02.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ювентус - Динамо. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Кожен вирішує свої завдання

Ювентус - Динамо. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© ФК Динамо

Після четвертого туру «Ювентус» достроково оформив вихід у плей-оф Ліги чемпіонів, а «Динамо», навпаки, шанси на вихід із групи втратило. Тому в останніх двох матчах команди вирішуватимуть локальні завдання: «Стара синьора» постарається посунути з першого місця «Барселону», а команда Мірчі Луческу буде не на життя, а на смерть битися з «Ференцварошем» Реброва за місце в Лізі Європи.

«Ювентусу», щоб зберегти шанси на перемогу в квартеті G, потрібно в п'ятому турі набрати не менше очок, ніж «Барселона». Для «Динамо» за будь-якого результату все буде вирішуватися в очній зустрічі на НСК «Олімпійський» із «Ференцварошем». А той, хто візьме очки в п'ятому турі - отримає перевагу перед очним протистоянням.

«Ювентус» підходить до поєдинку з «Динамо» не в найкращому стані. У суботу туринці знову втратили очки, не зумівши на виїзді обіграти «Беневенто». У Серії А «Стара синьора» займає незвичне для себе четверте місце, маючи всього чотири перемоги і п'ять нічиїх в дев'яти матчах. За інформацією італійської преси, після цієї гри в роздягальні туринців виник конфлікт між деякими гравцями і Андреа Пірло на грунті тактики. Нібито Мората і Кулусевскі не до кінця розуміють, які позиції їм потрібно займати в обороні, а Пірло про це не говорить. Навряд чи, звичайно, це відповідає дійсності, але ситуація, відверто кажучи, нездорова.

Поєдинок з «Беневенто» пропускав Кріштіану Роналду, який зіграв у цьому сезоні зіграв за «Ювентус» 7 матчів, в яких забив 9 голів і зробив гольову передачу. За словами Пірло, португальцю потрібен був відпочинок, тому його не задіяли в останньому турі Серії А. Чому Кріштіану вирішив відпочити не в матчі Ліги чемпіонів, який, по суті, не має для «Ювентуса» турнірного значення, наставник не уточнив. Але щось підказує, що рекордсмен Ліги чемпіонів за голами сам вирішив, в якому матчі грати, а в якому відпочивати. Все-таки до рекорду за голами в Серії А Кріштіану далеко...

Вибору португальця напевно зрадів Віталій Миколенко. Захисник «Динамо» напередодні гри з «Барселоною» шкодував, що не зміг зіграти проти Ліонеля Мессі (матч в «Барселоні» він пропустив через коронавірус). У Києві через коронавірус не грав сам Роналду, але в Турині зустріч Роналду і Миколенка відбудеться. У матчах збірних України і Португалії в кваліфікації Євро-2020 Миколенко двічі закрив Роналду. А після гри в Лісабоні Роналду, на питання про те, хто йому сподобався у складі суперника, відповів: «Їхній лівий захисник. Жорсткий хлопець».

У Турині Мірча Луческу зможе розраховувати на Віктора Циганкова і Жерсона Родрігеса, які здолали коронавірус. Капітан «Динамо» зіграв напередодні з «Ворсклою» і був, мабуть, головною опцією команди в атаці поряд з Вербичем, який діяв на позиції центрфорварда. Очевидно, що і в матчі з «Ювентусом» Луческу віддасть перевагу в атаці словенцю, який краще, ніж Супряга, чіпляється за м'яч і, відповідно, більш ефективний в атаці.

Але і без втрат теж не обійшлося. На тренуванні перед грою з «Ворсклою» отримав пошкодження Віталій Буяльський та, швидше за все, в цьому році він більше не зіграє. Прикро, що травмувався хавбек в зіткненні з партнером по команді - Денисом Гармашем. Замість Буяльського в Турині може зіграти як сам Гармаш, так і Шепелєв.

