2862
0
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 21 лютого.

1. Знайомий камінь спотикання. Динамо в Києві вирвало нічию у Десни. Київський клуб вдруге в сезоні не зумів обіграти чернігівців.

2. З присмаком VAR. Шахтар розібрався з Рухом. Підопічні Каштру розім'ялися перед матчем-відповіддю в Лізі Європи УЄФА.

3. Традиційна бронза українок і тотальне домінування норвежців. Денис Шаховець виділяє найцікавіші події другої частини чемпіонату світу.

4. Турнірна таблиця УПЛ. Динамо випереджає Шахтар тільки на одне очко. 20-21 лютого відбулися матчі 15-го туру Української Прем'єр-ліги.

5. Інгулець і Ворскла не виявили переможця в Полтаві. Зимово-весняний матч рівних команд пройшов результативно.

6. Впевнений крок до чемпіонства. Інтер у дербі розгромив Мілан. Команда Антоніо Конте вже на чотири очки випереджає «Мілан» в турнірній таблиці.

7. Є 18-й титул! Джокович легко розібрався з Медведєвим у фіналі Aus Open. Лідер світового рейтингу переміг у трьох сетах, вигравши ще один титул Великого Шолома.

8. Галичанка на виїзді зіграла внічию з Атлетіко Гуардес. За сумою двох матчів у півфінал Європейського кубка вийшла іспанська команда.

9. Аталанта в яскравій битві переграла Наполі. Коваленко знову не дебютував. Маліновський вийшов в компенсований час.

10. ЧС-2021 з біатлону. Гаузер виграла мас-старт, Підгрушна – 12-та. Завершилася жіноча програма чемпіонату світу.