Це - Англія! Це - Боксинг Дей! Ліверпуль не зміг обіграти ВБА

Матч лідера і аутсайдера завершився внічию

4882
7

Лідер чемпіонату Англії не зумів обіграти одного з аутсайдерів. У 15-му турі АПЛ «Ліверпуль», маючи незаперечну перевагу (78:22% по володінню м'ячем, 17:5 за ударами), зіграв внічию з «ВБА».

«Червоні» відкрили рахунок в першому таймі (відзначився Мане вже не 12-й хвилині), і здавалося, що команда доведе матч до перемоги. Однак гості і не подумали піти з глухої оборони. Слідували оборонної тактики - і під завісу гри використовували шанс. Після подачі кутового Аджайє головою пробив точно: 1:1.

Вперше з грудня 2016 року «Ліверпуль» втратив очки, ведучи в рахунку на «Енфілді» проти команди, яка почала тур в зоні вильоту. Проте, команда прийматиме «Лідс».