08.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Ворскла. Прогноз і анонс на фінальний матч Кубка України

Битва за трофей в Харкові

Динамо – Ворскла. Прогноз і анонс на фінальний матч Кубка України
© ФК Ворскла

До фінального поєдинку Кубка України футболісти київського «Динамо» підійшли в далеко не найкращому психологічному стані. Дві поспіль поразки в національному чемпіонаті змістили киян на третє місце турнірної таблиці і поставили під загрозу завоювання «срібних» медалей у сезоні, що підходить до завершення. «Дуже ускладнили собі завдання боротьби за друге місце, хоча все залежить від нас. Залишилося три матчі в чемпіонаті, які потрібно вигравати, і фінал Кубка України», - зазначив після програного матчу «Шахтарю» наставник «біло-синіх» Олексій Михайличенко. Що ж, завоювання трофею хоч якось підсолодить пігулку від в цілому дуже непереконливого сезону у виконанні київського колективу.

Полтавчани також не приховують всю серйозність своїх намірів завоювати трофей. При чому перемога в протистоянні на ОСК «Металіст» для полтавців, на відміну від їх найближчих суперників, є головним пріоритетом в останньому відрізку сезону. Звичайно, «Ворскла» ще не убезпечила себе від необхідності участі в плей-оф за право збереження прописки в еліті, але в такий розвиток подій, скажімо відверто, не дуже віриться. Полтавчани демонструють досить солідний рівень гри і в крайньому турі навіть молодіжним складом (основа цілеспрямовано готувалася до фіналу) зуміли продовжити свою безпрограшну серію в чемпіонаті до семи матчів. Можлива перемога в Харкові дозволить «зелено-білим» не тільки вдруге в історії завоювати Кубок, але і дасть можливість стартувати на груповому етапі Ліги Європи.

У Кубку України «Динамо» і «Ворскла» зустрічалися один раз, в сезоні 2002/2003, а сталося це на стадії 1/4 фіналу. За результатом двоматчевої дуелі кияни впевнено довели свою перевагу, здобувши мінімальну перемогу на своєму полі і розгромивши суперників з рахунком 4:0 в Полтаві. А кубковий прорив «зелено-білих» стався в 2009-му році, коли полтавська команда, керована на той час Миколою Павловим, у фіналі здолала свіжоспеченого переможця Кубка УЄФА донецький «Шахтар». В цьому ж році полтавці зустрілися з «Динамо» в поєдинку за Суперкубок України. Долю трофея вирішувала серія післяматчевих пенальті (основний і додатковий час завершилися без голів), в якій кияни були точнішими за своїх суперників.

Шлях до вирішального протистояння кубкового турніру обидві команди почали з 1/8 фіналу. Кияни на цій стадії зуміли здолати донецький «Шахтар», який брав трофей в чотирьох попередніх розіграшах. Перемогу «Динамо» приніс Денис Попов, який завдав результативного удару в додатковий час. «Ворскла» в 1/8 фіналу завдала мінімальну поразку «Колосу», а єдиний гол забив Юрій Козиренко. У чвертьфіналі «біло-сині» знову змушені були грати овертайм, в якому точний удар Віктора Циганкова приніс перемогу над «Олександрією». Полтавчани на цій стадії, як і на попередній, здобули мінімальну перемогу, обігравши «Десну» (єдиний гол з пенальті забив Денис Васін). А вже після карантину команди провели півфінальні зустрічі: «Динамо» розібралося з «Минаєм», а «Ворскла» завдяки блискучій грі в післяматчевій серії пенальті 16-річного Павла Ісенка вирвала путівку в фінал у «Маріуполя».

Природно, у «Динамо» набагато більше досягнень в Кубку, ніж у полтавського колективу. Кияни 17 разів виходили у фінал, і в 11 випадках завойовували трофей. «Ворскла» брала Кубок тільки раз. Більше того, полтавчани лише раз зуміли дійти до вирішального протистояння. Останній раз київський клуб вигравав національний Кубок у 2015-му. З нинішнього складу «Динамо» тільки один футболіст брав участь в тому фіналі - Сергій Сидорчук. Відзначимо і ветерана «Ворскли» Володимира Чеснакова, який був причетний до тріумфального кубкового походу «зелено-білих» в 2009-му.

