5607
0
ФК Шахтар Донецьк. Анатолій Трубін

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 27 грудня.

1. Інтер проявляє інтерес до Трубіна. Молодий голкіпер «Шахтаря» приємно здивував селекціонерів «нерадзуррі» своєю грою в Лізі чемпіонів.

2. Це – Англія! Це – Боксинг Дей! Ліверпуль не зміг обіграти ВБА. Матч лідера і аутсайдера завершився внічию.

3. До Росії не поїхав. Коваленком цікавився московський Спартак. Український хавбек зробив вибір на користь італійської «Аталанти».

4. Яремчук і Гент: якщо можеш залишитися, залишся просто так. Валерій Василенко вважає, що зараз залишати бельгійський клуб Роману не потрібно.

5. Різдвяна гонка-2020. Хто виграє пиво: Україна, Італія чи Білорусь? Історія показує, що наші біатлоністи виграють шоу-гонку раз в шість років.

6. Турне чотирьох трамплінів-2021. Анонс. Sport.ua анонсує старт головної події лижного сезону.

7. Коваленко перейде в Аталанту на початку січня – ЗМІ. Клуб з Бергамо незабаром оголосить про трансфер українця, якщо все піде за планом.

8. Віктор Скрипник – найкращий тренер 2020 року в УПЛ. Наставник луганської «Зорі» отримував за рік найвищі оцінки.

9. Михайлюк провів успішний матч, але Детройт поступився, Лень не грає. Команди українців провели чергові матчі в регулярному чемпіонаті НБА.

10. Барком-Кажани вчетверте виграв Суперкубок України. За всю історію турніру львів'яни тільки одного разу віддали приз харківському «Локомотиву».