01.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Реал. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Може, це саме той випадок, коли труднощі загартовують, а загнаний в кут звір стає сильнішим?

Шахтар - Реал. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© twitter.com/FCShakhtar_eng

У чемпіонській Лізі - час вирішальних матчів. У перший день зими «Шахтар» в рамках п'ятого туру на НСК «Олімпійський» зустрінеться з «Реалом».

Турнірна ситуація така, що чемпіонам України не можна програвати ні в якому разі. Після вдалих двох турів, що принесли «гірникам» чотири очки, далі був «виніс тіла» від гладбахської «Боруссії» - 0:10 за сумою двох матчів, і замість першого місця - вже третє. В активі команди Каштру - все ті ж чотири бали, тоді як у «Мадрида» - сім. Якщо підопічні Зідана переможуть «Шахтар», вони гарантують собі вихід до плей-оф ЛЧ. «Гірникам» теж дуже потрібна перемога, оскільки в останньому турі їм належить складний у всіх відношеннях візит до незручного і колючого «Інтера», що не обіцяє нічого хорошого. Так що якщо донеччани не зможуть здолати «вершкових», а то й зовсім поступляться, швидше за все, на їхніх мріях про євровесну-2021 можна поставити хрест.

До очного протистояння чемпіони України та Іспанії підходять не в найкращому настрої. Якщо справи команди Зідана в Лізі чемпіонів начебто налагодилися - дві перемоги в спарці проти «Інтера» і непоганий вид на плей-оф ЛЧ, то в Примері «Реал» не схожий на себе. Напередодні візиту до Києва в рамках чергового туру іспанської першості «вершкові» приймали в рідних стінах скромний «Алавес». І програли 1:2 (після м'ячів Переса і Хоселу Каземіро за чотири хвилини до кінця основного часу відзначився голом престижу). Показово, що в Ла Лізі «Мадрид» не перемагає в трьох останніх поєдинках: одна нічия і дві поразки. Така непереконлива серія відкинула команду Зідана на четверте місце в таблиці. Відставання від лідера «Сосьєдаду» - шість очок.

Крім відсутності стабільності, у «Реала» в майбутньому матчі через травми будуть відсутні відразу кілька гравців основи - Одріосола, Карвахаль, Азар, Вальверде і Серхіо Рамос. Особливо відчутною може стати втрата капітана: «Реал» з Рамосом і без нього - дві великі різниці. Доведено першим матчем між «гірниками» і «вершковими».

Тому, на відміну від «Барси», яка на київський поєдинок проти «Динамо» в минулому турі ЛЧ привезла найближчий резерв, «Реал» на київську гру проти «Шахтаря» везе основу. Воно й зрозуміло: не до жиру, аби жити.

У «Шахтаря» теж є певні кадрові проблеми. Давно поза грою через серйозну травму коліна колись один з провідних гравців команди Ісмаїлі. Як назло, вибув надовго і його змінник Корнієнко. Так що першого грудня Каштру доведеться вибирати на лівому фланзі захисту між нестабільним Сіпріано і центрбеком Матвієнком. Крім того, травмований Коноплянка, який давно не є гравцем основи, і Дентіньо з Хочолавою, котрі ще не відновилися від пошкоджень.

Напередодні матчу проти «Реала» команда Каштру провела виснажливий поєдинок внутрішнього календаря проти «Дніпра-1». Португальський наставник «Шахтаря» знову провів ротацію складу, але знову бажаного не добився. Донеччани, хоч і володіли територіальною ініціативою, виглядали інертними і непереконливими. Рятівний переможний гол Тете забив лише за дві хвилини до кінця основного часу гри.

Свіжість - ось чого в першу чергу не вистачає нинішньому «Шахтарю». Після вдалих матчів проти «Реала» і «Інтера» чемпіонів України начебто підмінили. Стоячий «Шахтар» без шансів поступився в двох матчах «Боруссії», не виблискує і в чемпіонаті України. Перед Каштру стоїть дійсно дуже серйозне завдання: потрібно не тільки мобілізувати внутрішні резерви явно втомлених гравців, але і спробувати «розбудити» їх емоційно, а це напевно буде складніше.

Складнішою в порівнянні з першою обіцяє стати домашня гра проти «Реала». Застати зненацька невмотивованих іспанців вже не вийде: їм теж відступати нікуди. Крім того, «вершкові» обов'язково захочуть взяти реванш за поразку на «Альфредо Ді Стефано». А якщо врахувати, що Зідан поставить «під рушницю» всіх кращих на даний момент, та ще й «накрутить» їх відповідно, можна зробити висновок, що майбутня зустріч буде дуже складною для «Шахтаря». Але, може, це саме той випадок, коли труднощі загартовують, а загнаний в кут звір стає сильнішим?

