Перша медаль для України в цьому сезоні на Кубку світу

56149
36
Український біатлон. Юлія Джима

У четвер, 21 січня, в італійському Антгольці відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках сьомого етапу Кубка світу.

30-річна українська біатлоністка Юлія Джима закрила всі 20 мішеней і посіла друге місце. Вона програла тільки австрійці Лізі Терезі Гаузер, яка здобула дебютну перемогу в кар'єрі. Замкнула трійку призерок француженка Анаіс Шевальє-Буше.

Джима – єдина біатлоністка в цій гонці, яка обійшлася без промахів. Гаузер і Шевальє-Буше заробили по хвилині штрафу, але були швидшими на лижні. На четвертій позиції з двома неточними пострілами зупинилася титулована італійка Доротея Вірер.

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна з одним промахом посіла 16 місце, Валя Семеренко не закрила дві мішені і показала 28-й підсумковий час, а Дар'я Блашко через слабку швидкість на лижні не потрапила навіть у топ-50. Ще одна українка Віта Семеренко була заявлена ​​на гонку, але так і не стартувала.

Відзначимо, що срібна медаль Джими – перша нагорода збірної України в цьому сезоні на Кубку світу. Крім того, Джима завдяки успішному виступу кваліфікувалася до гонки з масовим стартом, яка відбудеться у суботу, 23 січня.