19.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Посилення з лави. Динамо в більшості вирвало перемогу у Львова

Кияни ледь не допустили другу поспіль осічку в чемпіонаті

Посилення з лави. Динамо в більшості вирвало перемогу у Львова
© twitter.com/DynamoKyiv

Суботню програму 3-го туру української Прем'єр-ліги закрив матч на НСК «Олімпійський», в якому київське «Динамо» приймало ПФК «Львів».

Після єврокубкового поєдинку з АЗ, Мірча Луческу більш ніж наполовину оновив склад «Динамо», виставивши в старті шість нових футболістів. Захисник киян Віталій Миколенко вперше в своїй футбольній кар'єрі вивів на поле одноклубників з капітанською пов'язкою, а Богдан Лєднєв перший раз з'явився на полі з перших хвилин.

Головний тренер «Львова» Георгій Цецадзе, в свою чергу, після розгромної поразки від «Колоса» в минулому турі (0:4) замінив чотирьох виконавців. На останньому рубежі замість Пенькова вийшов досвідчений Литовченко, в захисті з перших хвилин грали Міхобі і Клименчук, а в нападі бразилець Феліпе.

У першому таймі гра проходила дуже нудно. Перший по-справжньому небезпечний момент стався за 6 хвилин до кінця свистка на перерву. Вербич отримав пас на хід від Лєднєва і пробив у ближній кут, але Литовченко відбив удар. А вже в наступній атаці Шепелєв небезпечно пробив з центру штрафного майданчика після прострілу Цітаішвілі, однак Кравчук кинувся під удар і м'яч пішов на кутовий.

Нулі на табло після першого тайму влаштовували гостей, тому було очевидно, що вони спробують зіграти на утримання рахунку. Але Мірча Луческу зрозумів, що потрібно рятувати матч і зробив відразу чотири заміни, змінивши всю середню лінію. На полі з'явилися Циганков, Буяльський, Шапаренко і Сидорчук.

Кияни стартували з місця в кар'єр і вже на 47-й хвилині Клименчук збив Супрягу в штрафному, за що арбітр без вагань призначив пенальті. Циганков підійшов до точки і розвів м'яч і голкіпера по різних кутах – 1:0. А після години гри Супряга і сам ледь не забив, але Литовченко цього разу врятував свою команду, відбивши удар головою з лінії воротарського.

Здавалося, що на очки розраховувати львів'яни вже не зможуть, проте на 62-й хвилині після штрафного їм вдалося відновити статус-кво. Бущан відбив удар головою від Кравчука, але Челіч опинився першим на добиванні і в прямому сенсі слова заштовхав м'яч у ворота.

Потім страж воріт «Динамо» вирішив реабілітуватися, але оскільки загрози його воротам траплялися дуже рідко, він сам організував дві гольові комбінації для своєї команди. Спочатку Бущан пасом через все поле вивів Циганкова на побачення зі своїм візаві, Віктор пробивав впритул, але Литовченко зумів парирувати удар. А в другому епізоді знову спрацювала зв'язка Бущан-Циганков: Віктор прийняв діагональну передачу і перенаправив м'яч у центр воротарського на Супрягу, однак захисники гостей виявилися спритнішими і вибили м'яч.

Ближче до кінця матчу емоції розпалювалися, і після словесної перепалки, головний тренер «Львова» і асистент Мірчі Луческу отримали по жовтій картці. А за 6 хвилин до кінця основного часу захисник львів'ян Міхоубі отримав другу жовту картку за відмашку від Циганкова і залишив свою команду вдесятьох.

«Динамо» швидко зуміло реалізувати чисельну більшість. Микола Шапаренко класно виконав штрафний зі зручної позиції, який заробив Буяльський, і забив переламний гол. Литовченко лише кінчиками пальців торкнувся м'яча – цього було недостатньо, щоб відбити удар.

Фінальну крапку в компенсований час поставив Владислав Супряга, який відзначився з пасу Шапаренка. Десятка «Динамо», безумовно, заслуговує на звання героя поєдинку.

3:1 – київське «Динамо» не без проблем бере три очки в матчі з аутсайдером і в гарному настрої підходить до першої зустрічі з «Гентом» в плей-оф за вихід в груповий раунд Ліги чемпіонів.

Українська Прем'єр-ліга. 3-й тур.

