24.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Вольфсбург — Десна. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи

Чернігівська команда дебютує в єврокубках матчем в «лігві вовків»

Вольфсбург — Десна. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи

Третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи дозволить українським уболівальникам в третій раз за рік спостерігати за грою «Вольфсбурга». Трохи більше року тому, 19 вересня 2019-го, «вовки» вперше грали з українським клубом. Тоді на «Фольксваген-Арені» гостювала «Олександрія» в рамках групового етапу Ліги Європи. Потім була зустріч цих команд в Україні, і обидва рази перемогу святкував німецький клуб.

А в 1/8 фіналу ЛЄ «Вольфсбург» зустрічався з донецьким «Шахтарем». Двоматчеве протистояння розтяглося майже на 5 місяців. У березні «гірники» здобули виїзну перемогу (2:1), а в серпні підкріпили її домашнім розгромом (3:0).

І ось нове рандеву «Вольфсбурга» з українською командою. Цього разу до лігва «вовків» вирушає чернігівська «Десна».

Обидва колективи знаходяться приблизно в рівних умовах, якщо говорити про ігрову практику. «Десна» провела три матчі в чемпіонаті країни. Спершу «сіверяни» вдома обіграли луганську «Зорю» (3:1), а потім два виїзних матчі звели внічию: проти київського «Динамо» (0:0) і «Інгульця» (1:1). У «Вольфсбурга» календар був іншим: спочатку команда в гостях розгромила в Кубку Німеччини «Уніон Фюрстенвальде», представника 4-го за силою німецького дивізіону (4:1). Після цього успішно пройшла албанський «Кукесі» в поєдинку 2-го відбіркового раунду ЛЄ (4:0 на виїзді). І, нарешті, в 1-му турі німецької Бундесліги будинку розкатала «нульовку» з леверкузенським «Байєром». Загалом, по іграх з такими суперниками важко сказати, в якій формі перебувають підопічні Олівера Глазнера.

Можна хіба що припустити, що в команді проблема з правим захисником. Бразилець Вілліам і швейцарець Кевін Мбабу, які виступають на цій позиції, травмовані і точно не зіграють (як і центрбек Марін Понграчіч). У матчах головний тренер випускав на це місце різних виконавців, а на тренуваннях награвав ще кілька варіантів. Зате всі інші футболісти «Вольфсбурга» в строю і рвуться в бій.

Є втрати і у «Десни». Головна, мабуть - Олександр Філіппов, який напередодні перейшов у бельгійський «Сент-Трюйден». Не взяли тренери в Німеччину і орендованого в «Шахтарі» Михайла Мудрика. В іншому ж склад чернігівської команди бойовий. І, мабуть, готовий до історичної зустрічі. Втім, букмекери впевнені, що перша гра «Десни» в Лізі Європи стане і останньою в нинішньому сезоні. Але ми впевнені, що підопічні Олександра Рябоконя не вдарять в бруд обличчям. І сподіваємося, що будуть і історичні голи, і історична перемога.

Орієнтовні склади:
«Вольфсбург»:
Кастельс - Штеффен, Лакруа, Брукс, Руссійон - Мехмеді, Арнольд, Шлагер, Брекало - Вегхорст, Жоао Віктор.
«Десна»: Паст - Картушов, Єрмаков, Гітченко, Конопля - Гуцуляк, Домбровський, Огиря, Калитвинцев - Тотовицький - Будківський.

