24.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Вольфсбург – Десна – 2:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА

Вольфсбург – Десна – 2:0. Текстова трансляція матчу

Ліги Європи УЄФА. Кваліфікація. Третій раунд.

«Вольфсбург» – «Десна» - 2:0

 Гілавогі, 16, Гінчек, 90+2

Мармуш, 50 – Тамм, 57, Конопля, 66, Огиря, 71, Тотовицький, 88

 Тамм, 61 (повторне попередження)

«Вольфсбург»: Кастеелс – Руссійон, Гілавогі, Лакруа (Брукс, 63), Штеффен – Арнольд, Шлагер – Жоао Віктор, Мехмеді, Мармуш (Отавіо, 59) – Вегхорст (Гінчек, 78).

Запасні: Перван, Маллі, Клаус, Герхардт.

«Десна»: Паст – Мостовий, Тамм, Гітченко, Конопля – Домбровський (Єрмаков, 65), Огиря – Картушов (Гуцуляк, 46), Тотовицький, Калітвінцев – Будковський (Шевцов, 85).

Запасні: Литовка, Полегенько, Хльобас, Старенький.

Арбітр: Лоуренс Виссер (Ломмел, Бельгія).

Стадіон: «АОК Арена» (Вольфсбург, Німеччина).

Наші оцінки:

   

«Вольфсбург» (заміни): Отавіо – 6,0, Брукс – 6,0, Гінчек – б/о.

«Десна» (заміни): Гуцуляк – 6,5, Єрмаков – 5,5, Шевцов – б/о.

У четвер, 24-го вересня, відбудеться поєдинок поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА, в якому змагатимуться «Вольфсбург» і чернігівська «Десна». Матч пройде в Вольфсбурзі (Німеччина), на полі стадіону «АОК Арена», початок о 21:15.

