02.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Помилки в обороні підрізали нам крила»

Наставник київського «Динамо» прокоментував поразку від «Ювентуса» у Лізі чемпіонів (0:3)

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Помилки в обороні підрізали нам крила»
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу підбив підсумки поразки від «Ювентуса» (0:3) в Лізі чемпіонів.

- Сьогодні на полі відчувалася різниця в досвіді, різниця в майстерності. У нашому складі дуже багато молодих гравців, які ще навчаються і, звичайно, помиляються. Я приймаю ці помилки. Але досвід і майстерність у гравців «Ювентуса» на сьогоднішній день відчутно вище.

Наша участь у цьогорічній Лізі чемпіонів є уроком для нашої молоді. Ми вчимося, отримуємо досвід. Як я вже говорив, у всіх іграх, які ми зіграли досі в цій Лізі чемпіонів, ми не доводили справу до кінця. Ми виконували тільки 50 відсотків з того, що повинні, а після цього в другому таймі зазвичай допускали помилки. Я не допускаю, що гравці розслаблялися, але позначався брак досвіду, відсутність концентрації в потрібний момент призводив до цих помилок. За які наш суперник нас карав. Суперник досвідченіший, більш майстерний.

Власне кажучи, і сьогодні ми добре грали, контролювали хід зустрічі на початку другого тайму, контролювали м'яч. Ми весь час чекали, що у нас з'явиться гольовий момент, і ми зрівняємо рахунок. Але помилки, допущені в обороні і те, як ми легко віддали супернику м'яч при другому взятті наших воріт, підрізало нам крила. У всіх іграх ми припускалися таких помилок, які перекреслювали нашу хорошу гру.

- У матчах з топ-клубами, «Ювентусом» і «Барселоною», вашій команді не вдалося набрати очок, але молоді гравці отримали безцінний досвід. У грі з «Ференцварошем» ви вже будете вимагати позитивний результат?
- Всі ці ігри з сильними суперниками мали зробити нас сильнішими. Ми повинні вчитися, робити висновки. Звісно, гра заключного туру з «Ференцварошем» є вирішальною. Ми повинні до неї дуже добре підготуватися і вийти до євровесни.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Artyom_I
      Artyom_I, 03.12.2020 10:23
    +1
    Это он ещё не посчитал стоимость игроков Ювентуса. Наверное оставил подсчёты на Ференцварош.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 03.12.2020 10:18
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Полотенце надо было на голову... Сам виноват.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.12.2020 10:13
    +1
    “Где твои крылья, которые нравились мне”(с)
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 03.12.2020 08:05
    -3
    Міряв молодець , вже жодного слова про суддівство . Думаю крото-гівно яке в ньому ще залишалось скоро взагалі вийде.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 03.12.2020 07:20
    -7
    Які крила? Модул , ти конячий!
    GeloN83
      GeloN83, 03.12.2020 06:59
    -1
    Поки що "Динамо" нема чого підривати... 🙁
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 03.12.2020 06:43
    +2
    А ты тут х...и забыл бдлота??? Туси на ветке обезьян, там уже одна молодая кричит , что хочет кушать каталонские бананы...
    robi1970
      robi1970, 03.12.2020 06:15
    -3
    а нечего Вербичу грязные трусы с соперника снимать,своих что ли мало?
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 03.12.2020 02:57
    +2
    Pro100ecspert, 03.12.2020 02:04
    Навіть Мірча не говорить про судівство, а де ті всі дегенерати які кричали про офсайд і нас засудили?
    Вже один є
    bullyUA
    online
      bullyUA, 03.12.2020 02:37
    -1
    Pro100ecspert, 03.12.2020 02:04
    Навіть Мірча не говорить про судівство, а де ті всі дегенерати які кричали про офсайд і нас засудили?
    Если бы одн офсад. Судья "не заметила" пеналь на Вербиче, но "заметила" "отмашку" Забарного. Про мелочи умолчим.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.12.2020 02:04
    +3
    Навіть Мірча не говорить про судівство, а де ті всі дегенерати які кричали про офсайд і нас засудили?
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.12.2020 02:04
    +3
    Навіть Мірча не говорить про судівство, а де ті всі дегенерати які кричали про офсайд і нас засудили?
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 03.12.2020 06:43
    +2
    А ты тут х...и забыл бдлота??? Туси на ветке обезьян, там уже одна молодая кричит , что хочет кушать каталонские бананы...
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 03.12.2020 02:57
    +2
    Pro100ecspert, 03.12.2020 02:04
    Навіть Мірча не говорить про судівство, а де ті всі дегенерати які кричали про офсайд і нас засудили?
    Вже один є
    Artyom_I
      Artyom_I, 03.12.2020 10:23
    +1
    Это он ещё не посчитал стоимость игроков Ювентуса. Наверное оставил подсчёты на Ференцварош.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.12.2020 10:13
    +1
    “Где твои крылья, которые нравились мне”(с)