08.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Може, ми з Монзуль і в Олександрії знову зустрінемося»

Головний тренер «Динамо» вважає, що вийшов справжній фінал Кубка

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Може, ми з Монзуль і в Олександрії знову зустрінемося»
© ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко

Головний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко дав прес-конференцію після фінального поєдинку Кубка України 2019/20, в якому його команда в серії пенальті здолала полтавську «Ворсклу» (1:1, пен – 8:7):

– Це була справжня кубкова гра, у якій були присутні інтрига, нерви, невикористані моменти, помилки, додатковий час і серія пенальті. Вийшов справжній фінал Кубка. Хочу подякувати Юрію Максимову та його команді, тому що вони ще раз показали – неважливо, на якому місці знаходиться команда, грає в Прем'єр-лізі чи іншій першості. За Кубок мають право битися всі, і у кожного є шанс його виграти.

– Олексію Олександровичу, з перемогою! Сьогодні Дениса Попова не було навіть у заявці – у чому причина? І наскільки Олександр Сирота, який провів другу надважливу гру в основному складі, зумів зігратися з різними партнерами та виправдати ваші очікування?

– Дениса Попова не було в заявці, тому що він ще не провів жодного заняття в групі, він працює за індивідуальним планом. Але Попов не міг не приїхати на фінал, як і дискваліфікований Піварич, а також Каргбо та Бурда, які не потрапили до заявки. Це все наша обойма, і ми сподіваємося, що скоро Попов приступить до роботи в загальній групі.

Що стосується Сироти, то хлопцю випав хороший шанс. Ми знаємо його як хорошого футболіста, у якого хороша психіка, і те, що він непогано провів попередній матч із Шахтарем, дало нам можливість використовувати його в сьогоднішній грі. На мою думку, ми не помилилися. Звичайно, у нього були помилки, але вони були у всіх. Якщо брати загальний рівень, то він зіграв досить-таки непогано – як для своєї першої гри у фіналі Кубка України.

– Наскільки ви задоволені сьогоднішнім суддівством, з огляду на те, що матч судила Катерина Монзуль, до якої у вас раніше були претензії? Сьогодні вона прийняла ряд неоднозначних рішень...

– Розумію, про що ви кажете. У тому інтерв'ю я сказав, що почув радість із суддівської кімнати, але не говорив, що незадоволений суддівством. Тому давайте не перевертати факти. Я ніколи не казав, що суддівство нам зіпсувало якийсь матч. Можливо, Катерина зараз відпочине, і в Олександрії ми знову зустрінемося?

Я рідко ходжу повз суддівську та не знаю – можливо, арбітри після кожної гри так поводяться? Але для мене це було трохи незрозуміло. А претензій до суддівства у мене не було навіть після того матчу (з Десною). Ми самі показали потворну гру.

Скажу чесно – мені краще оцінювати гру своєї команди. Розумію, що сьогодні вплинули напруга кубкової гри та швидко пропущений м'яч. Але мені здається, що ми могли вирішити питання Кубка, не доводячи ситуацію до пенальті. У Ворскли, на мою думку, були передумови до гольових моментів на контратаках. Але таких гольових моментів, які були у нас, вони не створили.

– Чи означає вихід Вербича на позиції центрфорварда, що його гра в цьому амплуа влаштовує вас більше, ніж гра номінальних форвардів, які є в обоймі?

– Ми вибрали таку тактику, тому що порахували, що Вербич буде більш ефективний наразі в цій грі. А що буде далі – подивимося. Ми не можемо будувати стратегію на три матчі вперед. Тому роботи вистачить для всіх. Головне, щоб ми реалізовували те, що у нас є.

