29.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Гент. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів

Не пройти в групу ЛЧ в ситуації, що склалася, буде злочином

Динамо – Гент. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів
© twitter.com/dynamokyiv

Опівночі 29 вересня «Динамо» може відкорковувати шампанське: якщо не станеться справжнього дива, то кияни зобов'язані пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів. Там, в основній сітці головного континентального турніру, «біло-сині» не були вже три роки. Час і честь знати. Тим більше, що і суперник на шляху в жадану групу не найсильніший, та й є запас міцності у вигляді гостьової перемоги.

Після впевненої по грі, але не дуже переконливої за рахунком перемоги в Генті, підопічні Мірчі Луческу провели календарний матч УПЛ проти «Минаю». Поєдинок проти дебютанта чемпіонату України склався для «біло-синіх» якнайкраще. Уже в дебюті зустрічі вони отримали чисельну перевагу, а на перерву пішли за рахунку 2:0. У другому таймі динамівці довели рахунок до розгромних 4:0, і з хорошим настроєм почали готуватися до повторної зустрічі проти віце-чемпіонів Бельгії.

Незважаючи на те, що Мірча Луческу все ще продовжує відчувати певні кадрові проблеми, динамівський тренер вельми успішно проводить ротацію. Зокрема, в матчі з «Минаєм» в стартовому складі опинилися Сирота, Дуелунд, Шепелєв та Андрієвський - швидше за все, ці гравці з «Гентом» не зіграють. Де Пені, Родрігешу і Буяльському Містер дав відпочити, Караваєв зіграв лише 15 хвилин, Сидорчук, Супряга і Шапаренко - по тайму, трохи більше - Циганков. Тобто, з одного боку, гравці динамівської основи отримали необхідний перепочинок, а з іншого боку, у Луческу вийшла можливість нарешті по-справжньому варіювати складами. Але, здається, румунський тренер виставить на матч проти «Гента» практично той же склад, що і в Бельгії. Адже переможний склад не міняють, та й ті гравці, яким Луческу довіряє, його поки що не підводять.

А ось у «Гента» все знову валиться з рук. Здавалося, що в особі Де Деккера «буйволи» нарешті знайшли хоча б натяк на стабільність: з колишнім асистентом Ласло Болоні віце-чемпіони Бельгії в третьому раунді кваліфікації ЛЧ здолали «Рапід» і обіграли в чемпіонаті Бельгії «Мускрон». Але далі - знову на звичні граблі. Домашній матч проти «Динамо» виявився провальним, плюс до всього травмувався основний форвард Роман Яремчук. Але і це ще не все: в суботу на домашній арені в рамках сьомого туру внутрішньої першості «Гент» несподівано поступився дебютанту елітного дивізіону «Левену» - 2:3. Цікаво, що до 71 хвилини «буйволи» програвали 0:3, але потім протягом трьох хвилин змогли відіграти два м'ячі, причому обидва з пенальті. Здавалося, надія на спасіння зажевріла, але втілити ігрову перевагу хоча в нічию команді Де Деккера так і не вдалося.

До речі, незважаючи на нищівну критику в бельгійській пресі українських легіонерів команди після поразки від «Динамо», на матч з «Левеном» Де Деккер виставив в основі і Пластуна, і Безуса. Напевно вийшов би з перших хвилин і Яремчук, але Роман опинився поза грою через травму стегна. Після сьомого туру чинний віце-чемпіон Бельгії займає лише 15 місце, відірвавшись від зони вильоту лише на три очки. І якщо в попередньому чемпіонаті Бельгії «Гент» став найрезультативнішою командою, то зараз її «скорострільність» явно кульгає: в активі лише сім забитих м'ячів.

В цілому, «Гент» не виглядає тим суперником, який може не пустити команду Мірчі Луческу в груповий турнір. «Динамо» не було там три роки. У матчі-відповіді з «Гентом» залишилося зробити зовсім небагато, щоб нарешті подолати плей-оф раунд кваліфікації. Віримо і тримаємо кулаки за киян!

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Де Пена, Буяльський, Супряга

«Гент»: Роф, Кастро-Монтес, Нгаде, Фортуна, Пластун, Арсланаджич, Одіджа, Дорш, Овусу, Кумс, Депуатр.

