Михайло МЕТРЕВЕЛІ: «Олімпік непогано грав проти Ворскли»

Експерт відзначив гру «олімпійців» в матчі з фіналістом Кубка України

© Футбол 1/2/3. Михайло Метревелі

Експерт програми «Великий футбол» Михайло Метревелі прокоментував нічию «Ворскли» і «Олімпіка» (0:0) в матчі 28 туру української Прем'єр-ліги. Кандидат в президенти УПЛ відзначив гідний виступ донеччан проти фіналіста Кубка України.

«Олімпік непогано грав у цій зустрічі, додали у другому таймі й нападники добре зіграли. Шахаб, як завжди, створює собі моменти. Гольові моменти в Олімпіка були у другому таймі, а Тейшейра потихеньку набирає форму», - сказав Метревелі.

Нагадаємо, 8 липня в Харкові «Ворскла» зіграє в фіналі Кубка України з київським «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!