29.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Колос – Десна – 1:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 11-го туру Української Прем'єр-ліги

Колос – Десна – 1:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Колос

У неділю, 29-го листопада, відбудеться поєдинок одинадцятого туру чемпіонату України, в якому «Колос» прийматиме чернігівську «Десну». Матч пройде в Ковалівці на стадіоні «Колос» і розпочнеться о 17:00.

Матч минулого туру завершився для «Колоса» болючою поразкою в Полтаві з рахунком 0:3. У той же час, «Десна» несподівано на своєму полі поступилася ПФК «Львів» (0:1). Цікаво, що обидві команди продовжили неприємні для себе серії. Ковалівці незмінно програють «Ворсклі» (в чотирьох зустрічах), при цьому жодного разу не вразивши ворота «зелено-білих», а «сіверяни» зазнали невдачі вже в третьому матчі поспіль з «Львовом». У турнірній таблиці «Десна» всього на одне очко випереджає ковалівський колектив. Остання дуель суперників відбулася в липні цього року, і тоді чернігівці на своєму полі розгромили команду Руслана Костишина з рахунком 5:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» - «Десна». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 29.11.2020 18:57
    +2
    Мене особисто ,"вбиваєм вживання нашими "модніми" коментаторами, Вацко та інші 'типа" крутих футбольних термінів, "вінгер", "латераль". Невже не простила сказати захисник або півзахисник? Вже б нападників назвали "косінус" або "паралелепіпед" . Невже на телебаченні немає комісії, яка б з цим слідкувала? Ріжуть вуха ці незрозумілі для багатьох слова!
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 18:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Считай Заря сегодня 5 очей отыграла
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 18:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Жека! Хоть бы не позорился по указке Засухи. Чуть ручкой тронули и завалился... Тьфу...
    zelia73
      zelia73, 29.11.2020 18:38
    +2
    попала мафия павелская--если по их мнению забарного удалила катька облигация правильно--имею ввиду метровый офсайд у степанюка--то сейчас пол часа отматали и увидели игру рукой
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:33
    +2
    whitese, 29.11.2020 18:29
    ВАР хорошая штука, но его нужно отобрать у судеек и представить право обращения к видеоповторам представителям команд в спорных ситуациях.А дабы это не стало способом затягивания времени, предоставить это право один раз за тайм для каждой команды. Только в таком случае вар будет использоваться исключительно в ключевых эпизодах и исправлять ошибки судьи. А сейчас же вар просто подтверждает некомпетентность наших арбитров.
    Я бы ещё добавил - некомпетентность и продажность судей.
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:29
    +2
    ВАР хорошая штука, но его нужно отобрать у судеек и представить право обращения к видеоповторам представителям команд в спорных ситуациях.А дабы это не стало способом затягивания времени, предоставить это право один раз за тайм для каждой команды. Только в таком случае вар будет использоваться исключительно в ключевых эпизодах и исправлять ошибки судьи. А сейчас же вар просто подтверждает некомпетентность наших арбитров.
    axylinam
    online
      axylinam, 29.11.2020 18:20
    +2
    Система Вар в Украине-это намного хуже,чем дать обезьяне гранату
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 29.11.2020 18:19
    +4
    Скоріш за все Колос башляє за гру, мій прогноз в кінці матчу 2-1 колос забє з пінальті
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 29.11.2020 18:17
    +2