 

29 вересня, вівторок

«Динамо» — «Гент» (Перший матч - 2:1)
Київ. НСК «Олімпійський». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ДИНАМО - ГЕНТ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Шимон Марчиняк (Польща)
Прогноз Sport.ua — 3:0

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між командами Динамо і Гент, який пройде 29 вересня в Києві.
    • 29.02% (83)
      1. Велика перемога Динамо
    • 45.1% (129)
      2. Мінімальна перемога Динамо
    • 18.18% (52)
      3. Нічия
    • 3.85% (11)
      4. Мінімальна перемога Гента
    • 3.85% (11)
      5. Велика перемога Гента
    Результати опитування Проголосували — 286
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 29.09.2020 23:50
    0
    sport.ua Браво! С прогнозом в самую 10-ку
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 29.09.2020 22:36
    0
    Галимый,левый пенальти!!!!
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:18
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:14
    Ты уже Ахметова канал настроил у себя В будке ?что бы ДК свое смотреть
    Мы в домах живём ,а ты в юрте ?
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 29.09.2020 21:11
    Ты не болельщик ДК , но то что идиот я согласен
    У тебя наверное в племени имя МакСим Тупой Баобаб
    Ты уже Ахметова канал настроил у себя В будке ?что бы ДК свое смотреть
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:12
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Andre066, 29.09.2020 21:07
    Через час еще хуже будет
    Окончательно сломается ?
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:11
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:06
    Да какой же идиот ,,наверно самый тупой из болельщиков ДК!!!
    Ты не болельщик ДК , но то что идиот я согласен
    У тебя наверное в племени имя МакСим Тупой Баобаб
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:10
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    При просмотре Дк-Гент Не забывайте о супер матче колос села 2-0 Динамо ))),а то все может случится
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:08
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Пусть уже автобусс заезжает в группу лч!!Удачи Мирче сегодня!Ну в группе его ДК с автобуссом разберут на части!!!
    Andre066
    online
      Andre066, 29.09.2020 21:07
    0
    jekаfunny, 29.09.2020 21:05
    Сам с собой снова базарит я Макиск , это тебя так информация про бусы подкосила ?
    Через час еще хуже будет
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 29.09.2020 21:05
    Сам с собой снова базарит я Макиск , это тебя так информация про бусы подкосила ?
    Да какой же идиот ,,наверно самый тупой из болельщиков ДК!!!
    Andre066
    online
      Andre066, 29.09.2020 21:06
    0
    jekаfunny, 29.09.2020 21:02
    Я надеюсь что уже даже Суркис понял , что его позиция с бывшими динамовцами у руля -путь в никуда
    Лесик правда все трется в структуре клуба нехватало 3 приход
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:04
    Что то я смотрю ты в настроение снова прыгаешь )))наверно в садик завтра не пойдешь
    Ты перед матчем колос2-0динамо пересмотрел Мирче позвонил что бы он такие ошибки как хацц не соверши
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:05
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:04
    Что то я смотрю ты в настроение снова прыгаешь )))наверно в садик завтра не пойдешь
    Сам с собой снова базарит я Макиск , это тебя так информация про бусы подкосила ?
    Alex86 1
      Alex86 1, 29.09.2020 21:05
    0
    jekаfunny, 29.09.2020 21:02
    Я надеюсь что уже даже Суркис понял , что его позиция с бывшими динамовцами у руля -путь в никуда
    да пора бы, сток лет просрать коту под хвост с его гребаными экспериментами
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:04
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Andre066, 29.09.2020 21:02
    Глянул Википедию,Яндекс прикинь лавэ еще с времен тюрского языка. Жека ты точно цитировал
    МаКсик даже языка своего племени не знает , он тупой
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:02
    ТЫ ПИРАМИДКИ ГОРДОНА УЖЕ НА ТЁР ПЕРЕД МАТЧЕМ ИМБИЦИЛ?
    Что то я смотрю ты в настроение снова прыгаешь )))наверно в садик завтра не пойдешь
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:03
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 21:02
    ТЫ ПИРАМИДКИ ГОРДОНА УЖЕ НА ТЁР ПЕРЕД МАТЧЕМ ИМБИЦИЛ?
    Я ж говорю, что МаКсик у нас представитель племен зауральских епеней, на удачу вон пирамидки трёт
    jekаfunny
      jekаfunny, 29.09.2020 21:02
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 29.09.2020 20:58
    я ща про гумно мамонота когда его первый раз ставили, а второй ... ну сурок в чудеса какие-то верит исторически, но еще каких-то дк сердец я уже лично не буду смотреть наверное если опять будет, единственное исключения это шева/ребров из всей той кучи