Тренерський штаб «Динамо» в майбутньому поєдинку не зможе розраховувати на Йосипа Піварича, але це навряд чи стане великою проблемою для киян. До Харкова вирушив Віталій Миколенко, який залікував пошкодження, тому саме він повинен зайняти звичне місце на лівому фланзі оборони. У полтавчан під питанням участь у поєдинку Олександра Скляра і Альюна Ндіайє, а їхня відсутність може негативно позначитися на боєздатності «зелено-білих».

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Попов, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелев, Вербич, Буяльський, Цітаішвілі, Русин.

«Ворскла»: Різник, Сапай, Альюн, Чеснаков, Пердута, Кане, Пуцлін, Скляр, Ребенок, Кулач, Степанюк.

8 липня, середа

«Динамо» — «Ворскла»
Харків. ОСК «Металіст». 21:30
ТБ-трансляція на телеканалах «UA:Перший» та «Футбол 1»
ДИНАМО – ВОРСКЛА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат фінального матчу Кубка України між Динамо і Ворсклою, який пройде 8 липня у Харкові.
    • 17.04% (53)
      1. Велика перемога Динамо
    • 36.33% (113)
      2. Мінімальна перемога Динамо
    • 2.25% (7)
      3. Перемога Динамо по пенальті
    • 18.65% (58)
      4. Перемога Ворскли по пенальті
    • 21.54% (67)
      5. Мінімальна перемога Ворскли
    • 4.18% (13)
      6. Велика перемога Ворскли
    Результати опитування Проголосували — 311
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 09.07.2020 08:43
    0
    Виталий Жалыбин, 08.07.2020 16:14
    1-1
    а я знал что так будет!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.07.2020 21:48
    0
    jekаfunny, 08.07.2020 21:21
    Во первых там пишет 404 not found
    Во вторых я ж тебе никакие тесты не обещал проходить вроде
    Тем более если ты не факт что сам их проходишь
    Малоподвальная 15
    ССука, дебил не может открыть простую ссылку
    Да всё там открывается: я не один раз проверял.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 21:33
    +1
    Dynamo-s-Dnepra, 07.07.2020 22:57
    Ты уже сделал ставку на победу Ворсклы? Богатым же станешь
    Поставив на прохід Ворскли (тобто Ворскла візьме кубок, пофіг - в основний час чи в додатковий чи по пенальті) 100 гривень. Коефіцієнт 5,5 - тобто я занадто довго чухався, раніше можна було поставити на кращих умовах, але то таке
    Poltfut
      Poltfut, 08.07.2020 21:33
    0
    kot_sumy, 08.07.2020 21:04
    Только Ворскла только победа!
    З.ы. монзуль судья... Всеравно верим в полтавчан
    Желаем честного судейства матча а, чистой игры, вдохновения для Ворсклы!!!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 21:27
    0
    Сергей Виртос, 08.07.2020 12:11
    Потрібно щоб Динамо виграло, так як Ворскли точно не потрібно в ЛЄ , ті самі Олександрія і Колос краще виглядають за Ворсклу і думаю зможуть більше очків для коефіцієнта принести
    Наступного разу не намагайся думати сидячи. Ну не може одна частина тіла виконувати дві функції одночасно.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 21:23
    0
    AK_228, 08.07.2020 20:20
    Зато прохладно как никогда!!!
    Может стадо ленивых киевских мажоров будут бегать а не ходить и мы увидим интересный футбол!
    Зате волого як ніколи, і якщо у київських мажорів будуть мокрі шорти, то вони спокійно спишуть це на погоду
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.07.2020 21:21
    -3
    Forever_young_13, 08.07.2020 21:16
    Давай я к тебе домой приеду и при тебе пройду любой тест из 40 заданий на iQ.
    А ты хотя бы реши один, что я выложил
    Во первых там пишет 404 not found
    Во вторых я ж тебе никакие тесты не обещал проходить вроде
    Тем более если ты не факт что сам их проходишь
    Малоподвальная 15
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 21:21
    +2
    kot_sumy, 08.07.2020 21:04
    Только Ворскла только победа!
    З.ы. монзуль судья... Всеравно верим в полтавчан
    Бля, чувак, ти в адекваті?! Монзуль тричі судила матчі за участю Ворскли, і всі три Ворскла виграла. Причому двічі виграла всуху, а третій раз Ворскла програвала по ходу гри, але в кінці Катя дала Ворсклі пенальті, і Ворскла забила.
    Кращого арбітра для полтавчан тупо не існує.
    rus
      rus, 08.07.2020 21:20
    +1
    Forever_young_13, 08.07.2020 21:16
    Давай я к тебе домой приеду и при тебе пройду любой тест из 40 заданий на iQ.
    А ты хотя бы реши один, что я выложил
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.07.2020 21:16
    +1
    jekаfunny, 08.07.2020 21:08

