Підопічні Луїша Каштру були набагато сильнішими за суперника

10844
39
shakhtar.com

Донецький «Шахтар» здобув свою першу перемогу на зимових зборах в Туреччині. У своєму третьому контрольному матчі «гірники» обіграли македонський «Сілекс», що йде на восьмому місці в своїй першості.

Перший тайм пройшов з величезною перевагою «Шахтаря». М'яч тричі влучав у каркас воріт «Сілекса» після ударів Мораеса, Соломона і Маркоса. Тим дивніше і нелогічно було побачити гол у воротах «Шахтаря» - Тантуровскі опинився першим на добиванні після кутового.

У другому таймі Луїш Каштру змінив весь первісний склад і «гірники» заграли більш акцентовано на атаку.

Голи не змусили себе довго чекати. На 55-й хвилині Патрік зі штрафного після рикошету від захисника зрівняв рахунок, а після - були голи-красені від Корнієнка і Степаненка. Віктор забив зі штрафного, а Тарас - після позиційної атаки розрядив свою ліву.

Завершив гольову феєрію Додо. Бразилець ударом зльоту після кутового забив четвертий м'яч у ворота «Сілекса».

Товариський матч

«Шахтар» - «Сілекс» - 4:1
Голи: Патрік, 55, Корнієнко, 65, Степаненко, 68, Додо, 90+1 - Тантуровскі, 42

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Вітао, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Мудрик, Маркос, Соломон, Марлос, Мораес

«Шахтар» (другий тайм): Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Степаненко, Патрік, Судаков, Тете, Фернандо, Дентіньо