07.06.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Олександрія. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

З різним настроєм, але з конкретними завданнями

Динамо – Олександрія. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© komandaonline.com

У неділю київське «Динамо» на поле НСК «Олімпійський» прийматиме «Олександрію». «Містяни» ще жодного разу в чемпіонаті не обігравали «біло-синіх» в Києві. Єдиний раз олександрійці перемогли «Динамо» на виїзді в 1/4 фіналу Кубка України сезону 2015/2016.

Київський клуб опинився в центрі спортивного інформаційного простору на поточному тижні. Це стало можливим завдяки чуткам щодо можливого наступника Олексія Михайличенка біля керма «Динамо». Спочатку з'явилася інформація про зацікавленість керівництва столичного колективу в послугах 45-річного турецького фахівця Ерола Булута. Потім були названі кандидатури Юрія Сьоміна і Сергія Реброва, які вже мали в різний час досвід роботи з київським клубом. Додала масла в вогонь новина про небажання самого Михайличенка залишатися на тренерському містку «біло-синіх».

Причини для настільки наполегливих чуток зрозумілі та очікувані, адже київський клуб на даний момент займає незвичне для себе четверте місце в турнірній таблиці. Ця позиція досить умовна, оскільки три команди набрали однакову кількість очок, але ця обставина навряд чи може хоч якось заспокоїти шанувальників столичного колективу. Ризик програти боротьбу за друге місце, тим самим втративши черговий шанс поборотися за груповий турнір Ліги чемпіонів, змушують вже зараз шукати потенційного кризового менеджера.

«Олександрії» проблеми своїх найближчих суперників чужі. Команда Володимира Шарана йде своїм шляхом і має конкретне завдання на решту турнірної дистанції. «Містянам» необхідно увійти до четвірки кращих представників УПЛ, щоб напряму потрапити на євроарену, уникнувши участі в плей-офф за право виступати в Лізі Європи. Та й поборотися за друге місце «жовто-чорні» цілком можуть.

До очного протистояння суперники готувалися з абсолютно протилежним настроєм після попереднього туру. «Олександрія» з мінімальним рахунком здолала «Зорю», вирвавши перемогу в компенсований час. Підопічним Шарана підсобило використання VAR, після якого арбітр призначив пенальті у ворота луганської команди. Цей епізод викликав багато суперечок у вболівальницькому середовищі на предмет закономірності суддівського рішення. Також, як і скасований гол киян в матчі проти «Шахтаря». До того ж, після перегляду відеоповтору харків'янка Катерина Монзуль показала жовту картку Денису Попову, і тепер центрбек змушений пропустити поєдинок проти «Олександрії».

Також в майбутній зустрічі потрібно буде діяти акуратно Шабанову, Вербичу та Русину, які знаходяться на відстані одного попередження від одноматчевої дискваліфікації. Продовжують відновлюватися Піварич, Бурда і Циганков, зате в загальну групу повернувся Шапаренко. У олександрійців всі ключові футболісти готуються до поєдинку. «Будемо намагатися протистояти «Динамо» так, щоб домогтися позитивного результату. Розуміємо, що зараз всі знаходяться не в оптимальних кондиціях, і «Динамо» теж», - зазначив Володимир Шаран.

Раніше в поточному чемпіонаті «біло-сині» двічі обіграли «Олександрію». У Києві «Динамо» здобуло мінімальну перемогу завдяки результативному удару Миколенка, а в Олександрії кияни обіграли суперників з рахунком 3:1 (у господарів поля гол з пенальті забив Гречишкін, за киян забивали Шабанов, Буяльський і Миколенко). Перетнулися шляхи команд і в 1/4 фіналу Кубка України: «біло-сині» вирвали у «містян» путівку в півфінал після точного удару Циганкова в додатковий час.

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Кадірі, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Вербич, Цітаішвілі, Русин.

«Олександрія»: Паньків, Мірошниченко, Дубра, Бухал, Пашаєв, Ковалець, Гречишкін, Грицук, Третьяков, Сітало, Лучкевич.

