Стало відомо, з ким Динамо зіграє в 4-му раунді відбору Ліги чемпіонів

Суперником команди Мірчі Луческу буде «Гент» з Романом Яремчуком

36950
21
ФК Гент. Роман Яремчук

У вівторок, 15 вересня, відбувся ще один матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Бельгійський «Гент» переміг в грі проти «Рапіда» з Відня з рахунком 2:1.

Українець Роман Яремчук вийшов в основі і відзначився забитим голом з пенальті на 69-й хвилині. Роман Безус з'явився на полі на 60-й хвилині, а Ігор Пластун весь матч залишався в резерві.

Цікаво, що «Гент» змінив тренера за день до ключового матчу – Ласло Болоні був звільнений, а наставником став бельгієць Вім Де Деккер, який і повернув Яремчука до складу команди.

В 4-му раунді кваліфікації (раунді плей-офф) «Гент» зіграє проти «Динамо».

Матчі відбудуться: 23 вересня в Генті і 29 вересня в Києві.

По шляху нечемпіонів також поміряються силами «Краснодар» і ПАОК.