Катерина Козлова - Паула Бадоса Хіберт. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу

Катерина Козлова - Паула Бадоса Хіберт. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Катерина Козлова

У вівторок, 29 вересня, Катерина Козлова (№99 WTA) розпочне боротьбу в основній сітці Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.
 
У першому колі українка зіграє проти іспанки Паули Бадоси Хіберт (№87 WTA). Поєдинок відбудеться третім запуском на корті №4 після матчу Векич - Бара. Орієнтовний час початку зустрічі - 18:30 за Києвом.
 
Раніше дівчата між собою не грали.
 
У наступному колі переможниця матчу змагатиметься проти Слоан Стівенс із США (№34 WTA) або Віталії Дяченко з Росії (№115 WTA).

Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

ПРИЗОВІ

ПРЕВ'Ю

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 20:36
    +4
    Знов вся надія на Еліну
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 20:26
    -11
    ВАМОС я все услышал. 5-2, последний гейм остался взять. Давай, Бадоска
    anachar
      anachar, 29.09.2020 20:25
    0
    Абсолютно не держит свою подачу! Вот и приплыла!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 20:15
    -11
    3-1, нормально. ВАМОС, испанка.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 20:13
    -11
    Давай, Бадоса, ВАААМММОООСССС!
    Publius
      Publius, 29.09.2020 20:02
    +1
    Вот так номер! Всю партию выживала, брейки отыгрывала, а в конце тихонько стащила у Бадосы гейм - и пожалуйста, есть партия. Ну что же, дай Боже так и дальше. До полной победы ...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 20:01
    +1
    Ну вот, Катя нащупала свою игру. Теперь главное не потерять...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 19:44
    +1
    Испанский гренадер орет, как бегемотиха
    anachar
      anachar, 29.09.2020 19:38
    +1
    Как и все наши -без первой подачи! Как вообще можно играть?! Ужас!
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 19:38
    +5
    Не спешите еще Катю списывать
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 29.09.2020 19:36
    +4
    Александр Шевченко, 29.09.2020 18:54
    Блин вот смотрел на Завацкую как играла, так прям секс, а смотрю на Козлову и вижу буфетчицу из советских фильмов Хотя оно и понятно, Завацкая - это Запад Украины, а Козлова - Донецк
    Ох ты и тупорылое....
    vostok
      vostok, 29.09.2020 19:32
    0
    Щас будет очередной камбэк от Кати, и идём дальше.
    Venesuela
      Venesuela, 29.09.2020 19:28
    -2
    Якщо Ястремська з Костюк впали нижче плінтуса, то про Козлову нажаль і речі бути не може! Може наша збірна живе в одній кімнаті і заразились одна від одної))) Насправді ЖАХ
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:20
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Катя грає з ушкодження, і без нормального її руху по корті.. Це все зрозуміло
    Alehandro
      Alehandro, 29.09.2020 18:56
    0
    Очередная невзрачная игра от Кати... После нервов потраченных на Даяну, Катарину и Марту, пожалуй, поберегу себя и выключу... завтра ж ещё Валидолину смотреть))
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 18:54
    -17
    Блин вот смотрел на Завацкую как играла, так прям секс, а смотрю на Козлову и вижу буфетчицу из советских фильмов Хотя оно и понятно, Завацкая - это Запад Украины, а Козлова - Донецк
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 18:48
    -22
    Какая красивая испанка, сочная прям и какая страшна Козлова, на пропитанную алкашку похожа
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 18:42
    0
    Жах продовжується
    Sergiy20
      Sergiy20, 29.09.2020 18:37
    0
    https://www.strikeout.nu/court-4-kateryna-kozlova-vs-paula-badosa-stream-1
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 14:56
    0
    Ось і Бреді в ауті.
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 19:38
    +5
    Не спешите еще Катю списывать
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 20:36
    +4
    Знов вся надія на Еліну
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 29.09.2020 19:36
    +4
    Александр Шевченко, 29.09.2020 18:54
    Блин вот смотрел на Завацкую как играла, так прям секс, а смотрю на Козлову и вижу буфетчицу из советских фильмов Хотя оно и понятно, Завацкая - это Запад Украины, а Козлова - Донецк
    Ох ты и тупорылое....
    Publius
      Publius, 29.09.2020 20:02
    +1
    Вот так номер! Всю партию выживала, брейки отыгрывала, а в конце тихонько стащила у Бадосы гейм - и пожалуйста, есть партия. Ну что же, дай Боже так и дальше. До полной победы ...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 20:01
    +1
    Ну вот, Катя нащупала свою игру. Теперь главное не потерять...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 29.09.2020 19:44
    +1
    Испанский гренадер орет, как бегемотиха
    anachar
      anachar, 29.09.2020 19:38
    +1
    Как и все наши -без первой подачи! Как вообще можно играть?! Ужас!
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:20
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Катя грає з ушкодження, і без нормального її руху по корті.. Це все зрозуміло
    anachar
      anachar, 29.09.2020 20:25
    0
    Абсолютно не держит свою подачу! Вот и приплыла!
    vostok
      vostok, 29.09.2020 19:32
    0
    Щас будет очередной камбэк от Кати, и идём дальше.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 29.09.2020 18:56
    0
    Очередная невзрачная игра от Кати... После нервов потраченных на Даяну, Катарину и Марту, пожалуй, поберегу себя и выключу... завтра ж ещё Валидолину смотреть))
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 18:42
    0
    Жах продовжується
    Sergiy20
      Sergiy20, 29.09.2020 18:37
    0
    https://www.strikeout.nu/court-4-kateryna-kozlova-vs-paula-badosa-stream-1
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 14:56
    0
    Ось і Бреді в ауті.