Що стосується кадрового вибору Каштру. Передбачити стартовий склад дуже складно, оскільки на даний момент у «Шахтаря» просто відсутній оптимальний набір 11-ти кращих виконавців. Проблема не тільки з лівим захисником, а й з воротарем, форвардом, плеймейкером. Тобто, в даному випадку тренеру донеччан потрібно дуже і дуже ретельно проаналізувати стан претендентів на основу і відсікти полову від зерна.

Луїш Каштру, головний тренер «Шахтаря»:

- Група, в якій ми виступаємо, дуже складна. Але ми не перестаємо вірити в успіх, і багато щодо виходу з групи буде вирішено в матчі з «Реалом». Перед нами складне завдання, але ми в себе віримо. У цій групі шанси, як і раніше, є у всіх команд, думаю, все вирішиться в останньому турі. Але якщо «Реал» виграє, то вийде до плей-офф, а ми будемо боротися за місце в Лізі Європи. Ми завжди хочемо дивувати своєю стратегією, хочемо, щоб наші рішення доставляли проблеми «Реалу» і вели нас до успіху. Ми будемо грати не так, як в Мадриді, будуть деякі зміни, які все ж будуть націлені на перемогу в матчі. Ми дійсно вважаємо, що нам під силу знову обіграти «Реал».

Зінедін Зідан, головний тренер «Реала»:

- У мене немає пояснення нашій формі. У грі з «Алавесом» ми чергували хороші моменти з поганими. Проти «Інтера» ми провели хороший матч, а проти «Алавеса» - ні. У мене немає пояснення цьому. Те, що ми зараз повинні зробити, це продовжувати працювати над собою, що дозволить нашим гравцям відновитися і змінити свою гру на краще. У нас немає стабільності - в цьому вся проблема. Багато травм. Але нам немає сенсу шукати виправдань в ситуації, що склалася. Тепер будемо думати про гру проти «Шахтаря». Те, що я збираюся сказати гравцям, залишиться в таємниці. Я несу відповідальність за все, що відбувається, і мені потрібно разом з ними знайти рішення проблем.

Орієнтовні склади:

«Шахтар»: Трубін, Додо, Матвієнко, Бондар, Сіпріано, Степаненко, Антоніо, Марлос, Тете, Соломон, Мораес

«Реал»: Куртуа, Варан, Менді, Начо, Мілітао, Каземіро, Модріч, Кроос, Асенсіо, Васкес, Бензема.

