01.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Реал – 2:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів

Шахтар – Реал – 2:0. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/realmadrid

У вівторок, 1-го грудня, відбудеться поєдинок групового турніру Ліги чемпіонів, в якому донецький «Шахтар» зустрінеться з мадридським «Реалом». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 19:55.

У турнірній таблиці групи F донецький колектив займає третю позицію. Матчі «гірників» з менхенгладбахською «Боруссією» принесли одне лише розчарування, але шанси на вихід до плей-оф Ліги чемпіонів у «Шахтаря» залишаються. Найближчим суперником чемпіона України в євротурнірі стане «Реал», який підопічні Луїша Каштру сенсаційно обіграли в Мадриді. Тоді, нагадаємо, «гірники» в першому таймі тричі вразили ворота «галактікос», а в другому - втримали переможний результат. Відзначимо, що мадридський клуб переживає досить серйозний спад і в Ла Лізі не може перемогти вже протягом трьох матчів (1 нічия і дві поразки). Ось і в минулий вік-енд «вершкові» поступилися «Алавесу» з рахунком 1:2. Будемо сподіватися, що «гірники» скористаються ігровою кризою суперників, і знову зуміють здолати «Королівський клуб».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Реал». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Шахтар і Реал, що відбудеться 1 грудня у Києві.
    • 6.09% (17)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 16.49% (46)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 13.98% (39)
      3. Нічия
    • 20.79% (58)
      4. Мінімальна перемога Реалу
    • 42.65% (119)
      5. Велика перемога Реалу
    Результати опитування Проголосували — 279
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.12.2020 21:56
    +2
    Ну шо українські сови-букемекери,дали 8 проти 1 проти Шахтаря
    Djoni1983
      Djoni1983, 01.12.2020 21:56
    +2
    Скажу Вам так: Боруссия реально на голову сильнее в этом сезоне за Реал и Шахту,у них очень мощная атака и хорошая организация, а у Реала и Шахты сейчас конкретный спад...Шахтёр слаб очень физически и пора менять Каштру стиль игры,уже все его выучили,вот и получилось Боруссии 2 раза хлопнуть Шахту,они сейчас мощные и быстрые,могут даже Интер обыграть-на что и будем надеяться...)
    AlexZmey
      AlexZmey, 01.12.2020 21:55
    +1
    kot-7, 01.12.2020 21:53
    Плять,как тут все дыркоботы переобуваться, то последнего места желают, то вдруг резко радиють
    да, неадекваты как ты всегда есть... к сожалению... мои поздравления нормальным болельщикам Шахтёра!
    kot-7
      kot-7, 01.12.2020 21:53
    0
    Плять,как тут все дыркоботы переобуваться, то последнего места желают, то вдруг резко радиють
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 01.12.2020 21:52
    +8
    Мої вітання!! Шахтар приємно здивував!
    AlexZmey
      AlexZmey, 01.12.2020 21:51
    +8
    Шахтёр - красавы! мои поздравления!
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 01.12.2020 21:51
    -4
    ZAKARPATFAN, 01.12.2020 21:50
    Йди на... Вже так опозорився що далі вже нікуди, а й надалі продовжуєш щось вякати!
    Закарпатлох, от кто вякает, то это ты
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 01.12.2020 21:51
    +1
    BaZia, 01.12.2020 21:47
    Зидан после этой игры может ускорить свой уход из Реала, Шахтер конечно молодчаги, есть шанс на еврокубки весной!
    Вже точно. Навіть якщо Інтер два матчі виграє то в реала і шд буде порівну, а очні на користь шд
    Empty
      Empty, 01.12.2020 21:51
    +4
    Де цей парєнь що обіцяв постригтись налисо .. пілся ще 1 перемоги ШД в ЛЧ
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.12.2020 21:50
    +3
    Фу-у-у-у-ух-х-х-х-х-х...
    З ПЕРЕМОГОЮ всіх!!! І вболіваємо за БоруссіюМ, щоб тільки не програли!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 01.12.2020 21:50
    +5
    Український Крим, 01.12.2020 21:48
    Є шанс не просто весну, а ЛЧ весною
    Якщо чесно я все одно волів би ЛЄ. Це турнір рівня де Шахтар може проходити до півфіналу, а за нагоди й виграти.
    А грати проти переможців груп ЛЧ...ну не знаю. З одного боку звісно престижніше, з іншого шансів набрати багато очок теж менше.
    Slunkoo
      Slunkoo, 01.12.2020 21:50
    -1
    kuda tut Dinamo.....
    pike1
    online
      pike1, 01.12.2020 21:50
    +3
    Огонь!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 01.12.2020 21:50
    -1
    viktor112007, 01.12.2020 21:48
    Ти Їблан з великої букви, я не бажав Шахті останнього місця, але думав, що вилетять. Якщо залишиться два наші клуби - це супер, я лише радіти буду тому, що помилився з прогнозом.
    А тепер здрисни в кущі
    Йди на... Вже так опозорився що далі вже нікуди, а й надалі продовжуєш щось вякати!
    KARABAS55
      KARABAS55, 01.12.2020 21:49
    +4