Найкращі моменти матчу Динамо Київ - Ворскла
120+9' ГОЛ ! С пенальти забил Артем Шабанов (Динамо Киев).
120+7' ГОЛ ! С пенальти забил Николай Шапаренко (Динамо Киев).
120+7' ГОЛ ! С пенальти забил Игорь Пердута (Ворскла).
120+6' ГОЛ ! С пенальти забил Сергей Сидорчук (Динамо Киев).
120+6' ГОЛ ! С пенальти забил Владимир Чеснаков (Ворскла).
120+5' ГОЛ ! С пенальти забил Александр Андриевский (Динамо Киев).
120+5' ГОЛ ! С пенальти забил Пап-Альюн Ндиайе (Ворскла).
120+4' ГОЛ ! С пенальти забил Карлос де Пена (Динамо Киев).
120+4' ГОЛ ! С пенальти забил Евгений Опанасенко (Ворскла).
120+3' ГОЛ ! С пенальти забил Томаш Кендзёра (Динамо Киев).
120+3' ГОЛ ! С пенальти забил Луизао (Ворскла).
120+2' ГОЛ ! С пенальти забил Виктор Цыганков (Динамо Киев).
120+2' ГОЛ ! С пенальти забил Ибрахим Кане (Ворскла).
120+1' ГОЛ ! С пенальти забил Беньямин Вербич (Динамо Киев).
120+1' ГОЛ ! С пенальти забил Давид Пуцлин (Ворскла).
28' ГОЛ ! Мяч забил Беньямин Вербич (Динамо Киев).
11' ГОЛ ! Мяч забил Руслан Степанюк (Ворскла).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yaroslav1107
      Yaroslav1107, 09.07.2020 11:26
    0
    Что значит «мы не можем строить стратегию на три матча вперёд»? Я думал что главный тренер как раз и строит стратегию, и не на три матча, а как минимум на целый сезон. Настоящий тренер всегда и даст шанс молодому пацану или ‘легионеру неадаптированному’, если у видит в них потенциал и возможный выход на следующий уровень мастерства.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 09.07.2020 11:09
    -1
    Олександр Фурманов, 09.07.2020 10:14
    Могла ли "Ворскла" победить в финале? Разумеется. У "Динамо" нет ни нападения,ни полузащиты,ни защиты,ни вратаря,ни тренера.Серая команда. Им,я слышал, очень Беседина не хватает... Им не хватает Банникова,Рудакова,Чанова,Турянчика,Сосн
    ихина, Матвиенко,Фоменко,Решко, Сабо,Бибы, Каневского,Войнова,Сабо, Мунтяна,Колотова,Баля,Буряка,Веремеева,Б
    Серьезно? Это команда с этим составом ржавых бомжей с Донецка при Хацыке только так рвала в личных встречах, просто Лесик и не тренер и не мотиватор, он вообще дуб. Хацык хоть мог настроить на игру против ржавой помойки, хоть каким то мотиватором был, а Лесик и того не умеет делать. ПРи Хацыке ДК могло по три четыре матча выиграть у ржавых за сезон, хоть и просрать чемп, а здесь при Лесике летит всем
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 09.07.2020 10:19
    +1
    Олександр Фурманов, 09.07.2020 10:14
    Могла ли "Ворскла" победить в финале? Разумеется. У "Динамо" нет ни нападения,ни полузащиты,ни защиты,ни вратаря,ни тренера.Серая команда. Им,я слышал, очень Беседина не хватает... Им не хватает Банникова,Рудакова,Чанова,Турянчика,Сосн
    ихина, Матвиенко,Фоменко,Решко, Сабо,Бибы, Каневского,Войнова,Сабо, Мунтяна,Колотова,Баля,Буряка,Веремеева,Б
    Сабо два раза не хватает.
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 09.07.2020 10:14
    -5
    Могла ли "Ворскла" победить в финале? Разумеется. У "Динамо" нет ни нападения,ни полузащиты,ни защиты,ни вратаря,ни тренера.Серая команда. Им,я слышал, очень Беседина не хватает... Им не хватает Банникова,Рудакова,Чанова,Турянчика,Сосн
    ихина, Матвиенко,Фоменко,Решко, Сабо,Бибы, Каневского,Войнова,Сабо, Мунтяна,Колотова,Баля,Буряка,Веремеева,Б
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 09.07.2020 08:08
    -3
    © УАФ– М а ф і я! , 09.07.2020 03:24
    Может хоть Александрия поможет нам избавится от Лесика. Буду как никогда ранее за Александрию топить, ради светлого будущего Динамо! И все настоящие здравомыслящие болельщики Динамо будут вместе со мной!
    На той колгосп надii нема, сов чпокнути може тiльки Десна !!!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 09.07.2020 07:51
    -3
    firstromario, 09.07.2020 05:08
    Він хоть в курсі що вони з Ворсклою грали? І ледве виграли. А винен арбітр?
