Мірча ЛУЧЕСКУ: «Весь бюджет Динамо — половина зарплати Роналду»

Наставник київського «Динамо» розповів про підготовку до матчу з «Ювентусом» в Лізі чемпіонів

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Весь бюджет Динамо — половина зарплати Роналду»
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу на передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями від поєдинку 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти туринського «Ювентуса».

- Як ви оціните тренерський талант Андреа Пірло?
- Я вже неодноразово говорив, що бути гравцем і тренером — різні речі. Він зовсім недавно почав працювати. Він вчиться по ходу ігор і тренувань. Але тренера судять по результату. У нього все попереду.

Пірло для мене завжди буде 15-річним хлопцем, який дебютував в турне по Англії. Він ніколи не буде моїм суперником. Він був моїм гравцем, таким він і залишиться. Він тільки на початку тренерського шляху. Я бажаю йому найкращого.

- Зараз «Ювентус» перебудовується. Це плюс для вас, що команда ще не знайшла свою модель гри?
- «Ювентус» може використовувати різні схеми. У них багато хороших досвідчених гравців. Зрештою, вони обороняються за схемою 4-4-2. Найважливіше — не схема гри, а мотивація, дисципліна гравців і їхня самовіддача. На такому рівні тренер підлаштовується під гравців. Саме вони вирішують проблеми на полі.

- Завтра не буде грати Роналду. Але кажуть, що без Роналду «Ювентус» виглядає навіть сильнішим. Чи згодні ви з цим твердженням? І чи не боїтеся ви, що гравці «Динамо» можуть перегоріти?
- Роналду — видатний гравець. Він забиває голи. Він егоїст, але працює на команду. Якщо він не забиває — він не Роналду. На нього завжди великий тиск з боку преси і уболівальників. Він повинен забивати в кожній грі. З Роналду «Ювентус» сильніше.

Це важлива гра для наших молодих гравців. Вони повинні витримати тиск. Звичайно, емоції є, це нормально. Для багатьох гравців нелегко так сильно вирости за два місяці. Я впевнений в них, я вірю, що вони можуть подолати ці складності і підняти свій рівень.

- Чому ви приділяєте найбільше уваги при підготовці до «Ювентуса»?
- У «Ювентуса» високий рівень. Наш бюджет — половина зарплати Роналду. Я даю хлопцям інформацію про індивідуальні якості суперників, щоб вони могли їм протистояти. Завтра потрібно уважно стежити за Бонуччі при стандартах. Я хочу, щоб ми зіграли з «Ювентусом» так само якісно, ​​як і «Шахтар» свого часу.

- У вас багато тренерського досвіду, а у Пірло зовсім мало... Ви з ним спілкуєтеся?
- Так, це правда. Ми з ним спілкуємося час від часу. Я привітав його, коли він став тренером. Він — мій учень. Але ані він, ані я не граємо в футбол. Грають команди. Побачимо.

