За сумою двох матчів у півфінал Європейського кубка вийшла іспанська команда

2283
1
balonmanatleticoguardes.com

Львівська «Галичанка» завершила єврокубковий сезон. На жаль, багато було втрачено в першому чвертьфінальному поєдинку Європейського кубка, коли наші дівчата програли вдома з різницею у 8 м'ячів.

І поєдинок в Іспанії почали не кращим чином: перший м'яч закинули лише на 9-й хвилині, за рахунку 0:5. Погоня за «Атлетіко» особливого успіху не принесла - до перерви «Галичанка» програвала 7:13.

Проте в другій половині зустрічі українські гандболістки проявили справжній характер. За сім хвилин до фінальної сирени вони поступалися з різницею в 4 м'ячі. Але знайшли в собі сили переломити хід гри. І не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. На жаль, за півтори хвилини до закінчення зустрічі іспанкам вдалося зрівняти рахунок. І за сумою двох зустрічей саме «Атлетіко» пробився в півфінал турніру. Там команду чекає двохматчева дуель з «Малагою».

Європейський кубок ЄГФ. 1/4 фіналу. Матч-відповідь. Перший матч - 16:24 на користь «Атлетіко Гуардес»

«Атлетыко Гуардес» – «Галичанка» - 24:24 (13:7)

«Атлетыко Гуардес»: Еррера Семпер (2), Сандра Маркес (5), Даніела Морено (3), Карла Гомес, Естефанія Перес (1), Сара Валеро (1), Патрісія Да Сілва, Лаура Мораїс (1), Лорена Алонсо (3), Пауліна Буфорн (3), Міріам Агулло, Паула Поведа, Вікторія Медель (2), Еріка Райнохова (3), Марісоль Санторо, Кристина Каррера.

«Галичанка»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк, Анастасія Мелекесцева (3), Наталія Шіпляк (3), Христина Майкут, Олександра Фурманець (1), Мар'яна Маркевич, Діана Дмитришин (9), Юлія Головко, Олеся Дьяченко, Ірина Прокопяк, Ольга Василяка, Ангеліна Овчаренко, Тетяна Поляк (3), Катерина Козак, Марія Гладун, Тетяна Поляк, Марія Коновалова (4).

Спорткомплекс A Sangrina (Понтеведра, Іспанія).

Арбітри: Юстас Іванаускас, Едвінас Єнцевічус (обидва – Литва).