1 грудня, вівторок

«Шахтар» — «Реал»
Київ. НСК «Олімпійський». 19:55
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1» и відеосервісі MEGOGO
ШАХТАР — РЕАЛ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Овідіо Хацеган (Румунія)
Прогноз Sport.ua — 0:3
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Шахтар і Реал, що відбудеться 1 грудня у Києві.
    • 6.09% (17)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 16.49% (46)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 13.98% (39)
      3. Нічия
    • 20.79% (58)
      4. Мінімальна перемога Реалу
    • 42.65% (119)
      5. Велика перемога Реалу
    Результати опитування Проголосували — 279
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    kino
      kino, 03.12.2020 08:06
    0
    kino, 01.12.2020 12:05
    Ви знаєте..в футболі може бути всяке..в тому числі і такий рахунок як Ви озвучили. Діло в тому, що футбол як спортивна гра , давно (канув в лету), і став бізнесом здебільшого не чистих на руку ділків і прохіндеїв. Придивіться який цирк зробили з нашого чемпіонату, і Вам все стане зрозуміло. Це як приклад.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 01.12.2020 19:26
    0
    viktor112007, 01.12.2020 18:30
    Смішні люди ці оптимісти. У Шахти шансів 0, навіть на нічию. Реал буде надмотивований і зробить все, щоб впевнено відігратися після домашньої поразки
    Я теж так вважаю. Вони з Дніпром грали ніяк, а тут вмотивований Реал з Зіданом, для якого негативний результат може означати відставку. Хоча, думаю погрому не буде, Мадрид мінімально виграє.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 01.12.2020 19:12
    0
    Чоловік який написав анонс трішки неправий: байдуже як шахта зіграє з Реалом, ключовий матч проти Інтера. В разі перемоги шахта забезпечить собі євровесну, але в ЛЄ.
    mov4uk
      mov4uk, 01.12.2020 18:36
    -1
    Шахті сьогодні треба зіграти на контратаках, без цих лишніх перепасовок перед чужою штрафною...
    viktor112007
    online
      viktor112007, 01.12.2020 18:30
    +1
    Смішні люди ці оптимісти. У Шахти шансів 0, навіть на нічию. Реал буде надмотивований і зробить все, щоб впевнено відігратися після домашньої поразки
    PomoikaZE
      PomoikaZE, 01.12.2020 18:29
    +3
    До чего же убоги почитатели шлюхтера и их рыжего бригадира.
    Saar
    online
      Saar, 01.12.2020 18:17
    +1
    0-4
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 01.12.2020 16:58
    0
    0:6 + 0:4 / 2 = 0:5
    Frank Piter
      Frank Piter, 01.12.2020 16:50
    +3
    Опять пылеголовые перед игрой Копанки накаркают
    UZminaj
      UZminaj, 01.12.2020 16:41
    +1
    удачі Шахтарю
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:40
    +4
    сутулая дворовая-помоечная
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:35
    +2
    Ему в жизни не хватает общения, а тут он своей безграмотностью и тупой болтовней переливает из пустого в порожнее свои эмоции которые у него накопились от обид, алкоголизма и одиночества.
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:33
    +4
    Мне интересно умалишённый 31 летний полудурок максик долго из себя клоуна строить собирается? Неужели вы не понимаете что он требует простого внимания от вас? Просто забейте буй на этого идиота и не отвечайте ему - все аккаунты в игнор на пару с его вторыми я всякими фейс контролями, лешами галяченко, бойкенюками и вАлшепниками
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.12.2020 16:19
    -1
    Ненавиджу "автобуси",але що поробиш,вірус вибив кращих."Шахтар",за тебе вболівають і вдома,зроби нам приємно,тобто диво!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.12.2020 15:52
    +2
    avk2307, 01.12.2020 15:14
    Молчит Маркевич. Ждет пока Динамо с Ювентусом сыграют, и он тогда проанализирует.
    А о сборной зачем говорить)
    ну а чем еще руководитель комитета национальных сборных должен еще заниматься как не критикой Динамо?
    ну не считать же желтые карточки для молодежки и не организацией работы сборной в условиях карантина
    Nesenyk1
      Nesenyk1, 01.12.2020 15:47
    -2
    Валерий Кравчук, 01.12.2020 15:03
    Сегодня УЕФА с самого утра прислал мотивационную часть по технарю. Я так понял уважаемому сайту была дана команда умолчать сие неприглядное событие??? Я так понял все все знали, но стыдливо молчали, мол мы пойдем в Лозанну и все такое??? И чо???
    Ты хоть сначала головой думай а потом пиши,этот сайт содержитстя на деньги жмуркиса-мертвечука,это они запретили писать?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 01.12.2020 15:16
    -4
    Валерий Кравчук, 01.12.2020 15:03
    Сегодня УЕФА с самого утра прислал мотивационную часть по технарю. Я так понял уважаемому сайту была дана команда умолчать сие неприглядное событие??? Я так понял все все знали, но стыдливо молчали, мол мы пойдем в Лозанну и все такое??? И чо???
    А шо там? То, что Украина грубо нарушала карантинные меры, шатсали без масок и так далее...? Если так, то ничего нового, не даром же они пропагандонский ролик для люмпенов на ютубчике записали, что соблюдали все меры по ковиду
    avk2307
      avk2307, 01.12.2020 15:14
    0
    Валерий Кравчук, 01.12.2020 15:03