Матч «Динамо» — «Ювентус» відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський» у вівторок, 20-го жовтня, о 19:55 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(165 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BaZia
    online
      BaZia, 20.10.2020 09:08
    0
    Николай Власов, 20.10.2020 04:45
    деньги не играют в футбол это ужэ было даказано в матчах нашей сборной в играх с португалией и сербией удачи вам ребята динамо в перед
    А как же матч с Испанией?)
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 20.10.2020 08:09
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Да, старый румын, а зарплата самого Пирло такая же как у тебя... вот и посмотрим
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 20.10.2020 07:41
    -3
    У старого цыгана только деньги в голове.Мало,мало,мало.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 20.10.2020 04:45
    0
    деньги не играют в футбол это ужэ было даказано в матчах нашей сборной в играх с португалией и сербией удачи вам ребята динамо в перед
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 19.10.2020 23:23
    0
    Головне, щоб недооцінки з боку Динамо не було))
    Yeti
      Yeti, 19.10.2020 22:22
    +4
    "Матч «Динамо» — «Ювентус» состоится в Киеве на НСК «Олимпийский» во вторник, 20-го октября, в 19:55 по киевскому времени" - там и будет ясно, что да как.
    Это будет красивый матч, чем бы он не закончился.
    Удачи Динамо!
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 19.10.2020 21:45
    +6
    Удачи вам , сыграйте как можно лучше!
    Виктор Семененко
      Виктор Семененко, 19.10.2020 21:21
    +4
    Админ! Сколько можно терпеть этих "любителей" футбола? Пусть "общаются" на околофутбольные темы на других чатах! Банить беспощадно!
    realpidrid
      realpidrid, 19.10.2020 21:05
    +7
    Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    Видно что это один и тот же несчастный человечишка которому просто больше в жизни нечем заняться как плодить аккаунты и гадить на Динамо. И почерк одинаковый, и повадки... Просто ущербная личность с явным психическим расстройством.
    Alex Sweden
      Alex Sweden, 19.10.2020 20:31
    0
    Да мы все это понимаем. Ну а годовая зарплата Роналду в 2 раза больше чем годовой бюджет таких городов как Сумы Полтава Житомир и т.д. И этьо мы понимаем. Человек стоит больше чем город. Сложно воспринимается.
    eu music Top
      eu music Top, 19.10.2020 20:14
    -9
    Какой учиник рн завтра тебя нагнят
    grifon
      grifon, 19.10.2020 19:42
    +4
    "патріотику" а чого ти з Донецьку поїхав? боявся що тебе твої сьарші брати вб'ють? чи що молодших братів в армії доведеться вбивати?
    JekFunny
      JekFunny, 19.10.2020 19:31
    +2
    J0e777, 19.10.2020 19:30
    Это один донбасос немытый с десятка аккаунтов строчит
    с десятКОВ
    я не знаю. когда они спит то
    J0e777
      J0e777, 19.10.2020 19:30
    +5
    Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    Это один донбасос немытый с десятка аккаунтов строчит
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    +7
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 19.10.2020 19:26
    +5
    Вся канализация в сборе. А говорили пуканы не будут рватся , рвет таки вас, это радует, так жить веселей . Динамо Киев опустило таки чертей
    zelia73
    online
      zelia73, 19.10.2020 18:57
    -3
    будулай--не скигли
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 19.10.2020 18:43
    +2
    Славик,чёт я очкую
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 19.10.2020 18:35
    +1
    Что за срач!!? Похоже тут некоторым румыны не нравятся, видео потерпели от них.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.10.2020 18:33
    +5
    И что? Украина 2-1 Португалия . Там тоже Роналду играет
    umnuy2
    online
      umnuy2, 19.10.2020 17:31
    +23
    Классные ответы у Луческу.
    Не то шо физруки ни бе ни ме
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 19.10.2020 17:43
    +9
    umnuy2, 19.10.2020 17:31
    Классные ответы у Луческу.
    Не то шо физруки ни бе ни ме
    Вот такой наш тренерський цех, дед в 75 лет лучше понимает футбол и умнее, чем некоторые наши тренеры в 40
    realpidrid
      realpidrid, 19.10.2020 21:05
    +7
    Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    Видно что это один и тот же несчастный человечишка которому просто больше в жизни нечем заняться как плодить аккаунты и гадить на Динамо. И почерк одинаковый, и повадки... Просто ущербная личность с явным психическим расстройством.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    +7
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 19.10.2020 21:45
    +6
    Удачи вам , сыграйте как можно лучше!
    J0e777
      J0e777, 19.10.2020 19:30
    +5
    Леха Аксютенко, 19.10.2020 19:29
    Шахтеровские троли размножаются делением. И хорошо заметно, что уровень умственного развития обратнопропорционален количеству клонов.
    Это один донбасос немытый с десятка аккаунтов строчит
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 19.10.2020 19:26
    +5
    Вся канализация в сборе. А говорили пуканы не будут рватся , рвет таки вас, это радует, так жить веселей . Динамо Киев опустило таки чертей
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.10.2020 18:33
    +5
    И что? Украина 2-1 Португалия . Там тоже Роналду играет
    JekFunny
    online
      JekFunny, 19.10.2020 18:26
    +5
    mayakovskiy1, 19.10.2020 18:18
    В смысле отбеливать? Ты его хейтил все эти годы. Думаю если открыть новость про цыгана в Зените там ты на говно исходил. Зато теперь уважаемый Мистер)))
    покажи хоть раз где я его цыгана мистером назвал
    я же говорю , твою писанину ни изи разгромить можно , но не хватало мне еще за румына вписываться
    любо - дорого смотреть , как пауки друг друга в банке жалят
    Думаю он тоже потерпит еще месяцок другой, а потом пойдут еще ответочки , в его стиле
    вот тогда вообще ухахатываться буду
    Yeti
      Yeti, 19.10.2020 22:22
    +4
    "Матч «Динамо» — «Ювентус» состоится в Киеве на НСК «Олимпийский» во вторник, 20-го октября, в 19:55 по киевскому времени" - там и будет ясно, что да как.
    Это будет красивый матч, чем бы он не закончился.
    Удачи Динамо!
    Виктор Семененко
      Виктор Семененко, 19.10.2020 21:21
    +4
    Админ! Сколько можно терпеть этих "любителей" футбола? Пусть "общаются" на околофутбольные темы на других чатах! Банить беспощадно!
    grifon
    online
      grifon, 19.10.2020 19:42
    +4
    "патріотику" а чого ти з Донецьку поїхав? боявся що тебе твої сьарші брати вб'ють? чи що молодших братів в армії доведеться вбивати?
    JekFunny
    online
      JekFunny, 19.10.2020 18:03
    +3
    mayakovskiy1, 19.10.2020 17:59
    Лакатош бездарь, который никогда и ничего не выигрывал со средними игроками. Играли с Зорькой равный матч, с Десной равный матч. И это дома. То есть чуть команда выше дна и сразу грабли.
    Поэтому эта убогая цыганская принцесса сдуется и начнет ныть. Оно и в Рашке выиграло суперкубок, а потом началось пике
    как смешно тебе жопу рвет
    спорим если мы сейчас рандомно откроем любых 20 веток , начиная от 2016 года и раньше, ни одного подобного комментария мы от тебя не найдем
    легко доказать что ты галиматью несешь, но не хватало мне еще румына отбеливать.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 19.10.2020 19:31
    +2
    J0e777, 19.10.2020 19:30
    Это один донбасос немытый с десятка аккаунтов строчит
    с десятКОВ
    я не знаю. когда они спит то
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 19.10.2020 18:43
    +2
    Славик,чёт я очкую
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 19.10.2020 18:35
    +1
    Что за срач!!? Похоже тут некоторым румыны не нравятся, видео потерпели от них.
    Игорь Игнатьев
      Игорь Игнатьев, 19.10.2020 18:05
    +1
    👍👍👍👍👍👍👍👍
    BaZia
    online
      BaZia, 20.10.2020 09:08
    0
    Николай Власов, 20.10.2020 04:45
    деньги не играют в футбол это ужэ было даказано в матчах нашей сборной в играх с португалией и сербией удачи вам ребята динамо в перед
    А как же матч с Испанией?)
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 20.10.2020 04:45
    0
    деньги не играют в футбол это ужэ было даказано в матчах нашей сборной в играх с португалией и сербией удачи вам ребята динамо в перед
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 19.10.2020 23:23
    0
    Головне, щоб недооцінки з боку Динамо не було))