    Оце так п-и-з-д-е-ц-ь максимального гатунку...
    А-у.., чортиляки-управлінці, ви там чи аналонароджені, чи повноцінні позафутбольні трактористи???
    Мама Мія
    zelia73
      zelia73, 29.11.2020 18:17
    +2
    варят офигенно--вчера вне игры забыли посмотреть--а сегодня отматали на час назад
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.11.2020 18:16
    +1
    Пультовской футбол
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 18:14
    +5
    То, что у нас сейчас происходит с ВАР, это просто позор на весь мир!!!!!!!!!!!!!
    Надо забирать ВАР из рук эти долбое.. бов!!!!!!!!!!
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:14
    +3
    Клоунада...
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 17:52
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Смачно Гуцуляк харкнул. Марадона бы забил
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 17:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 29.11.2020 17:30
    О опять вар
    2 раза мяч ПОПАЛ в руку!! И пенальти.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 29.11.2020 17:35
    -2
    Александр Ад, 29.11.2020 17:26
    дресну взувають,це цікаво!Баригі володарі не хочуть гроши за оренду поля платити.Незабаром Ч
    ернігів вилетіть з ПФЛ із-за неплатоспроможністі
    іг
    ів
    вилет
    ить
    Чувак, напевно ти чернігівчанин, що знаєш всю закулісну возню?
    Там ще до кінця не позбулись совкової бюрократії, де мега-мер Атрошенко все ніяк не може відібрати у приватну власність стадіон.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.11.2020 17:33
    -1
    Руслан зачем эти нервы?
    Я бы иронию включал можно допустим пульт принести дать арбитру. Типо того.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.11.2020 17:30
    +1
    О опять вар
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 17:28
    +1
    Судейский колхоз с ВАР продолжается!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 29.11.2020 17:26
    -3
    дресну взувають,це цікаво!Баригі володарі не хочуть гроши за оренду поля платити.Незабаром Ч
    ернігів вилетіть з ПФЛ із-за неплатоспроможністі
    іг
    ів
    вилет
    ить
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 18:14
    +5
    То, что у нас сейчас происходит с ВАР, это просто позор на весь мир!!!!!!!!!!!!!
    Надо забирать ВАР из рук эти долбое.. бов!!!!!!!!!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 29.11.2020 18:19
    +4
    Скоріш за все Колос башляє за гру, мій прогноз в кінці матчу 2-1 колос забє з пінальті
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:14
    +3
    Клоунада...
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 29.11.2020 18:57
    +2
    Мене особисто ,"вбиваєм вживання нашими "модніми" коментаторами, Вацко та інші 'типа" крутих футбольних термінів, "вінгер", "латераль". Невже не простила сказати захисник або півзахисник? Вже б нападників назвали "косінус" або "паралелепіпед" . Невже на телебаченні немає комісії, яка б з цим слідкувала? Ріжуть вуха ці незрозумілі для багатьох слова!
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 18:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Жека! Хоть бы не позорился по указке Засухи. Чуть ручкой тронули и завалился... Тьфу...
    zelia73
      zelia73, 29.11.2020 18:38
    +2
    попала мафия павелская--если по их мнению забарного удалила катька облигация правильно--имею ввиду метровый офсайд у степанюка--то сейчас пол часа отматали и увидели игру рукой
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:33
    +2
    whitese, 29.11.2020 18:29
    ВАР хорошая штука, но его нужно отобрать у судеек и представить право обращения к видеоповторам представителям команд в спорных ситуациях.А дабы это не стало способом затягивания времени, предоставить это право один раз за тайм для каждой команды. Только в таком случае вар будет использоваться исключительно в ключевых эпизодах и исправлять ошибки судьи. А сейчас же вар просто подтверждает некомпетентность наших арбитров.
    Я бы ещё добавил - некомпетентность и продажность судей.
    whitese
      whitese, 29.11.2020 18:29
    +2
    ВАР хорошая штука, но его нужно отобрать у судеек и представить право обращения к видеоповторам представителям команд в спорных ситуациях.А дабы это не стало способом затягивания времени, предоставить это право один раз за тайм для каждой команды. Только в таком случае вар будет использоваться исключительно в ключевых эпизодах и исправлять ошибки судьи. А сейчас же вар просто подтверждает некомпетентность наших арбитров.
    axylinam
    online
      axylinam, 29.11.2020 18:20
    +2
    Система Вар в Украине-это намного хуже,чем дать обезьяне гранату
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 29.11.2020 18:17
    +2

    Оце так п-и-з-д-е-ц-ь максимального гатунку...
    А-у.., чортиляки-управлінці, ви там чи аналонароджені, чи повноцінні позафутбольні трактористи???
    Мама Мія
    zelia73
      zelia73, 29.11.2020 18:17
    +2
    варят офигенно--вчера вне игры забыли посмотреть--а сегодня отматали на час назад
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 18:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Считай Заря сегодня 5 очей отыграла
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.11.2020 18:16
    +1
    Пультовской футбол
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 29.11.2020 17:35
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 29.11.2020 17:30
    О опять вар
    2 раза мяч ПОПАЛ в руку!! И пенальти.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.11.2020 17:30
    +1
    О опять вар
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 17:28
    +1
    Судейский колхоз с ВАР продолжается!