Коли атака не працює. Галичанка у Львові програла Атлетіко Гуардес

Львів'янки програли перший матч 1/4 фіналу Європейського кубка ЄГФ

2504
1

Львівська «Галичанка» провела перший матч проти «Атлетіко Гуардес» у рамках першого матчу 1/4 фіналу Європейського кубка ЄГФ.

Перший тайм відверто не склався для львівських гандболісток. Після рахунку 3:3 гості почали йти у відрив, а львів'янки не могли впоратися з агресивним захистом суперниць. Плюс нереалізація і поспішні рішення при швидких переходах не дозволяли скоротити різницю. Єдиною світлою плямою в першій половині зустрічі стала гра голкіпера Марії Гладун, яка відбила один 7-метровий і демонструвала надійну гру. Але цього виявилося мало: всього вісім м'ячів закинула «Галичанка» за перший тайм, половину з яких з семиметрової лінії.

Другий тайм почався оптимістично. Продовжувала виручати Гладун, а в атаці початло залітати. У підсумку, рахунок скоротився до двох м'ячів. На жаль, в подальшому інтрига в матчі не збереглася. Тренерський штаб іспанського клубу взяв тайм-аут, після якого галичанки знову стали натикатися на надійну оборону іспанок. Гості також багато своїх атак завершували невдало, але зуміли довести зустріч до переможного закінчення.

«-8» залишає занадто мало шансів для «Галичанки» у матчі-відповіді, який відбудеться через тиждень.