Станіслав ЧЕРЧЕСОВ: «У сербів залетіло, у нас — ні. Гілерме не виручив»

Наставник збірної Росії прокоментував поразку від Сербії (0:5)

7804
13
РФС. Станіслав Черчесов

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями про поразку від Сербії (0:5) у Лізі націй.

«У сербів залетіло, у нас — ні, хоча, якби ми забили першими, все могло бути по-іншому. Треба бути об'єктивним, суперник виглядав свіжіше, краще і заслужено переміг. У нас не було руху, а коли команда фізично не готова, ми виглядаємо нижче того рівня, який можемо показати.

Гілерме невдало зіграв тайм, жодного разу не виручив, ми його поміняли. Такі тайми бувають у кожного воротаря», — вважає Черчесов.

(64)

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу