Шахтар – Сілекс – 4:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією контрольного матчу «гірників»

10610
29
ФК Шахтар Донецьк

У вівторок, 26-го січня, відбудеться товариський поєдинок, в якому донецький «Шахтар» зіграє з македонським «Сілексом». Матч пройде в Анталії, початок гри о 10:00.

На турецькому зборі діючі чемпіони України провели вже два спаринги: з польським «Лехом» (1:1) і болгарським «Лудогорцем» (2:2). Матч проти «срібного» призера минулого розіграшу чемпіонату Словенії - «Марібора», був скасований через спалах коронавірусу у словенців.

«Сілекс» в Туреччині також без перемог. Команда на зборі провела два поєдинки і в обох зазнала поразки. В одному з них - від ковалівського «Колоса»

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Сілекс». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.