2

Томас ТУХЕЛЬ: «У першому таймі ПСЖ взагалі не було на полі»

Наставник ПСЖ - про матч проти «Манчестер Юнайтед»

ФК ПСЖ. Томас Тухель

Вчора, 20 жовтня ПСЖ в першому турі Ліги чемпіонів вдома програв 1:2 «Манчестер Юнайтед». Головний тренер чемпіонів Франції Томас Тухель поділився враженнями від матчу:

«У першому таймі ПСЖ взагалі не було на полі. Це не наш рівень. Не знаю, чому так склалося, але ні у володінні м'ячем, ні в його переміщенні, ні в контратаках, ні в боротьбі, ні в інтенсивності ми не були на своєму рівні.

Ми поступалися 0:1 і грати в другому таймі краще, ніж в першому - було легко. Ми спробували внести тактичні зміни через травму Гуйє, випустили ще одного гравця в атаку.

ПСЖ ризикнув і поплатився за це під завісу зустрічі. З першої хвилини я розумів, що гра не задалася. Також зазначу, що у нас багато травмованих гравців».

(5)

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 16 травня 2024, 23:46 4

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)