У «Ювентуса» під питанням центрбеки Демірал і К'єлліні, а також легендарний Буффон.

Цікаво, що поєдинок «Ювентус» - «Динамо» розсудить арбітр-жінка. Вперше матч Ліги чемпіонів довірили 36-річній француженці Стефані Фраппар, яка раніше в міжнародній кар'єрі обслуговувала Суперкубок УЄФА між «Челсі» та «Ліверпулем», а також три матчі Ліги Європи, включаючи «Лестер» - «Зоря».

Орієнтовні склади:

«Ювентус»: Щесни, Данило, Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро, Кулусевські, Рабьо, Бентанкур, Бернардескі, Мората, Кріштіану Роналду

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Шепелев, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Вербич

 

2 грудня, середа

«Ювентус» — «Динамо»
Турін. «Альянц Стедіум». 22:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2» та відеосервісі MEGOGO
ЮВЕНТУС - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Стефані Фраппар (Франція)
Прогноз Sport.ua — 1:1

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Ювентус і Динамо, який відбудеться 2 грудня в Турині.
    • 42.38% (89)
      1. Велика перемога Ювентуса
    • 21.9% (46)
      2. Мінімальна перемога Ювентуса
    • 18.1% (38)
      3. Нічия
    • 12.38% (26)
      4. Мінімальна перемога Динамо
    • 5.24% (11)
      5. Велика перемога Динамо
    Результати опитування Проголосували — 210
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 20:34
    0
    Alexander Киев, 02.12.2020 20:25
    Пока в Шахтера 7 очков в группе и 2 победы над Реалом, то в Динамо 1 очко с ноунеймом и 2 поражения с Барсой. Разницу чувствуешь? Или забыл, что в групповом этапе за победу 99:0 и 1:0 дают только 3 очка?
    В начале сезона все писали о подвиге и фарте Динамо в виде выхода в ЛЧ. А на счет группы говорилось о выходе в ЛЕ но не как не о победе над Барсой. Что ты вообще тут добиваешься? С своей статистикой ? ЛЕ от нас не куда не денется, выйдем как и было запланировано в начале сезона . Уймись статист
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.12.2020 20:34
    0
    Alexander Киев, 02.12.2020 20:28
    Шахтер взял ничью с Интером, Динамо с Ювентусом не возьмет что-ли?
    Ау, глоры, что возьмет Динамо сегодня? Ничью? Победу? Или .і. ?
    Если очко свое сбережем, то минимум ничья будет... Но, мы должны победить, чтобы кротам морды утереть! Иначе нам будет гаплык и с венграми! Только вперед, только победа!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 02.12.2020 20:28
    -3
    Шахтер взял ничью с Интером, Динамо с Ювентусом не возьмет что-ли?
    Ау, глоры, что возьмет Динамо сегодня? Ничью? Победу? Или .і. ?
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 20:26
    -2
    Макс, он опять тут
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 02.12.2020 20:25
    -1
    avk2307, 02.12.2020 19:44
    У нас ровно наоборот Чемпион Италии и вторая команда Испании.
    Но пока у нас с Ференцварошом 2-2 , а у Вас с Гладбахом 0-10.
    Нечего такими цифрами бросаться.
    Пока в Шахтера 7 очков в группе и 2 победы над Реалом, то в Динамо 1 очко с ноунеймом и 2 поражения с Барсой. Разницу чувствуешь? Или забыл, что в групповом этапе за победу 99:0 и 1:0 дают только 3 очка?
    Andre066
      Andre066, 02.12.2020 20:04
    +3
    2012 год Боруссия М - Динамо 1-3
    avk2307
      avk2307, 02.12.2020 19:44
    0
    mayakovskiy2, 02.12.2020 19:34
    Согласен. Чемпион Испании и вторая команда Италии вообще не команды. А Гладбах пыль на фоне Ференцвароша.
    У нас ровно наоборот Чемпион Италии и вторая команда Испании.
    Но пока у нас с Ференцварошом 2-2 , а у Вас с Гладбахом 0-10.
    Нечего такими цифрами бросаться.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 02.12.2020 19:42
    -1
    а еще бы выпустил Вербича на его привычной позиции , Де Пена сдал последние матчи и нуждается в отдыхе
    а Бен только набрал форму. - впереди же можно поставить Жерсона, хотя не известно в какой он форме после ковида
    JekFunny
    online
      JekFunny, 02.12.2020 19:40
    +1
    он не болельщик он - добло* б
    grifon
    online
      grifon, 02.12.2020 19:37
    +1
    максику, нам теж твоя думка не потрібна, такщо вали звідси
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 02.12.2020 19:34
    -1
    grifon, 02.12.2020 19:22
    максик, яка група смерті? Ніякий Реал з Інтером?
    Согласен. Чемпион Испании и вторая команда Италии вообще не команды. А Гладбах пыль на фоне Ференцвароша.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 02.12.2020 19:27
    -1
    JekFunny, 02.12.2020 19:26
    а я би Ледневу дал шанс в старте попробовать
    * бы
    JekFunny
    online
      JekFunny, 02.12.2020 19:26
    -1
    а я би Ледневу дал шанс в старте попробовать
    grifon
    online
      grifon, 02.12.2020 19:24
    +1
    з яких це пір одна Борусія це вже група смерті?
    grifon
    online
      grifon, 02.12.2020 19:22
    0
    максик, яка група смерті? Ніякий Реал з Інтером?
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 18:40
    +1
    Быстрей бы матч, а то столько гадостей не по теме
    tima fialko
    online
      tima fialko, 02.12.2020 18:36
    0
    Букемекери дали 8 до 1 проти Шахтаря і обісрались.Але життя нічому не вчить експертів,Динамо взагалі ні в що не ставлять-1 проти 13,як би знову не пронесло
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 02.12.2020 18:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Алексей Голяченко, 02.12.2020 18:16
    Не знаю о каких совах идет речь
    Вот когда пойдут комментарии игры Краснодар - Ренн, тогда и увидишь о ком я написал. Тебе лично я по этой теме не писал. Но ты вдруг задымился.))
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 18:30
    -1
    ingvar8888, 02.12.2020 18:22
    Сови і все інше лишимо у чемпіонаті України,а тут будемо вболівати і підтримувати Динамо і Зору і Шахтар!...
    поддержую
    ingvar8888
      ingvar8888, 02.12.2020 18:22
    +3
    sidor zalcman, 02.12.2020 18:12
    Совы поймут. Или ты из них?
    Сови і все інше лишимо у чемпіонаті України,а тут будемо вболівати і підтримувати Динамо і Зору і Шахтар!...
    BEAR
      BEAR, 02.12.2020 11:46
    +10
    Спорт.юа похоронил Динамо своим прогнозом.
    Если пишут ничья, то жди 4 0.
    Написали бы, как вчера (Шахте) - 3 0 в пользу Юве, тогда были бы шансы на победу
    dd dent
    online
      dd dent, 02.12.2020 13:43
    +4
    Андрей Овчаренко, 02.12.2020 13:41
    Ты недооцениваешь его. Он мог спецом такое брякнуть, чтоб Юве расслабилось. Это же Хитрый Лис!
    Вполне допускаю конечно это, только по факту пока что он все время рассказывает что юве и барса должны побеждать и они это и делают, ну то таке, больше печалит тот факт что дк ещё и забивает совсем мало
    dd dent
    online
      dd dent, 02.12.2020 12:06
    +4
    ВВВ, 02.12.2020 12:04
    Буки скоріш вірять в те що Ференц візьме очки з Барсою,ніж в те що Динамо візьме очки з Юве.Коефи Ференц-Барса : 6,0-4,75-1,53 та Юве-Динамо : 1,28-6,3-10,50.