    Давай видосик где ты его проходишь ты сразу за тобой
    Давай я к тебе домой приеду и при тебе пройду любой тест из 40 заданий на iQ.
    А ты хотя бы реши один, что я выложил
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.07.2020 21:10
    -6
    Forever_young_13, 08.07.2020 21:03
    Вот смотри ОДИН из результатов результат теста:
    https://piccy.info/view3/13889522/c3a6591fbab99c80576c0e7032414a66/
    https://piccy.info/view3/13889520/ded1a2d114f0d735d81019f66da2290b/
    404 not found
    Ты ж даже ссылку не можешь скопировать
    Gregor
      Gregor, 08.07.2020 21:10
    -2
    Динамо 2-1
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.07.2020 21:08
    -6
    Forever_young_13, 08.07.2020 21:03
    Вот смотри ОДИН из результатов результат теста:
    https://piccy.info/view3/13889522/c3a6591fbab99c80576c0e7032414a66/
    https://piccy.info/view3/13889520/ded1a2d114f0d735d81019f66da2290b/

    Давай видосик где ты его проходишь ты сразу за тобой
    kot_sumy
      kot_sumy, 08.07.2020 21:04
    +5
    Только Ворскла только победа!
    З.ы. монзуль судья... Всеравно верим в полтавчан
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.07.2020 21:03
    +1
    jekаfunny, 08.07.2020 20:49
    Придурочный , ахахахаха
    1) как ты узнаешь что я ее решил ?
    2) сразу же , как ты докажешь что сам можешь решить ...
    Как там видео с тестом на iq, запишешь когда то или пистеть и дальше будешь ?
    Вот смотри ОДИН из результатов результат теста:
    https://piccy.info/view3/13889522/c3a6591fbab99c80576c0e7032414a66/
    https://piccy.info/view3/13889520/ded1a2d114f0d735d81019f66da2290b/
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.07.2020 20:58
    +1
    jekаfunny, 08.07.2020 20:49
    Придурочный , ахахахаха
    1) как ты узнаешь что я ее решил ?
    2) сразу же , как ты докажешь что сам можешь решить ...
    Как там видео с тестом на iq, запишешь когда то или пистеть и дальше будешь ?
    Ну это же элементарно, пососуля. Ты называешь номер решения, объясняя при этом алгоритм решения. Все читают и приходят к выводу- ты либо интеллектуал, либо далпайоп, если откажешься от решения.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.07.2020 20:49
    -8
    Forever_young_13, 08.07.2020 20:17
    Дибилоид. Какую задачу??? хотя бы вот эту:
    http://piccy.info/view3/13889447/23c76ea9d997a1051ef84cd99a525841/
    Докажи что ты не далпайоп
    Придурочный , ахахахаха
    1) как ты узнаешь что я ее решил ?
    2) сразу же , как ты докажешь что сам можешь решить ...
    Как там видео с тестом на iq, запишешь когда то или пистеть и дальше будешь ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.07.2020 20:48
    -8
    Dynamo_Cyprus, 08.07.2020 20:12
    Какое отношение имеет мой уровень доверия к ГФС? Ну и я уже писал, что доверяю им больше чем некоторым ботам, которые тут за копейки круглосуточно пасутся) Понимай ответ как хочешь)
    Ну ты же приводишь его , как источник достоверной информации
    Hottabych
      Hottabych, 08.07.2020 20:43
    +8
    Желаю команде Ворскла:Только Ворскла, только победа!
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 20:36
    +4
    rus, 08.07.2020 20:31
    Больше трех недель жара стояла, жесть!
    Ага, ну завтра снова тридцатка