Особливим буде для підопічних Олександра Рябоконя сезон, який недавно почався – поза всякими сумнівами. Чернігівська «Десна» в своєму дебютному поєдинку в Лізі Європи УЄФА битиметься проти німецького «Вольфсбурга», для якого матчі з українськими командами вже стають звичними в календарі. «Шахтар» зумів здолати «вовків» у минулому сезоні, помстившись за «Олександрію», із якою німці грали в групі другого за значущістю клубного турніру. Перед командою Рябоконя тепер стоїть інше завдання – є шанс залишити «Вольфсбург» без єврокубків у цьому сезоні, а самим зробити рішучий крок у бік плей-оф. І на все це дається лише один поєдинок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Вольфсбург» – «Десна». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги Європи між командами Вольфсбург і Десна, який пройде 24 вересня у Німеччині.
    • 23.38% (18)
      1. Велика перемога Вольфсбурга
    • 25.97% (20)
      2. Мінімальна перемога Вольфсбурга
    • 2.6% (2)
      3. Перемога Вольфсбурга по пенальті
    • 23.38% (18)
      4. Перемога Десни по пенальті
    • 22.08% (17)
      5. Мінімальна перемога Десни
    • 2.6% (2)
      6. Велика перемога Десни
    Результати опитування Проголосували — 77
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 24.09.2020 23:16
    +1
    y-grec, 24.09.2020 23:04
    Як на мене більш ніж гідний дебют
    Тамм звичайно зруйнував гру, але видно, що можуть грати на рівні і думаю, що вихід до групового етапу для Десни, це питання одного сезону
    Який ще "гідний дебют"? В сучасному футболі можна грати на результат з будь-якою командою, якщо це тільки не напіваматори з Сан-Маріно, Андорри ітд.
    З такою грою Десні немає що робити в єврокубках.
    olexyn
      olexyn, 24.09.2020 23:15
    0
    відмучились.
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 24.09.2020 23:13
    -1
    Андрей Овчаренко, 24.09.2020 23:09
    Да при чем тут Тамм, если все равно свои моменты не использовали?
    Думаю в 11 игроков было б лучше... Ну да всё уже есть как есть...скажем спс Десне за старание
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 23:09
    -2
    Вова Писаренко, 24.09.2020 23:04
    Мда подставил Там команду(
    Да при чем тут Тамм, если все равно свои моменты не использовали?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 24.09.2020 23:08
    +2
    dd dent, 24.09.2020 23:02
    Были б ща металл и Днепр то брали бы огого очки и играли, максимум 1 команда бы сливалась, а так - никак (
    Саме так. Нічого, потрібно чекати кращих часів. Ми і так на почесних позиціях, враховуючи усіляку перманентну лажу з-за такого монголоїдного недосусіда
    Це ж ця гидота знищила і Кривбас, і МеталургЗ з Говерлою... Ще пі-д0-ри затягували в об'єднаний козло-чемп.
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 24.09.2020 23:07
    +2
    Вовки нульові, Десні б трохи фарту і Філіпова не продати і можна було їх бити.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 24.09.2020 23:07
    +1
    Вот зачем команде эстонец ? Свои пацаны команды ищут так тащат шлак в Украину а продают за орехи лучших игроков.
    dd dent
      dd dent, 24.09.2020 23:06
    0
    DK1961, 24.09.2020 23:05
    Металл уничтожил Курченко, Днепр - Беня. Политика уничтожает футбол....
    ... и спонсирует в тоже время
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 24.09.2020 23:06
    0
    Недодивились, перебзділи, шо поробиш то футбол
    R1d3r
    online
      R1d3r, 24.09.2020 23:05
    +1
    Игорь Нестеренко, 24.09.2020 23:01
    Десна лузеры!!!! Проиграть вообще разобраному Вольфсбургу хорошо, что эти ушлепки третье место не заняли
    Если бы Десна играла бы без удаления и с Филипповым и Фаворовым в составе, то могли бы теоретически пройти
    DK1961
      DK1961, 24.09.2020 23:05
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 24.09.2020 23:02
    Были б ща металл и Днепр то брали бы огого очки и играли, максимум 1 команда бы сливалась, а так - никак (
    Металл уничтожил Курченко, Днепр - Беня. Политика уничтожает футбол....
    dimando560
      dimando560, 24.09.2020 23:05
    +2
    В принципе неплохо Десна играла.. Не намного хуже Вольцбурга
    y-grec
      y-grec, 24.09.2020 23:04
    +2
    Як на мене більш ніж гідний дебют
    Тамм звичайно зруйнував гру, але видно, що можуть грати на рівні і думаю, що вихід до групового етапу для Десни, це питання одного сезону
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 24.09.2020 23:04
    +4
    Мда подставил Там команду(
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 24.09.2020 23:03
    0
    гвоздь забили нм-молодцычерниговцы за старание
    dd dent
      dd dent, 24.09.2020 23:03
    0
