Карпати повинні жити! Рух готовий фінансово допомогти землякам

Галичани не залишать братів в скрутному становищі

Карпати повинні жити! Рух готовий фінансово допомогти землякам
© ФК Рух

Львівський «Рух» офіційно заявив про готовність фінансово допомогти «Карпатам». «Зелено-білі леви» можуть достроково завершити чемпіонат УПЛ в зв'язку з відсутністю фінансування з боку одного з власників.

«Ми, футбольний клуб «Рух», свято переконані, що у скрутну хвилину кожен українець має бути готовий підставити плече ближньому. Галичани не залишають у скруті брата, який потребує допомоги. «Карпати», клуб з багатими традиціями, просто не має права безславно завершити своє існування. 

Президент «Руху» Григорій Козловський як палкий вболівальник львівського футболу, людина, яка свято шанує футбольні та українські традиції, готовий в черговий раз протягнути руку допомоги «зелено-білим». Григорій Козловський готовий покрити усі витрати «Карпат» на виїзні матчі, що залишилось зіграти у цьому сезоні. Якщо керівництво «левів» готове прийняти фінансову допомогу, просимо звернутись до нашого клубу й надати банківські реквізити», - йдеться в заяві «Руху».

Нагадаємо, в 2018 році президент «Руху» Григорій Козловський поставив крапку в суперечці «Карпат» і Володимира Гудими через заборгованість в розмірі 74 тисяч доларів.