 24 вересня, четвер

«Вольфсбург» – «Десна»
Вольфсбург. Стадіон «Фольксваген-Арена». 21:15
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
 ВОЛЬФСБУРГ - ДЕСНА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ 
 Арбітр: Лоуренс Віссер (Бельгія)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги Європи між командами Вольфсбург і Десна, який пройде 24 вересня у Німеччині.
    • 23.38% (18)
      1. Велика перемога Вольфсбурга
    • 25.97% (20)
      2. Мінімальна перемога Вольфсбурга
    • 2.6% (2)
      3. Перемога Вольфсбурга по пенальті
    • 23.38% (18)
      4. Перемога Десни по пенальті
    • 22.08% (17)
      5. Мінімальна перемога Десни
    • 2.6% (2)
      6. Велика перемога Десни
    Результати опитування Проголосували — 77
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 20:06
    +1
    Десна чемпион
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.09.2020 20:05
    +1
    Отступать некуда, до такого соперника, командам типаДесны в еврокубках еще дойти надо.....так что надо выложится на 200% как на экзамене
    Саня Бах
      Саня Бах, 24.09.2020 16:44
    +4
    Cherevik22, 24.09.2020 16:06
    Вам пора в школу, під мамину спідницю. Запасаюсь попкорном, сьогодні Десна заглатуватиме!
    Я школу закiнчив коли ти ще не народився. Не заглатуй багато, а то захлинешся...
    Cherevik22
      Cherevik22, 24.09.2020 16:06
    -5
    Саня Бах, 24.09.2020 15:07
    .... а може краще б тебе мама не народжувала такого осла...
    Вам пора в школу, під мамину спідницю. Запасаюсь попкорном, сьогодні Десна заглатуватиме!
    ffff
      ffff, 24.09.2020 16:05
    -3
    ffff, 24.09.2020 16:00
    Ну и когда второй? Харе, пора протрезветь.
    Извиняюсь. Но то же не квалификация. то так называемый play-off
    SandroKing
      SandroKing, 24.09.2020 16:03
    +2
    Oleg Bondar, 24.09.2020 11:41
    А кто в курсе причины почему квалифай ЛЧ из 2х матчей, а квалифай ЛЕ 1 матч? Как-то не логично
    В ЛЧ уже не квалифай, а Раунд плей-офф, это уже основной раунд считается. А в ЛЕ основной раунд стартует с группового турнира.
    ffff
      ffff, 24.09.2020 16:00
    -6
    Oleg Bondar, 24.09.2020 15:19
    Не везде. Динамо с Гентом 2 матча
    Ну и когда второй? Харе, пора протрезветь.
    bassofon
      bassofon, 24.09.2020 15:29
    +4
    Шахтер без труда разобрался с Вольфсбургом, может и Десна совершит подвиг.
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 24.09.2020 15:19
    +2
    ffff, 24.09.2020 14:34
    Проснись. Везде один матч.
    Не везде. Динамо с Гентом 2 матча
    Саня Бах
      Саня Бах, 24.09.2020 15:07
    -1
    Cherevik22, 24.09.2020 13:07
    Може, на матч краще не виходити? Так хоч 3:0 буде)
    .... а може краще б тебе мама не народжувала такого осла...
    Husgvarna
      Husgvarna, 24.09.2020 14:53
    -3
    George Abuladze, 24.09.2020 12:21
    Десне нужно ставить автобус в первом тайме, чтоб Вольсбург подсел во втором, а далее пробовать играть в свою игру, а если в первом тайме будут качели, то накидают нашим 4 или 5
    Писдуй в свой грузио-сити с автобусом и с оптимизмом своим, грузын йопаный.
    ffff
      ffff, 24.09.2020 14:49
    0
    В это время в 43-м немцы тонули в Десне ( при освобождении Чернигова), Повторим.
    ffff
      ffff, 24.09.2020 14:37
    +1
    Cherevik22, 24.09.2020 13:07
    Може, на матч краще не виходити? Так хоч 3:0 буде)
    Может лучше пиши о своих срусских командах.
    ffff
      ffff, 24.09.2020 14:34
    -4
    Oleg Bondar, 24.09.2020 11:41
    А кто в курсе причины почему квалифай ЛЧ из 2х матчей, а квалифай ЛЕ 1 матч? Как-то не логично
    Проснись. Везде один матч.
    Senator
      Senator, 24.09.2020 14:15
    -1
    Oleg Bondar, 24.09.2020 11:41
    А кто в курсе причины почему квалифай ЛЧ из 2х матчей, а квалифай ЛЕ 1 матч? Как-то не логично
    Потому что это не последний раунд квалы. Ещё один будет...
    Cherevik22
      Cherevik22, 24.09.2020 13:07
    -9
    Може, на матч краще не виходити? Так хоч 3:0 буде)
    n.tkach
      n.tkach, 24.09.2020 13:03
    +7
    Если наши парни, выйдут не на дрожащих ногах, - возможно битва будет. Недооценка соперника, тоже карается. Десна удачи вам, сотворите праздник!!!!!
    onco-clown
    online
      onco-clown, 24.09.2020 12:25
    +1
    Рябоконь если что-то этакое выдумает, то вполне могут и пройти.
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 12:22
    +4
    Как-раз матч стартует на пол часа раньше Риека-Колос
    George Abuladze
      George Abuladze, 24.09.2020 12:21
    -2
    Десне нужно ставить автобус в первом тайме, чтоб Вольсбург подсел во втором, а далее пробовать играть в свою игру, а если в первом тайме будут качели, то накидают нашим 4 или 5
    n.tkach
      n.tkach, 24.09.2020 13:03
    +7
    Если наши парни, выйдут не на дрожащих ногах, - возможно битва будет. Недооценка соперника, тоже карается. Десна удачи вам, сотворите праздник!!!!!
    Саня Бах
      Саня Бах, 24.09.2020 16:44
    +4
    Cherevik22, 24.09.2020 16:06
    Вам пора в школу, під мамину спідницю. Запасаюсь попкорном, сьогодні Десна заглатуватиме!
    Я школу закiнчив коли ти ще не народився. Не заглатуй багато, а то захлинешся...
    bassofon
      bassofon, 24.09.2020 15:29
    +4
    Шахтер без труда разобрался с Вольфсбургом, может и Десна совершит подвиг.
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 12:22
    +4
    Как-раз матч стартует на пол часа раньше Риека-Колос
    SandroKing
    online
      SandroKing, 24.09.2020 16:03
    +2
    Oleg Bondar, 24.09.2020 11:41
    А кто в курсе причины почему квалифай ЛЧ из 2х матчей, а квалифай ЛЕ 1 матч? Как-то не логично
    В ЛЧ уже не квалифай, а Раунд плей-офф, это уже основной раунд считается. А в ЛЕ основной раунд стартует с группового турнира.
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 24.09.2020 15:19
    +2
    ffff, 24.09.2020 14:34
    Проснись. Везде один матч.
    Не везде. Динамо с Гентом 2 матча
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 20:06
    +1
    Десна чемпион
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.09.2020 20:05
    +1
    Отступать некуда, до такого соперника, командам типаДесны в еврокубках еще дойти надо.....так что надо выложится на 200% как на экзамене
    ffff
      ffff, 24.09.2020 14:37
    +1
    Cherevik22, 24.09.2020 13:07
    Може, на матч краще не виходити? Так хоч 3:0 буде)
    Может лучше пиши о своих срусских командах.
    onco-clown
    online
      onco-clown, 24.09.2020 12:25
    +1
    Рябоконь если что-то этакое выдумает, то вполне могут и пройти.
    ffff
      ffff, 24.09.2020 14:49
    0
    В это время в 43-м немцы тонули в Десне ( при освобождении Чернигова), Повторим.
    Алекс Морган
    online
      Алекс Морган, 23.09.2020 20:39
    0
    Волки мертвые! Вообще слабо смотрелись в прошлом сезоне! Шансы50/50