    Венгры дома играют, у барсы 12 очков уже и так и состав будет явно не основной
    Andre066
      Andre066, 02.12.2020 20:04
    +3
    2012 год Боруссия М - Динамо 1-3
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 02.12.2020 18:22
    +3
    sidor zalcman, 02.12.2020 18:12
    Совы поймут. Или ты из них?
    Сови і все інше лишимо у чемпіонаті України,а тут будемо вболівати і підтримувати Динамо і Зору і Шахтар!...
    Mr.Value
      Mr.Value, 02.12.2020 15:02
    +3
    Шахтер-Реал 0-3 Ювентус-Динамо 1-1. Спорт.юа угорают что ли делая такие прогнозы ?)
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 02.12.2020 14:38
    +3
    Alex86 1, 02.12.2020 14:29
    Вот именно что все что мог из того что на поверхности то поправил, но на данном этапе это и есть где-то все, а дальше или усиление, чистки, ввод молодежи или так и останемся на этом шаге, а учитывая что сурок решил что луч это подорожник, то ... ну увидим скоро конечно как будет
    Конечно хочется всего и сразу. Но после двух недотренеров подряд это на уровне фантастики. Нужен какой-то период всегда, чтоб зерна нового тренера дали всходы. А некоторые задачи хочешь не хочешь нужно решать уже сейчас, поэтому приходится быть и подорожником.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 18:16
    +2
    sidor zalcman, 02.12.2020 18:12
    Совы поймут. Или ты из них?
    Не знаю о каких совах идет речь
    Lion
    online
      Lion, 02.12.2020 18:04
    +2
    Mr.Value, 02.12.2020 15:02
    Шахтер-Реал 0-3 Ювентус-Динамо 1-1. Спорт.юа угорают что ли делая такие прогнозы ?)
    Даже по тупым прогнозам понятно за кого этот сайт..
    Lion
    online
      Lion, 02.12.2020 18:02
    +2
    Кто делает прогнозы на этом сайте, вам в цирке только работать......
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 12:22
    +2
    Спорт.юа. Нельзя было свой прогноз дать как Шахтеру ? Вы когда 1-1 ставите, все проигрывают. Даете поражение нашим клубам, мы выиграем.
    ⚒Maks6666⚒
      ⚒Maks6666⚒, 02.12.2020 12:14
    +2
    Давай Динамо к победе
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 02.12.2020 01:22
    +2
    Слабо обыграть юве? Хоть одну команду из топ победите за ЛЧ.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 02.12.2020 19:40
    +1
    он не болельщик он - добло* б
    grifon
    online
      grifon, 02.12.2020 19:37
    +1
    максику, нам теж твоя думка не потрібна, такщо вали звідси
    grifon
    online
      grifon, 02.12.2020 19:24
    +1
    з яких це пір одна Борусія це вже група смерті?
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 02.12.2020 18:40
    +1
    Быстрей бы матч, а то столько гадостей не по теме
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 02.12.2020 15:28
    +1
    Поставлю на Динамо 500. Кэф смотрится. Дубль Юве далеко не дубль Барсы. Там не таких талантов и такого контроля мяча. Может дубль Юве чуток и фаворит но кэф 13 на ДК перебор
    Alex86 1
      Alex86 1, 02.12.2020 15:09
    +1
    Андрей Овчаренко, 02.12.2020 15:02
    Ну он начудить может все что угодно конечно. Остается надеяться на авторитет Луча когда они будут что-то решать вдвоем.
    Та главное что б он $ не зажимал на трансферы, нормальные только более-менее, а не свободных агентов
    Brian
    online
      Brian, 02.12.2020 14:36
    +1
    Артур Смайл, 02.12.2020 13:47
    Цыганков есть и это хорошо, может и очки какие-то возьмут, а то с 1 очком после 5 туров совсем уж стыдно.
    Но так же есть Сидорчук, Шепелев, Кендзера.....а это -3 игрока.