Читайте також: «Карпати» можуть піти по шляху «Дніпра» і «Металіста». Як це сприймуть фани?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 23:27
    0
    Andre Petlyra, 01.07.2020 23:16
    я видел как развалили мой любимый клуб КРИВБАСС президент клуба украл деньги и пропал и не ахмед не арселор-миттал не предложили помощь чтобы клуб существовал а спонсоров через 3-6 месяцев ещё нашли но клуба не было
    Спiвчуваю але зараз одна надiя на Юзика.
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.07.2020 23:16
    0
    я видел как развалили мой любимый клуб КРИВБАСС президент клуба украл деньги и пропал и не ахмед не арселор-миттал не предложили помощь чтобы клуб существовал а спонсоров через 3-6 месяцев ещё нашли но клуба не было
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 23:11
    0
    Andre Petlyra, 01.07.2020 23:05
    владельцу КАРПАТ дадут время или продать клуб или спонсоров найти
    В дiда петра того часу вже було до дiтька...
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.07.2020 23:10
    0
    если владельц КАРПАТ захочет то спасёт клуб или продажа спонсоры или банкрот развал и продажа всего что принадлежит клубу КАРПАТЫ решать власнику и болельщикам
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 23:06
    +1
    Виктор Иванов, 01.07.2020 23:03
    Два прогула с Мариуполем и Карпаты в аматорах
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.07.2020 23:05
    -1
    Vladislav Pohily, 01.07.2020 19:44
    А який сенс? Ну закриють проблему до кінця чемпіонату, а далі знову цей цирк? Проблему треба вирішувати не косметично, а глобально. Або інвестори домовляються, або банкрутство і шлях з аматорів.
    владельцу КАРПАТ дадут время или продать клуб или спонсоров найти
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.07.2020 23:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Andre Petlyra, 01.07.2020 23:01
    КАРПАТЫ идут в первую лигу и ищут спонсоров найдут вернутся в премьер-лигу не найдут заявляться не будут
    Два прогула с Мариуполем и Карпаты в аматорах
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.07.2020 23:01
    0
    КАРПАТЫ идут в первую лигу и ищут спонсоров найдут вернутся в премьер-лигу не найдут заявляться не будут
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 01.07.2020 22:58
    -3
    буде КАРПАТСКИЙ РУХ г ЛЬВIB
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 01.07.2020 22:56
    +3
    Деньги на ветер
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.07.2020 22:49
    -3
    Та объєднайтесь вже і буде Рух-Капати - файна гобля задньоччела!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.07.2020 22:49
    +1
    а зарплату футболистам за эти матчи кто заплатит...? там наверняка уже долги, могут и байкотировать
    rus
    online
      rus, 01.07.2020 22:37
    0
    Alexey Antonenko, 01.07.2020 20:36
    Без вывода клуба из собственности текущего управления с переходом в другую форму собственности с независимым наблюдательным советом это просто деньги на ветер.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 22:33
    +1
    Vladislav Pohily, 01.07.2020 19:44
    А який сенс? Ну закриють проблему до кінця чемпіонату, а далі знову цей цирк? Проблему треба вирішувати не косметично, а глобально. Або інвестори домовляються, або банкрутство і шлях з аматорів.
    Адекватно +++++
    sema69
    online
      sema69, 01.07.2020 22:15
    +3
    rus, 01.07.2020 21:53
    А какой в этом смысл?
    Смысл в том что когда-то Bayern спас BVB, своего конкурента. Я лично не являюсь фантом Карпат, НО, Металист, Днепр так и Карпаты и др. должны играть в УЧ. Это действительно БРЭНД.
    rus
    online
      rus, 01.07.2020 21:53
    +2
    А какой в этом смысл?
    sema69
    online
      sema69, 01.07.2020 21:51
    +1
    PFCLviv, 01.07.2020 20:10
    І взагалі, де ті тисячі вболівальників Карпат із "Завжди вірних" , які пікетували міську раду львівську і вимагали для Димінського стадіон в оренду за 1 гривню в рік, які вимагали 17 гектарів землі для Димінського у центрі міста для забудови і його базару ?!
    Де та армія "Завжди вірних " , де пікети, звернення... Де якісь дії?!
    Чи тільки розуму вистачає щоб отарою напасти на дитину і спалити їй куртку тільки за те, що вона вчиться в футбольній школі ФК Львова ?! Де ті відморозки ?! Чого не рятують команду ?!
    Зігувати і кричати в п"яному угарі ви вмієте, а команду шось ненаблюдаю шоб хтось рятував?!
    А ти забув звідки з'явився твій "пфк львів", хіба не з Рівненського Вереса?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.07.2020 20:52
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Vit18, 01.07.2020 20:24
    Час об'єднуватися!
    Под лозунгами дроздовых и фарион
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 01.07.2020 20:36
    +8
    Без вывода клуба из собственности текущего управления с переходом в другую форму собственности с независимым наблюдательным советом это просто деньги на ветер.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 01.07.2020 20:36
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Aleks04, 01.07.2020 20:31
    Ультрас Карпат может быть неадэкваты, но они уж лучше тебя — сепара львовского. У фекала фанов нету, есть только небольшая кучка проплаченных леваков. А Карпаты — это бренд. Никакие рухи или фекалы не заменят Карпаты.
    сомнительный бренд
    Aleks04
    online
      Aleks04, 01.07.2020 20:31
    +11
    PFCLviv, 01.07.2020 20:18
    Вівці неблагодарні і всеодно допомагати ще Козловський хоче...
    Ви вівці забули, хто врятував Карпати із справою Гудими........ Ви, чмошніки зелені, забули скільки бабла давав Козловський і Копитко ( ЛІМО )....................... Ви, ганд.....они неблагодарні, поносом віддячили Козловському і поливаєте його брудом на своїх форума!
    Ви, тварини ніщєбродні, забули про такого спонсора як Львівський холодокомбінат (ЛІМО ) і парафіните ПФК Львів, палите дітям куртки і пісні ванючі співаєте!
    Тепер ви хочете, щоб хтось вас знову рятував і допомагав ????????? Ви тварі неблагодарні !!!
    Ультрас Карпат может быть неадэкваты, но они уж лучше тебя — сепара львовского. У фекала фанов нету, есть только небольшая кучка проплаченных леваков. А Карпаты — это бренд. Никакие рухи или фекалы не заменят Карпаты.
    REALIST
    online
      REALIST, 01.07.2020 19:44
    +9
    Sviatoslav Kudelych, 01.07.2020 19:24
    Контрабанда сигарет рулить !!!