    Ukraine
    online
      Ukraine, 09.07.2020 07:51
    -2
    Поганому танцору яйця заважають, тут так само...
    Поганому тренеру Арбітри заважають.
    victordan
      victordan, 09.07.2020 07:45
    +1
    Та скільки можна слухати . Він як людина показує себе з найгіршої сторони, я вже не кажу про тренера. Всі його коментарі інопланетні, які матчі він дивиться, чи що курить. Скільки буде ще соромно за команду яку я вболівав з дитинства ? Лесик наберись сміливості та йди у відставку зі своїми горе помічниками, совок Ви і є совок.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 09.07.2020 06:24
    +3
    Все ж таки поплакав-судді бачите були після матчу на позитиві.Скаргу напиши у федерацію,джентельмен
    firstromario
      firstromario, 09.07.2020 05:08
    +8
    Він хоть в курсі що вони з Ворсклою грали? І ледве виграли. А винен арбітр?
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 04:12
    +3
    А давайте скажем Лёсику большой привет, или мы опять хотим матчи с Мальмё?
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 03:52
    +7
    Команду он построить не может, командный дух впаять не может, всё - арбиртры виноваты.....
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 03:50
    +6
    Кому что мешает, а Лесику арбитр!!!
     © УАФ– М а ф і я!
      © УАФ– М а ф і я! , 09.07.2020 03:24
    +2
    Может хоть Александрия поможет нам избавится от Лесика. Буду как никогда ранее за Александрию топить, ради светлого будущего Динамо! И все настоящие здравомыслящие болельщики Динамо будут вместе со мной!
    firstromario
      firstromario, 09.07.2020 05:08
    +8
    Він хоть в курсі що вони з Ворсклою грали? І ледве виграли. А винен арбітр?
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 03:52
    +7
    Команду он построить не может, командный дух впаять не может, всё - арбиртры виноваты.....
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 03:50
    +6
    Кому что мешает, а Лесику арбитр!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 09.07.2020 06:24
    +3
    Все ж таки поплакав-судді бачите були після матчу на позитиві.Скаргу напиши у федерацію,джентельмен
    Liverpool
      Liverpool, 09.07.2020 04:12
    +3
    А давайте скажем Лёсику большой привет, или мы опять хотим матчи с Мальмё?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 09.07.2020 03:24
    +2
    Может хоть Александрия поможет нам избавится от Лесика. Буду как никогда ранее за Александрию топить, ради светлого будущего Динамо! И все настоящие здравомыслящие болельщики Динамо будут вместе со мной!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 09.07.2020 10:19
    +1
    Олександр Фурманов, 09.07.2020 10:14
    Могла ли "Ворскла" победить в финале? Разумеется. У "Динамо" нет ни нападения,ни полузащиты,ни защиты,ни вратаря,ни тренера.Серая команда. Им,я слышал, очень Беседина не хватает... Им не хватает Банникова,Рудакова,Чанова,Турянчика,Сосн
    ихина, Матвиенко,Фоменко,Решко, Сабо,Бибы, Каневского,Войнова,Сабо, Мунтяна,Колотова,Баля,Буряка,Веремеева,Б
    Сабо два раза не хватает.
    victordan
      victordan, 09.07.2020 07:45
    +1
    Та скільки можна слухати . Він як людина показує себе з найгіршої сторони, я вже не кажу про тренера. Всі його коментарі інопланетні, які матчі він дивиться, чи що курить. Скільки буде ще соромно за команду яку я вболівав з дитинства ? Лесик наберись сміливості та йди у відставку зі своїми горе помічниками, совок Ви і є совок.
    Yaroslav1107
      Yaroslav1107, 09.07.2020 11:26
    0
    Что значит «мы не можем строить стратегию на три матча вперёд»? Я думал что главный тренер как раз и строит стратегию, и не на три матча, а как минимум на целый сезон. Настоящий тренер всегда и даст шанс молодому пацану или ‘легионеру неадаптированному’, если у видит в них потенциал и возможный выход на следующий уровень мастерства.