«Динамо» - ПФК «Львів» - 3:1

Віктор Циганков (48, пенальті), Микола Шапаренко (87), Владислав Супряга (95) - Джурай Челич (62)

Микола Шапаренко (71), Владислав Супряга (80) - Максим Грисьо (21), Айнсалу (25), Єгор Клименчук (47), Юрій Кравчук (59), Маруан Міхобі (73)

Маруан Міхобі (83, дві жовті картки)

«Динамо»: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Олександр Сирота, Томаш Кендзьора, Володимир Шепелєв (Микола Шапаренко, 46), Олександр Андрієвський (Сергій Сидорчук, 46), Беньямін Вербич (Артем Кравець, 67), Георгій Цітаішвілі (Віктор Ціганков, 46), Богдан Леднєв (Віталій Буяльський, 46), Владислав Супряга

«Львів»: Сергій Литовченко, Юрій Кравчук, Джурай Челич, Маруан Міхобі, Єгор Клименчук, Сергій Борзенко, Максим Грисьо (Максим Комарець, 64), Мігкель Айнсалу, Ігор Кошман (Велвес, 75), Назарій Нич (Олександр Романчук, 88), Феліпе

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vlato0709
      Vlato0709, 20.09.2020 12:38
    0
    Syrok-oxlx, 19.09.2020 22:57
    Короче Дынама Параша
    И SEMIRAMID тоже и при том уже давно.
    Alex323
    online
      Alex323, 20.09.2020 07:26
    -2
    Вітаю Динамо з перемогою.
    Бажаю успіхів в матчах з Гентом.
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 20.09.2020 07:12
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Все ясно, наыиг им Кравец, тупо что Беседкин, просто бегает
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 20.09.2020 02:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Если человек более за Тинамо - это диагноз
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 20.09.2020 02:53
    -5
    если человек болеет за сАхтер - это признак недоразвитости
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 02:07
    0
    J0e777, 20.09.2020 01:49
    Тут все болельщики шахтера рассказывают, что они не из днонбаса. Как так? Только форевка признался, что из макеевки.
    Если бы были мозги то догадался бы что за Чемпиона болеют во всех уголках планеты!!!
    J0e777
      J0e777, 20.09.2020 01:49
    -5
    Lion, 20.09.2020 01:28
    Я уже устал обяснять таким безмозгим как ты!
    Запомни на всю свою оставшуюся жизнь если человек болеет за Шахтер и против динамо то это не означает что он с Донбасса!!!!
    Тут все болельщики шахтера рассказывают, что они не из днонбаса. Как так? Только форевка признался, что из макеевки.
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:44
    0
    jekаfunny, 20.09.2020 01:35
    Кошкин,ты не придумал ещё что сбрехать , а у же прибежал на ДК гадить
    Не надо так , отдыхай
    Где ты видишь что я нагадил?
    Беру пример с тебя, без тебя ни одна ветка Чемпиона не обходится....
    Вытащи бревно со своего глаза!
    jekаfunny
      jekаfunny, 20.09.2020 01:35
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Lion, 20.09.2020 01:25
    Сказать есть что толко не тебе!
    Кошкин,ты не придумал ещё что сбрехать , а у же прибежал на ДК гадить
    Не надо так , отдыхай
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:30
    -1
    J0e777, 20.09.2020 01:28
    Доширак- двойная порция?)
    Мне хватет одной а ты наверное всегда мечтаешь о двойной...
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:28
    +1
    J0e777, 20.09.2020 01:20
    Почему себе флаг США налепил, донбасос немытый?
    Я уже устал обяснять таким безмозгим как ты!
    Запомни на всю свою оставшуюся жизнь если человек болеет за Шахтер и против динамо то это не означает что он с Донбасса!!!!
    J0e777
      J0e777, 20.09.2020 01:28
    -1
    Lion, 20.09.2020 01:25
    То что тебе не снилось!
    Доширак- двойная порция?)
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:25
    +1
    jekаfunny, 20.09.2020 01:23
    То есть тебе нечего сказать ?
    Ты снова закинул какой-то высер в сторону ДК и как обычно не обоснованный
    Сказать есть что толко не тебе!
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:25
    0
    J0e777, 20.09.2020 01:23
    Что вам жрать сегодня на ужин давали в оккупации?
    То что тебе не снилось!
    jekаfunny
      jekаfunny, 20.09.2020 01:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Lion, 20.09.2020 01:22
    Что я тебе буду доказывать если у тебя претензий нету?
    У тебя претензии будут в сегодняшней игре...
    То есть тебе нечего сказать ?
    Ты снова закинул какой-то высер в сторону ДК и как обычно не обоснованный
    J0e777
      J0e777, 20.09.2020 01:23
    0
    Lion, 20.09.2020 01:21
    Завидуй молча и без соплей
    Что вам жрать сегодня на ужин давали в оккупации?
    J0e777
      J0e777, 20.09.2020 01:23
    -1
    Lion, 20.09.2020 01:21
    Завидуй молча и без соплей
    Завидовать обитателю донбасятины?
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:22
    0