    Я надеюсь что уже даже Суркис понял , что его позиция с бывшими динамовцами у руля -путь в никуда
    Andre066
    online
      Andre066, 29.09.2020 21:02
    0
    jekаfunny, 29.09.2020 20:57
    Я тоже , а МаКсик не очень
    Глянул Википедию,Яндекс прикинь лавэ еще с времен тюрского языка. Жека ты точно цитировал
    Maks7777
      Maks7777, 29.09.2020 21:02
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 29.09.2020 20:55
    Там написано кто такая ТутМба и лове? Это энциклопедия коренных племен российских епеней? Или какая-то другая ?
    ТЫ ПИРАМИДКИ ГОРДОНА УЖЕ НА ТЁР ПЕРЕД МАТЧЕМ ИМБИЦИЛ?
    J0e777
    online
      J0e777, 28.09.2020 23:29
    +19
    Прогноз хороший. Ждем уверенную победу Динамо Киев!
    Arius
      Arius, 28.09.2020 23:35
    +18
    Прогноз хороший, думаю минимум в 2 банки должны выигрывать! Удачи ребята, наконец то могу болеть за свой любимый клуб, а то физруки отбили все желание..., сейчас другое дело!
    jekаfunny
      jekаfunny, 28.09.2020 23:52
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи парни !!!!Киев с тобой Динамо !
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 28.09.2020 23:59
    +13
    Главное играть на победу. Удачи, мужики!
    JV
    online
      JV, 29.09.2020 07:34
    +12
    Удачи Динамо! Тащите рейтинг страны вместе с Шахтером и Зарёй.
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 29.09.2020 00:01
    +12
    Удачи Динамо!!! Ждём только победу и радость Тимофеюка!
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 29.09.2020 09:36
    +10
    Динамо мають перемагати!...
    Підтримаємо Динамо Київ!...
    Oleha1987
      Oleha1987, 29.09.2020 10:51
    +8
    Ну гри немає у Динамо, але є результат. Тому надіюсь , пройде у групу, а там може і далі везіння проходитиме. Ну і хочеться побачити їх проти топ суперника. Шахтар часто пролітав крупно , але суперники були сильні. Побачимо, як Динамо себе проявить. Вперед Динамо. В Європі завжди треба підтримувати свої команди. Я фанат Шахтаря.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 29.09.2020 16:08
    +6
    JV, 29.09.2020 16:00
    104 комментария - штук 50 принадлежит одному и тому же душевнобольному прыгуну.... администрация сайта сколько можно это наблюдать?
    а может кто из админов диссертацию пишет об идиотах?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 29.09.2020 13:14
    +6
    mayjumanji, 29.09.2020 13:00
    дебильные кроты очень быстро забывают свои эпические обсеры ))) и это не может не радовать
    весной, после ухода обезьянки тайсона и марлоса, борьба за четвертое место )))
    Уйдут придут другие как всегда было. Тут нужно не молится что бы шахтер слабее ставал а на то что бы динамо становилось сильнее
    adidas77
      adidas77, 29.09.2020 16:10
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks7777, 29.09.2020 15:54
    Эксперементы что над ущербными ставить ты чтоооо..это не мой уровень))Вот колос с села над Вами хорошо по эскспементировал)))) 2-0
    Ты мне своей заученной фразой про Колос, знаешь кого напоминаешь?
    Одного долбодятла Царёва, с его
    - Волынская резня!
    И гениальным "Что" На вопрос, о начале второй мировой войны!
    https://www.youtube.com/watch?v=vLKrHqSusUY
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.09.2020 10:07
    +5
    Удачи парни, без травм, и спокойствия в ваших действиях.
    Alex86 1
      Alex86 1, 29.09.2020 10:02
    +5
    Занятно что все прогнозы что ДК не пропустит - оптимистично, хотя в любом случае генту ловить в ЛЧ вообще не чего в этом сезоне
    SportsMan
    online
      SportsMan, 29.09.2020 09:28
    +5
    Maks7777, 29.09.2020 00:03
    Да ребята только победа нужно!В группе сожелению будут наверно одни только поражения!!
    Ну, у Шахтера, может, и будут. Динамо тут причем?
    J0e777
    online
      J0e777, 29.09.2020 00:19
    +5
    Как же днонецкие боевики бесятся. Так приятно это читать
    dd dent
      dd dent, 29.09.2020 17:33
    +4
    Млять 2ОО комментов, половина этого малохольного про колос
    dd dent
      dd dent, 29.09.2020 16:15
    +4
    Maks7777, 29.09.2020 16:14
    Да твои клоуны с 2014 и пришли прыгуны упоротые,по сей день прыгать стараються ,всё что можно пропрыгали страну совесть человечность,,залезь в будку и молись на турчинова дальше...
    Так ты ж в совке торчишь где-то, какая те разница что у нас тут? Где застрял то дэнэрэ, лэнэрэ или крысчанин?
    Sauron
    online
      Sauron, 29.09.2020 15:39
    +4
    Ущербные Макс77 и Тимофеюк резвятся вовсю
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 29.09.2020 12:44
    +4
    Олег Тимофеюк, 29.09.2020 12:05
    Ещё бы таких ссаных ноунеймов как АЗ и Гент не проходить.
    Ты постоянно что-то про Динамо пишешь,
    наверное очень сильно пережываешь.
    Alex86 1
      Alex86 1, 29.09.2020 12:09
    +4
    Олег Тимофеюк, 29.09.2020 12:05
    Ещё бы таких ссаных ноунеймов как АЗ и Гент не проходить.
    Так по шахте ж аз проехался, не смущает? При том состав был там сильный еще