    ну краще чим вугілля в копанках нелегально гребти чи бурштин мити...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 01.07.2020 19:44
    +9
    А який сенс? Ну закриють проблему до кінця чемпіонату, а далі знову цей цирк? Проблему треба вирішувати не косметично, а глобально. Або інвестори домовляються, або банкрутство і шлях з аматорів.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 01.07.2020 20:36
    +8
    Без вывода клуба из собственности текущего управления с переходом в другую форму собственности с независимым наблюдательным советом это просто деньги на ветер.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 01.07.2020 19:56
    +8
    Яке банкротство, ви про що... Такий магнат викупив клуб, що шейхи позаздрять. А якщо серйозно то просто так нічого не робиться, сам Козловський прямо говорить і не приховує, що Карпати для нього всеодно це бренд поряд з яким Рух і близько не стоїть.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.07.2020 20:30
    +6
    Красивый поступок пусть ,наверное , и не бескорыстный
    Микола Гуцуляк
      Микола Гуцуляк, 01.07.2020 20:17
    +6
    Благородно – це єдине слово, яке тут доречне, все інше – від лукавого і лукавих😎
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 20:28
    +4
    PFCLviv, 01.07.2020 20:18
    Вівці неблагодарні і всеодно допомагати ще Козловський хоче...
    Ви вівці забули, хто врятував Карпати із справою Гудими........ Ви, чмошніки зелені, забули скільки бабла давав Козловський і Копитко ( ЛІМО )....................... Ви, ганд.....они неблагодарні, поносом віддячили Козловському і поливаєте його брудом на своїх форума!
    Ви, тварини ніщєбродні, забули про такого спонсора як Львівський холодокомбінат (ЛІМО ) і парафіните ПФК Львів, палите дітям куртки і пісні ванючі співаєте!
    Тепер ви хочете, щоб хтось вас знову рятував і допомагав ????????? Ви тварі неблагодарні !!!
    сядь и подумай-есть дикие фанаты и есть клуб-который принес славу твоему городу-играл в еврокубках..... можно просто навести порядок в Львове-наказав тех ультрас кто испоганил имидж Карпат зигованием и атакой других фанов как это делают в нормальных странах
    Карпаты сделали для популяризации футбола в Галичине столько что Козловский искренне хочет както помочь им а не плясать на костях
    Vit18
    online
      Vit18, 01.07.2020 20:24
    +4
    Час об'єднуватися!
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 01.07.2020 22:56
    +3
    Деньги на ветер
    sema69
    online
      sema69, 01.07.2020 22:15
    +3
    rus, 01.07.2020 21:53
    А какой в этом смысл?
    Смысл в том что когда-то Bayern спас BVB, своего конкурента. Я лично не являюсь фантом Карпат, НО, Металист, Днепр так и Карпаты и др. должны играть в УЧ. Это действительно БРЭНД.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 20:28
    +3
    PFCLviv, 01.07.2020 20:18
    Вівці неблагодарні і всеодно допомагати ще Козловський хоче...
    Ви вівці забули, хто врятував Карпати із справою Гудими........ Ви, чмошніки зелені, забули скільки бабла давав Козловський і Копитко ( ЛІМО )....................... Ви, ганд.....они неблагодарні, поносом віддячили Козловському і поливаєте його брудом на своїх форума!
    Ви, тварини ніщєбродні, забули про такого спонсора як Львівський холодокомбінат (ЛІМО ) і парафіните ПФК Львів, палите дітям куртки і пісні ванючі співаєте!
    Тепер ви хочете, щоб хтось вас знову рятував і допомагав ????????? Ви тварі неблагодарні !!!
    сядь и подумай-есть дикие фанаты и есть клуб-который принес славу твоему городу-играл в еврокубках..... можно просто навести порядок в Львове-наказав тех ультрас кто испоганил имидж Карпат зигованием и атакой других фанов как это делают в нормальных странах
    Карпаты сделали для популяризации футбола в Галичине столько что Козловский искренне хочет както помочь им а не плясать на костях
    kino
    online
      kino, 01.07.2020 20:09
    +3
    PFCLviv, 01.07.2020 19:59
    Я теж пропонував свою допомогу особисто, якшо б гарно мене попросили...
    Міг заправити автобус до Маріуполя і назад.
    А де іпу....чі "завжи вірні". Де допомога від всяких патрійотів типу Вітьки Мостовика, погулянки інших крикунів??? Де ті патрійоти, чи тільки вміють пиЗ.....діти, а як гроші треба витратити, то нікого нема, чужі люди рятуйте! От такі ви вболівальники ВІВЦІ !!!
    ПНХ псіна смердяча!!!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 19:47
    +3
    все равно клуб вылетит но жест очень красивый-во ФК Львив сейчас изойдет на гавно..... он тут так прыгалчто Карпат нестанет
    rus
    online
      rus, 01.07.2020 21:53
    +2
    А какой в этом смысл?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 23:06
    +1
    Виктор Иванов, 01.07.2020 23:03
    Два прогула с Мариуполем и Карпаты в аматорах
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.07.2020 22:49
    +1
    а зарплату футболистам за эти матчи кто заплатит...? там наверняка уже долги, могут и байкотировать
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 22:33
    +1
    Vladislav Pohily, 01.07.2020 19:44
    А який сенс? Ну закриють проблему до кінця чемпіонату, а далі знову цей цирк? Проблему треба вирішувати не косметично, а глобально. Або інвестори домовляються, або банкрутство і шлях з аматорів.
    Адекватно +++++
    sema69
    online
      sema69, 01.07.2020 21:51
    +1
    PFCLviv, 01.07.2020 20:10
    І взагалі, де ті тисячі вболівальників Карпат із "Завжди вірних" , які пікетували міську раду львівську і вимагали для Димінського стадіон в оренду за 1 гривню в рік, які вимагали 17 гектарів землі для Димінського у центрі міста для забудови і його базару ?!
    Де та армія "Завжди вірних " , де пікети, звернення... Де якісь дії?!
    Чи тільки розуму вистачає щоб отарою напасти на дитину і спалити їй куртку тільки за те, що вона вчиться в футбольній школі ФК Львова ?! Де ті відморозки ?! Чого не рятують команду ?!
    Зігувати і кричати в п"яному угарі ви вмієте, а команду шось ненаблюдаю шоб хтось рятував?!
    А ти забув звідки з'явився твій "пфк львів", хіба не з Рівненського Вереса?
    kino
    online
      kino, 01.07.2020 20:10
    +1
    PFCLviv, 01.07.2020 20:03
    Готовий особисто заправити автобус до Маріуполя і назад для Карпат, тільки одна умова !
    Лиса, співаюча зал.......упа відсо...се у справжньої карпатської вівці на камеру !
    Ти навіть не чмо. Ти нище чма. Ти дічь. Ти ніщо. Висци себе сам на обочину.