    Последний гвоздь (
    dd dent
      dd dent, 24.09.2020 23:02
    +2
    Denmark1107, 24.09.2020 23:00
    Так потрібно окрім коффу Федерації ще мати власний високий рейтинг. А для такого потрібні декілька ігр в групі.
    А хто не зливається? Всі летять. От тому я і написав про втрати. Хех... а щоб було без ганьби, потрібні НОВІ Металісти, Чорноморці, Дніпро...
    Были б ща металл и Днепр то брали бы огого очки и играли, максимум 1 команда бы сливалась, а так - никак (
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 24.09.2020 23:01
    -4
    Десна лузеры!!!! Проиграть вообще разобраному Вольфсбургу хорошо, что эти ушлепки третье место не заняли
    R1d3r
    online
      R1d3r, 24.09.2020 23:01
    -1
    У турков максимум 3 команды будет, это при условии что Галатасарай в группу пробьется.
    Andre066
    online
      Andre066, 24.09.2020 23:01
    +1
    fifadinamo, 24.09.2020 22:56
    Турки -1, Сарай виграв, Бешик пеналі будуть з португалами
    Аланьяспор вылет от русенборга -2
    Demon
      Demon, 24.09.2020 21:20
    +9
    Десна не фаворит. Но она очень хорошо играет в гостях. Десна удачи!!! Мы в тебя верим!!!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 24.09.2020 22:52
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Бешикташ проиграл Риу Аве по пенальти!!!
    Maks23
      Maks23, 24.09.2020 21:21
    +7
    Там ростов радует..а десна думаю дёрнуть немцев сможет.. удачи!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 21:25
    +6
    У России уже -2
    DK1961
      DK1961, 24.09.2020 23:05
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 24.09.2020 23:02
    Были б ща металл и Днепр то брали бы огого очки и играли, максимум 1 команда бы сливалась, а так - никак (
    Металл уничтожил Курченко, Днепр - Беня. Политика уничтожает футбол....
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 24.09.2020 22:31
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Что я вам скажу пацаны. Мы тут ноет что упл слабая, а у нас очень даже чемпионат. Колосята рубятся, Десна с командой Бундеслиги на равных играет.
    Несмотря на счет очень айс
    Aleks04
      Aleks04, 24.09.2020 21:41
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Товарищи эхсперты, не хороните Десну, моменты есть, атакуют, верим в Десну!
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 24.09.2020 23:04
    +4
    Мда подставил Там команду(
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 24.09.2020 22:33
    +4
    Вот дыбил , в центре поля так играть . Всю команду подставил.
    Aleks04
      Aleks04, 24.09.2020 21:45
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Denmark1107, 24.09.2020 21:43
    Тобто..? Шановний, ви дуже завеливої думки про Вольф. Увімкніть для початку ТБ і дивіться гру. Там грає звичайний клуб у салатовій формі.
    У нас такой менталитет, перед матчем всех хоронить, а тем более после пропущенного мяча
    sergrey4
      sergrey4, 24.09.2020 21:25
    +4
    Andrey Glory, 24.09.2020 21:22
    Подскажите одна игра или две в противостоянии?
    Одна
    viktor112007
      viktor112007, 24.09.2020 22:33
    +3
    фак, ну з червоною то все, шансів нема (( на рівному місті привіз, от же ж йолоп
    BekXan
      BekXan, 24.09.2020 22:30
    +3
    Десне не хватает чуточку.Не много активней и наглей.
    erty
      erty, 24.09.2020 21:39
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Al Zolo, 24.09.2020 21:37
    у нас тож будет минус 2 и шо?
    у вас уже минус два
    firstromario
      firstromario, 24.09.2020 21:35
    +3
    Igor Krasnenko, 24.09.2020 21:34
    да якось пох.. на них, у нас сьогодні теж буде -2 і шо?
    ну вроді пох... але всеодно трохи приємно
    polesse2000
      polesse2000, 24.09.2020 21:33
    +3
    Мля так легко. Печально
    olexyn
      olexyn, 24.09.2020 21:25
    +3
    ще одні касапи вилетіли, продули ізраїльтянам; овощ ростовкий - в печалі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 24.09.2020 23:08
    +2
    dd dent, 24.09.2020 23:02
    Были б ща металл и Днепр то брали бы огого очки и играли, максимум 1 команда бы сливалась, а так - никак (
    Саме так. Нічого, потрібно чекати кращих часів. Ми і так на почесних позиціях, враховуючи усіляку перманентну лажу з-за такого монголоїдного недосусіда
    Це ж ця гидота знищила і Кривбас, і МеталургЗ з Говерлою... Ще пі-д0-ри затягували в об'єднаний козло-чемп.
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 24.09.2020 23:07
    +2
    Вовки нульові, Десні б трохи фарту і Філіпова не продати і можна було їх бити.
    dimando560
      dimando560, 24.09.2020 23:05
    +2
    В принципе неплохо Десна играла.. Не намного хуже Вольцбурга