    jekаfunny, 20.09.2020 01:19
    Давай кошка по факту , кто сегодня и кого тянул
    Минута момент и видео
    Сольешься - я это заскртнб и перекочуешь ты в когорту клованов брехливых типо Сержа КР и дибила Алежки
    Что я тебе буду доказывать если у тебя претензий нету?
    У тебя претензии будут в сегодняшней игре...
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2020 01:21
    -2
    J0e777, 20.09.2020 01:20
    Почему себе флаг США налепил, донбасос немытый?
    Завидуй молча и без соплей
    J0e777
      J0e777, 20.09.2020 01:20
    +1
    Lion, 20.09.2020 01:16
    У тебя только вопросы к судьям когда Чемпион играет.
    Или когда в ваши ворота ставят пенальти.
    А так пускай тянут за уши....
    Почему себе флаг США налепил, донбасос немытый?
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 19.09.2020 21:29
    +30
    Шапаренко сделал результат! Радует, что Луческу снова его раскрыл...
    Maks23
      Maks23, 19.09.2020 21:26
    +28
    Шапаренко здорово сыграл..
    Aleks04
      Aleks04, 19.09.2020 21:28
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Поздравляю Динамо с заслжуенной победой! Супряга и Шапаренко особенно порадовали
    gajvir
      gajvir, 19.09.2020 21:28
    +22
    Шапаренко знову MVP матчу.
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 19.09.2020 21:26
    +22
    Терять сегодня очки было нельзя. Появилось ощущение, что после игры в центре обороны у Кендзеры и Миколенко потерялась острота в атаке после возвращения на родные свои позиции. Настроение и форма Шапаренко радует, так держать! Всех с победой, ждем решающих матчей с Гентом.
    wicker
    online
      wicker, 19.09.2020 21:26
    +22
    ПРИЄМНО дивитися у турнірну таблицю, Динамо із перемогою, три очки є, наступний Гент......
    nivava
      nivava, 19.09.2020 21:29
    +21
    Не скажу, что Динамо отскочило, но Львов смотрелся прилично - автобуса не было...
    olexyn
      olexyn, 19.09.2020 21:29
    +17
    По правилам - там на Циганкову французу пряма червона (не друга жовта) і другий пеналь в ворота Львова. В цьому епізоді судді не вистачило ВАРу
    Artem !
      Artem !, 19.09.2020 21:33
    +16
    Понятно что Динамо было мыслями в Генте, а тут еще Львов заряженый, будто на допинге. Было тяжело, но молодцы.
    BekXan
      BekXan, 19.09.2020 21:58
    +15
    Луческу ставит игру с того что есть и выжимает по полной.Динамо молодца .
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 19.09.2020 22:25
    +13
    Донецкие девки-фанатки пошли подмываться в баню! У них завтра романтическая встреча на окружной с мужиками из Зари!
    Cityzen83
      Cityzen83, 19.09.2020 21:34
    +13
    Если пройдут в ЛЧ с таким составом и такой игрой - это будет что то ... А там хоть все матчи сливают - пох. На 30 лямов можно пару тройку норм шпилеров придбати деду. И на следующий год что то думать. Шапу конечно не узнать - вот он меня радует/удивляет в последних матчах.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 19.09.2020 22:23
    +12
    Динамо в чудовій формі , справді народна команда , майже всі українці, тому тут у мокшей болотних так пукани рве
    viktor112007
      viktor112007, 19.09.2020 22:06
    +11
    jekаfunny, 19.09.2020 21:57
    Похорник, так пеналь железный , его не ставить надо было?
    звісно не треба було, Закарпатлох щиро вважає що пеналі мають ставити лише на користь Шахти
    Aleks04
      Aleks04, 19.09.2020 21:45
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 19.09.2020 21:43
    ось так вбивають український футбол... це не перемога Динамо, це ганьба Динамо!
    ПФК сегодня хорошо сыграл, но ты очень много раз написал слово: «Дирьнамо» и «Динамо», остынь
    Frank Piter
      Frank Piter, 19.09.2020 22:48
    +10
    J0e777, 19.09.2020 22:42
    Ты из тюрьмы дэнээровской пишешь, судя по твоему лексикону?
    Оно с параши пишет. По трофейному законтаченному смартфону. Это традиция у них такая.
    Frank Piter
      Frank Piter, 19.09.2020 22:01
    +10
    AK_228, 19.09.2020 22:00
    Тебя радует что конкурент худе!? Вот ты дебил убогий
    Да, меня радует, что Динамо имея бюджет в 3 раза меньше еб...т Копанку полудублем 3-1. И за последние 20 игр имеет в очных встречах на 2 победы больше
    Frank Piter
      Frank Piter, 19.09.2020 21:49
    +10
    PFCLviv, 19.09.2020 21:47
    пишіть, шо хочете... але це ганьба, а не перемога Динамо!
    Ганьба это такой клюб без зрителей, как ПФК Львов, который в вышку попал благодаря подтасовкам и взятке.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 19.09.2020 22:44
    +9
    Syrok-oxlx, 19.09.2020 22:38
    Ты мерило дупу завали,здесь и Харьковчане есть
    Яка різниця звідки ти ватний дибільонок?
    jekаfunny
      jekаfunny, 19.09.2020 22:22
    +9