02.2021 19:51
    Скрипник молодец,пытается прививать Заре немецкий футбол,немецкий стиль игры,плюс не побоялся выпустить двух нападающих,
    Да все прогрессивные европейские клубы играют либо с двумя напами в 442, либо с тремя ярко выраженными игроками атаки в 433. А у нас в семье многие команды так и играют через 1 Напа и 9 опорников.
    axylinam
    online
      axylinam, 28.02.2021 19:51
    +11
    Скрипник молодец,пытается прививать Заре немецкий футбол,немецкий стиль игры,плюс не побоялся выпустить двух нападающих,
    mvv71ua
      mvv71ua, 28.02.2021 19:43
    +9
    Цікаво, що багато хто сумнівався у прогнозі на гру Циганика - шд не тільки втратив очки, а і програв!!! УРА!!!
    Alehandro
      Alehandro, 28.02.2021 19:18
    -4
    Это удар пяткой в падении, а не удар скорпиона (удар двумя пятками)! И дальний удар был не от Юрченко, а от Назарины. Всему вас учить надо...
    nicksaf
      nicksaf, 28.02.2021 19:07
    -11
    А Заря -- не одноклассник. А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.А Заря -- не одноклассник.
    axylinam
    online
      axylinam, 28.02.2021 19:51
    +11
    Скрипник молодец,пытается прививать Заре немецкий футбол,немецкий стиль игры,плюс не побоялся выпустить двух нападающих,
    mvv71ua
      mvv71ua, 28.02.2021 19:43
    +9
    Цікаво, що багато хто сумнівався у прогнозі на гру Циганика - шд не тільки втратив очки, а і програв!!! УРА!!!
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 28.02.2021 20:30
    +2
    axylinam, 28.02.2021 19:51
    Скрипник молодец,пытается прививать Заре немецкий футбол,немецкий стиль игры,плюс не побоялся выпустить двух нападающих,
    Да все прогрессивные европейские клубы играют либо с двумя напами в 442, либо с тремя ярко выраженными игроками атаки в 433. А у нас в семье многие команды так и играют через 1 Напа и 9 опорников.
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 01.03.2021 21:29
    0
    Красивая атака. Браво! Такое выдать в самом конце матча...