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 10:56
    +9
    Zport., 08.07.2020 10:48
    А мы и дальше будем смеяться над вами, обитателями ордло
    кто мы, у тебя раздвоение личности?
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 08:29
    +9
    ну хоть время нормальное поставили, не будут сдыхать на поле
    Hottabych
      Hottabych, 08.07.2020 20:43
    +8
    Желаю команде Ворскла:Только Ворскла, только победа!
    Сергей Виртос
      Сергей Виртос, 08.07.2020 12:42
    +7
    kvv1404, 08.07.2020 12:16
    Не скажи, 6 млн евро за участь в ЛЕ не пошкодять ні Ворсклі,ні Колосу ,ні Олександрії.Навіть Десні з Зорею вони також будуть доречні!
    Звичайно що не пошкодять, але Ворскла гірше виглядає за інших претендентів на участь в ЛЄ а перемога сьогодні означає що вони будуть грати в ЛЄ а це напевно погано для коефіцієнтів
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 11:01
    +7
    Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 10:56
    кто мы, у тебя раздвоение личности?
    мы это в смысле "zport,pavelka, kovalenkobrevno, joe777, metallkh"...
    хотя это все одно существо
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 08.07.2020 14:31
    +6
    SportsMan, 08.07.2020 14:29
    Вы же считаете себя чуть ли не Барселоной, а Динамо - каким-то Яблонцем. Так вот представь, что Барселона проигрывает Яблонцу в доп.время. не напишут ли газеты после матча, что Барселона опростоволосилась? Касательно кубкового матча вам это написали с издевкой над вашей манией величия
    Где я писал что Шахтер команда уровня Барселоны? То что мы сильнее дерьнамы - факт, все остальное - лирика)
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 08.07.2020 14:30
    +6
    Иван Грозный, 08.07.2020 14:28
    плексик ,ты тут решил показать свою дебильность)))"А почему тут вообще про Шахтер говорят, уточни у тех кто этот разговор начал, а не меня упрекай)) "
    тогда расскажи зачем на ветке "Неудобный соперник и два пенальти. Заря не сумела обыграть Александрию"(https://sport.ua/news/493996-neudobniy-sopernik-i-dv
    a-penalti-zarya-ne-sumela-obygrat-aleksandriyu?page=8#comments)твой высер"
    -" Dynamo_Cyprus, 05.07.2020 22:19 +3
    У дерьнамовского отребья праздник сегодня, Заря не выиграла)) Вот уж точно чемпионские амбиции, сидеть и ждать как соперник сыграет)) Заре - удачи в следующих играх!"
    Великий комментатор, он же шмоня, если я тебя буду игнорировать, тебе заплатят за смену?))
    Сергей Виртос
      Сергей Виртос, 08.07.2020 12:42
    +6
    kvv1404, 08.07.2020 12:16
    Не скажи, 6 млн евро за участь в ЛЕ не пошкодять ні Ворсклі,ні Колосу ,ні Олександрії.Навіть Десні з Зорею вони також будуть доречні!
    Звичайно що не пошкодять, але Ворскла гірше виглядає за інших претендентів на участь в ЛЄ а перемога сьогодні означає що вони будуть грати в ЛЄ а це напевно погано для коефіцієнтів
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 08.07.2020 11:13
    +6
    Zport., 08.07.2020 10:48
    А мы и дальше будем смеяться над вами, обитателями ордло
    Ну во первых я никогда в той части Украины не был и не жыл, так как я из Закарпатья, но проживаю уже 7 лет за границей. Да и уверен что большинство фанатов Шахты уже давно не живут в ордло, судьба их раскидала по всей Украине, Харьков, Киев, Одеса, Запорожье и т. д.