    Сегодня УЕФА с самого утра прислал мотивационную часть по технарю. Я так понял уважаемому сайту была дана команда умолчать сие неприглядное событие??? Я так понял все все знали, но стыдливо молчали, мол мы пойдем в Лозанну и все такое??? И чо???
    Молчит Маркевич. Ждет пока Динамо с Ювентусом сыграют, и он тогда проанализирует.
    А о сборной зачем говорить)
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 01.12.2020 15:03
    +8
    Сегодня УЕФА с самого утра прислал мотивационную часть по технарю. Я так понял уважаемому сайту была дана команда умолчать сие неприглядное событие??? Я так понял все все знали, но стыдливо молчали, мол мы пойдем в Лозанну и все такое??? И чо???
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 01.12.2020 14:51
    -3
    Удачи братьям испанцам в борьбе против раковой опухоли украинского футбола - даунецкого шлака, Киев с вами. ВАМОС
    dd dent
    online
      dd dent, 30.11.2020 18:15
    +17
    Шансы есть даже когда их нет
    dd dent
    online
      dd dent, 30.11.2020 18:15
    +15
    Шансы есть даже когда их нет
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 01.12.2020 11:19
    +10
    Всем нашим 3-м клубам удачи на этой неделе и побольше очков для рейтинга!
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 01.12.2020 11:18
    +9
    seregka1991, 01.12.2020 10:24
    Нужно бить рекорды и продлить праздник)
    Разве что киевским неадекватным болельщикам продлить праздник, которые такое пишут. Адекватные украинские болельщики (независимо от цвета формы команды) болеют в Европе за украинские клубы!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.11.2020 18:33
    +9
    Спорт.юа пошел в разнос.
    Сейчас Реал хандрит. Не будет 0:3
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 01.12.2020 15:03
    +8
    Сегодня УЕФА с самого утра прислал мотивационную часть по технарю. Я так понял уважаемому сайту была дана команда умолчать сие неприглядное событие??? Я так понял все все знали, но стыдливо молчали, мол мы пойдем в Лозанну и все такое??? И чо???
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 01.12.2020 12:27
    +6
    Понятно, что будем болеть за Шахтер, но выиграть второй раз у Реала? Даже вничью сыграть, это будет подвиг.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 30.11.2020 18:38
    +6
    Trasher311987, 30.11.2020 18:33
    Спорт.юа пошел в разнос.
    Сейчас Реал хандрит. Не будет 0:3
    Все норм. Если Спорт.юа прогнозирует 0-3. То 2-0 для Шахтеру обеспеченно. Критиковали их прогнозы ? Получите
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:40
    +4
    сутулая дворовая-помоечная
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:33
    +4
    Мне интересно умалишённый 31 летний полудурок максик долго из себя клоуна строить собирается? Неужели вы не понимаете что он требует простого внимания от вас? Просто забейте буй на этого идиота и не отвечайте ему - все аккаунты в игнор на пару с его вторыми я всякими фейс контролями, лешами галяченко, бойкенюками и вАлшепниками
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.12.2020 10:50
    +4
    Зная как у нас делают тесты, то спокойно можно замутить эпидемию в реале, изолировать их или пусть состав 3-й везут срочно, технарь им, ну а потом если что, то погрешность оказалось. Так же не делается? Хотя нет - делается. Проверено швейцарцами.
    zzg77
    online
      zzg77, 01.12.2020 09:47
    +4
    После Боруссии трудно поверить в положительный результат, тем более с такой игрой в УПЛ. Но ведь успешному исходу в Мадриде тоже никто не верил! Так чем черт не шутит!!!
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 01.12.2020 08:31
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Как легко давать прогноз на 0:3. Типа ура, я же говорил. Или типа, та я пошутил.
    Тогда я даю прогноз на 0:9
    а в уме держу 2:2
    хейтеры пусть запасутся горшками для диареи...
    PomoikaZE
      PomoikaZE, 01.12.2020 18:29
    +3
    До чего же убоги почитатели шлюхтера и их рыжего бригадира.
    Frank Piter
      Frank Piter, 01.12.2020 16:50
    +3
    Опять пылеголовые перед игрой Копанки накаркают
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 30.11.2020 21:33
    +3
    Тут важко щось говорити, тут буде все або нічого?
    Виграють і Л/Ч їх чекає можливо,або програють і Л/Є можливо немає!
    Успіхів їм і везіння!..
    Шахтар!...
    Morales
      Morales, 30.11.2020 19:01
    +3
    Босле Боруссии даже мне с трудом верится в позитивный результат.
    JV
    online
      JV, 01.12.2020 16:35
    +2
    Ему в жизни не хватает общения, а тут он своей безграмотностью и тупой болтовней переливает из пустого в порожнее свои эмоции которые у него накопились от обид, алкоголизма и одиночества.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.12.2020 15:52
    +2
    avk2307, 01.12.2020 15:14
    Молчит Маркевич. Ждет пока Динамо с Ювентусом сыграют, и он тогда проанализирует.
    А о сборной зачем говорить)
    ну а чем еще руководитель комитета национальных сборных должен еще заниматься как не критикой Динамо?
    ну не считать же желтые карточки для молодежки и не организацией работы сборной в условиях карантина
    JekFunny
    online
      JekFunny, 01.12.2020 14:22
    +2
    какой же долюбо*б этотм Макс 777 - просто эталонный