    ХЕЙТЕРЫ Шахтера, опять от вас неделю гамном вонять будет!!!
    viktor112007
      viktor112007, 01.12.2020 21:48
    +1
    Amil Aliev, 01.12.2020 21:47
    Терпила, твои слова говорят об обратном, радіти он буде
    Ти Їблан з великої букви, я не бажав Шахті останнього місця, але думав, що вилетять. Якщо залишиться два наші клуби - це супер, я лише радіти буду тому, що помилився з прогнозом.
    А тепер здрисни в кущі
    Український Крим
    online
      Український Крим, 01.12.2020 21:48
    +4
    BaZia, 01.12.2020 21:47
    Зидан после этой игры может ускорить свой уход из Реала, Шахтер конечно молодчаги, есть шанс на еврокубки весной!
    Є шанс не просто весну, а ЛЧ весною
    Aleks04
      Aleks04, 01.12.2020 21:47
    +7
    Darkness1984, 01.12.2020 21:46
    То ли Реал слабый такой, Толи Боруссия на столько сильна..
    А вы говорите Каштру на выход
    Я не удивлюсь если Реал в последнем туре «грохнет» Боруссию, не группа, а сказка
    Український Крим
    online
      Український Крим, 01.12.2020 21:47
    +3
    Darkness1984, 01.12.2020 21:46
    То ли Реал слабый такой, Толи Боруссия на столько сильна..
    А вы говорите Каштру на выход
    Сьогодні перевіримо, наскільки Борусія сильна
    BaZia
    online
      BaZia, 01.12.2020 21:47
    +6
    Зидан после этой игры может ускорить свой уход из Реала, Шахтер конечно молодчаги, есть шанс на еврокубки весной!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 01.12.2020 20:39
    +12
    Варан уже на красную наиграл...
    bzzzzz
      bzzzzz, 01.12.2020 20:39
    +11
    Варан вторая желтая должна была быть... пожалел судья
    roman_kros
      roman_kros, 01.12.2020 21:46
    +9
    Лишилося дочекатися втрати очок Інтером і тоді мінімум ЛЄ буде і хороші шанси обіграти дубель невмотивованого Інтера.
    Maks23
      Maks23, 01.12.2020 21:27
    +9
    Хорошие шансы на весну..шахтер вся украина за тебя!
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 01.12.2020 21:52
    +8
    Мої вітання!! Шахтар приємно здивував!
    AlexZmey
      AlexZmey, 01.12.2020 21:51
    +8
    Шахтёр - красавы! мои поздравления!
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 01.12.2020 21:46
    +8
    GREEN DAY belokon, 01.12.2020 21:41
    Молодцы ШД! Реал конечно нулевый, но кому какое дело? Счет на табло! Когда хорошо-тогда хорошо.
    Завтра болеем за ДК!
    Будем надеяться и киевляне поодержат завтра победной ходой)
    Aleks04
    online
      Aleks04, 01.12.2020 21:42
    +8
    Жесть какая-та, 2 раза победить Реал, и 0:10 влететь от Мёнхенгладбаха
    Sasha F19
      Sasha F19, 01.12.2020 13:11
    +8
    Реал буде зганять злость на Шахтарі після поразки проти Алвеса1:2
    Aleks04
    online
      Aleks04, 01.12.2020 21:47
    +7
    Darkness1984, 01.12.2020 21:46
    То ли Реал слабый такой, Толи Боруссия на столько сильна..
    А вы говорите Каштру на выход
    Я не удивлюсь если Реал в последнем туре «грохнет» Боруссию, не группа, а сказка
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 01.12.2020 21:46
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Aleks04, 01.12.2020 21:42
    Жесть какая-та, 2 раза победить Реал, и 0:10 влететь от Мёнхенгладбаха
    В Реале наверное все о)(уевают
    Український Крим
    online
      Український Крим, 01.12.2020 21:23
    +7
    Вопрос к знатокам:"Кто видел, как Коваленко забивает?"
    BaZia
    online
      BaZia, 01.12.2020 21:47
    +6
    Зидан после этой игры может ускорить свой уход из Реала, Шахтер конечно молодчаги, есть шанс на еврокубки весной!
    Elblanko
      Elblanko, 01.12.2020 21:39
    +6
    Я хрінєю, які молодці.....
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 01.12.2020 21:30
    +6
    Зачем Коваленко нужен?
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 01.12.2020 21:23
    +6
    Дерево Коваленко в очередной раз проявил себя
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 01.12.2020 21:50
    +5
    Український Крим, 01.12.2020 21:48
    Є шанс не просто весну, а ЛЧ весною
    Якщо чесно я все одно волів би ЛЄ. Це турнір рівня де Шахтар може проходити до півфіналу, а за нагоди й виграти.
    А грати проти переможців груп ЛЧ...ну не знаю. З одного боку звісно престижніше, з іншого шансів набрати багато очок теж менше.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 01.12.2020 21:46
    +5
    Как же клоун по мегого против Шахтера топит. Утрись, пугало
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 01.12.2020 21:46
    +5
    То ли Реал слабый такой, Толи Боруссия на столько сильна..
    А вы говорите Каштру на выход
    justhateme
      justhateme, 01.12.2020 21:30
    +5
    Slunkoo, 01.12.2020 21:29
    Kovalenka ostavili na pole eto vi serjozno??????????????????
    Да он походу внебрачный сын ахметки, по другому я не могу объяснить его нахождение в составе и на поле.