Динамо - Ювентус. Букмекери залишають киянам шанси на успіх

Український клуб в цьому матчі цілком може зачепитися за очки

Динамо - Ювентус. Букмекери залишають киянам шанси на успіх
© ФК Динамо Київ

У вівторок, 20 жовтня, київське «Динамо» в Києві зіграє матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти «Ювентуса».
 
Букмекери віддають більше шансів гостям, але кияни не виглядають абсолютними андердогами. На перемогу «Динамо» можна поставити з коефіцієнтом 4.7, на нічию - 3.45, поразка оцінена в 1.87.
 
Передбачається, що матч буде середньої результативності. Ставку «обидві команди заб'ють» можна взяти за 1.95. Основні тотали - ТБ2.5 - 2.15, ТМ2.5 - 1.85.
 
Нагадаємо, матч «Динамо» - «Ювентус» розпочнеться о 19:55 за Києвом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Saar
    online
      Saar, 20.10.2020 18:04
    0
    Mac_Gyver, 19.10.2020 13:30
    Учитывая качество игры Юве против Кротоне, у ДК есть шансы даже на победу.
    То было против Кротоне. Сегодня будет совсем другой Юве.
    Oleha1987
      Oleha1987, 19.10.2020 14:17
    +1
    Хочеться перемоги Динамо. Але, думаю 1:2 буде.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 19.10.2020 13:51
    +1
    1.9 в переводе с языка букмекеров это 50% прохода.
    Тоесть вероятность того, что Динамо не проиграет 50 на 50.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 19.10.2020 13:38
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    хороший коф. на Юве... а можно и 1Х, вполне
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.10.2020 13:30
    +2
    Учитывая качество игры Юве против Кротоне, у ДК есть шансы даже на победу.
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 19.10.2020 13:27
    +2
    Ждём "зарубу"!
    Invulnerable
    online
      Invulnerable, 19.10.2020 13:20
    -1
    Invulnerable
    online
      Invulnerable, 19.10.2020 13:20
    +5
    Удачи Динамо надеемся на победу над Ювентусом было бы отлично!!!!
    Invulnerable
    online
      Invulnerable, 19.10.2020 13:20
    +5
    Удачи Динамо надеемся на победу над Ювентусом было бы отлично!!!!
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.10.2020 13:30
    +2
    Учитывая качество игры Юве против Кротоне, у ДК есть шансы даже на победу.
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 19.10.2020 13:27
    +2
    Ждём "зарубу"!
    Oleha1987
      Oleha1987, 19.10.2020 14:17
    +1
    Хочеться перемоги Динамо. Але, думаю 1:2 буде.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 19.10.2020 13:51
    +1
    1.9 в переводе с языка букмекеров это 50% прохода.
    Тоесть вероятность того, что Динамо не проиграет 50 на 50.
    Saar
    online
      Saar, 20.10.2020 18:04
    0
    Mac_Gyver, 19.10.2020 13:30
    Учитывая качество игры Юве против Кротоне, у ДК есть шансы даже на победу.
    То было против Кротоне. Сегодня будет совсем другой Юве.