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 11:06
    +6
    Zport., 08.07.2020 11:06
    Закпрпатфан, серж, динамокипр, бойкинюк, валенок - устрлйся на работу, ты уже сам с собой общаешься, бездельник донецкий
    что амеба однодневная, в точку попал?!
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 07.07.2020 22:57
    +6
    Aleks04, 07.07.2020 22:10
    Вся адекватная часть Украины и Киева за Полтаву. Хлопните как следует дверьми! Надеюсь — это будет последний матч лесика в качестве тренера Динамо Киев.
    И все же, я бы хотел, что бы ты ответил, какую часть Украины ты считаешь адекватной?
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 07.07.2020 22:55
    +6
    Aleks04, 07.07.2020 22:51
    Ты хочешь, чтобы Лесик остался у руля ДК? Какой ты нах*р фан, ты обычный бот.
    В том то и дело, что я болельщик со стажем. Я переживаю за свою команду и завтрашний матч очень важен для нас. А Михайличенко не будет тренером Динамо Киев по окончании сезона. Тут уж можешь мне поверить
    kot_sumy
      kot_sumy, 08.07.2020 21:04
    +5
    Только Ворскла только победа!
    З.ы. монзуль судья... Всеравно верим в полтавчан
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 08.07.2020 20:33
    +5
    Dynamo_Cyprus, 08.07.2020 20:12
    Какое отношение имеет мой уровень доверия к ГФС? Ну и я уже писал, что доверяю им больше чем некоторым ботам, которые тут за копейки круглосуточно пасутся) Понимай ответ как хочешь)
    А я б на твоём месте ответил ему так:
    Відповідно до Указу Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 веб сайти органів державної влади є офіційним джерелом інформації
    Но поверь он и дальше будет спорить
    Trollface
    online
      Trollface, 08.07.2020 19:05
    +5
    Победа Ворскле поможет выжить как клубу и не повторить судьбу Карпат. Будет интересная игра. Полтаве Победы.
    Sergio Петренко
      Sergio Петренко, 08.07.2020 10:10
    +5
    Zport., 07.07.2020 23:11
    Самое смешное, что если Динамо завтра возьмет кубок, то выиграет больше трофеев за сезон, чем колорады
    Самое смешное здесь только ты. Если фанам Динамо предложить, что бы их клуб каждый год побеждал в кубке страны и суперкубке, но проваливал чемп и еврокубки, а Шахта напротив каждый год выигрывала бы чемпионат и играла в лч, то вряд ли они на это согласятся.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 23:26
    +5
    Zport., 07.07.2020 23:11
    Самое смешное, что если Динамо завтра возьмет кубок, то выиграет больше трофеев за сезон, чем колорады
    Как-то грустно...Трофеев может быть и больше, а толку...Чемпионат проигран безальтернативно, а Суперкубок в данной ситуации не тот трофей, чтобы им хвалится. Пусть лучше покажут норм игру, а не то мучение, что было последние 3 игры.
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 20:36
    +4
    rus, 08.07.2020 20:31
    Больше трех недель жара стояла, жесть!
    Ага, ну завтра снова тридцатка
    BaZia
      BaZia, 08.07.2020 19:09
    +4
    Надеюсь у игроков ДК хватит ума слить блондинку и начать сезон с чистого листа с тренером по футболу, а не физручилой
    Игорь Петров
      Игорь Петров, 08.07.2020 10:29
    +4
    Неважно кто победит, главное что бы судьи не влияли на эту победу.