7 червня, неділя

«Динамо» — «Олександрія»
Київ. НСК «Олімпійський». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2»
ДИНАМО — ОЛЕКСАНДРІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 17:22
    0
    8number, 07.06.2020 17:18
    Ты опять устами Адольфа заговорил? Что тебе сделали гомосексуалисты? Ну вот просто напрашивается: в жопу вые*ли.
    Ты так этого боишься ?
    Мне ничего.
    Ты путаешь геев с пидорами. Хотя может ты два в одном
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 17:18
    0
    Sentinel, 07.06.2020 17:10
    Это не мне. За сюжетами сходи на пoрнохаб. Так и знал, что СК болеют одни пидоры
    Ты опять устами Адольфа заговорил? Что тебе сделали гомосексуалисты? Ну вот просто напрашивается: в жопу вые*ли.
    Ты так этого боишься ?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 17:10
    0
    8number, 07.06.2020 17:05
    Тесно дружили? Ну чих-пых интернациональный был хоть?
    Это не мне. За сюжетами сходи на пoрнохаб. Так и знал, что СК болеют одни пидоры
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 17:05
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:57
    К неграм у меня претензий нет. Мы дружили в универе с одним. Только к ниггерам.
    Тесно дружили? Ну чих-пых интернациональный был хоть?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 16:57
    0
    8number, 07.06.2020 16:54
    А может я ещё и негр?
    Ну давай, не сдерживай своё расисткое превосходство.👮🏿
    К неграм у меня претензий нет. Мы дружили в универе с одним. Только к ниггерам.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 16:54
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:52
    Так ты еще и пидор. Тьфу.
    А может я ещё и негр?
    Ну давай, не сдерживай своё расисткое превосходство.👮🏿
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 16:52
    0
    Так ты еще и пидор. Тьфу.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 16:45
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:29
    Я при памяти, а ты учадил от своего перегара, мудило.
    В точку попал, молодец.
    Порвал бы твою жопу, как Днепр-1 Динамо, но не буду.
    Адекватов надо беречь.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 07.06.2020 16:39
    +1
    8number, 07.06.2020 15:46
    Душок у тебя из штанов. Опомнись
    Вот просто болею против сов, а раньше эа ДК... Ответ увидим.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 16:29
    -3
    8number, 07.06.2020 15:46
    Душок у тебя из штанов. Опомнись
    Я при памяти, а ты учадил от своего перегара, мудило.
    AK_228
    online
      AK_228, 07.06.2020 16:25
    +2
    0-1
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 15:46
    -1
    Sentinel, 07.06.2020 13:54
    Динамо выиграет. Победа Александрии над Зарей с сильным душком.
    Душок у тебя из штанов. Опомнись
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 15:44
    +2
    Все цивилизованные люди за Александрию. Не вхож в этот криминальный мир, но пацанам построившим дорогу от вывески «Кировоградская область» и до Знамянки, респект и уважуха ✊
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 13:54
    -5
    Динамо выиграет. Победа Александрии над Зарей с сильным душком.
    Serggio007
      Serggio007, 07.06.2020 13:47
    +1
    zakharka, 07.06.2020 09:40
    Я не верю ни в победу Динамо нив классную атакующую игру .Бей - беги, может повезет , навесы и куча туева " борьбы". Команда давно на кладбище футбола , игроки морально подавлены тренер понял ( наконец) что он не тренер , Суркису на..рать - были бы бабки с офшоров!
    С такими настроениями выиграть , равзве что у такой же мертвой...Какие 2:1?!!
    1:2 или выгрызут ничейку.
    Абсолютно згоден. Гри немає, команди немає... Нажаль(((
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 07.06.2020 13:36
    +2
    Надеюсь что ФКА не просто так обыграл Зарю....
    J0e777
      J0e777, 07.06.2020 13:33
    -6
    Андрей-, 07.06.2020 13:02
    Жду ничью в игре абсолютно равных по классу команд
    Если команды равные, то почему на Динамо кофф 1,5 а на Александрию 7,2? Или букмекеры идиоты?
    Ukraine
    online
      Ukraine, 07.06.2020 13:08
    +2
    1:3 і по домам.
    Тільки Олександрія, тільки Перемога!
    Андрей-
      Андрей-, 07.06.2020 13:02
    +1
    Жду ничью в игре абсолютно равных по классу команд
    George Abuladze
      George Abuladze, 07.06.2020 12:41
    0
    Думаю что Александрию уже мотивировали проиграть, будут еле ходить по полю
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 07.06.2020 11:26
    +3
    Касательно позиции главтренера ДК: еще с тех пор, как не стало Лобановского, в ДК в среднем каждые два года возникает спрос на услуги "кризисного менеджера"! Кроме Семина и Реброва - никого не могу назвать ДОСТАТОЧНО успешными в работе с командой. А СКОЛЬКО раз с тех пор менялись главные???
    Ребята! У Вас проблема НЕ в позиции главтренера!
    AK_228
    online
      AK_228, 07.06.2020 16:25
    +2
    0-1
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 15:44
    +2
    Все цивилизованные люди за Александрию. Не вхож в этот криминальный мир, но пацанам построившим дорогу от вывески «Кировоградская область» и до Знамянки, респект и уважуха ✊
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 07.06.2020 13:36
    +2
    Надеюсь что ФКА не просто так обыграл Зарю....
    Ukraine
    online
      Ukraine, 07.06.2020 13:08
    +2
    1:3 і по домам.
    Тільки Олександрія, тільки Перемога!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 07.06.2020 16:39
    +1
    8number, 07.06.2020 15:46
    Душок у тебя из штанов. Опомнись
    Вот просто болею против сов, а раньше эа ДК... Ответ увидим.
    Serggio007
      Serggio007, 07.06.2020 13:47
    +1
    zakharka, 07.06.2020 09:40
    Я не верю ни в победу Динамо нив классную атакующую игру .Бей - беги, может повезет , навесы и куча туева " борьбы". Команда давно на кладбище футбола , игроки морально подавлены тренер понял ( наконец) что он не тренер , Суркису на..рать - были бы бабки с офшоров!
    С такими настроениями выиграть , равзве что у такой же мертвой...Какие 2:1?!!
    1:2 или выгрызут ничейку.
    Абсолютно згоден. Гри немає, команди немає... Нажаль(((
    Андрей-
      Андрей-, 07.06.2020 13:02
    +1
    Жду ничью в игре абсолютно равных по классу команд
    Omen
      Omen, 07.06.2020 11:16
    +1
    Давай ПФК, надери ДК!!!
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 06.06.2020 16:25
    +1
    Удачи Александрии! Спокойно могут увозить очки из Киева!)
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 17:22
    0
    8number, 07.06.2020 17:18
    Ты опять устами Адольфа заговорил? Что тебе сделали гомосексуалисты? Ну вот просто напрашивается: в жопу вые*ли.
    Ты так этого боишься ?
    Мне ничего.
    Ты путаешь геев с пидорами. Хотя может ты два в одном
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 17:18
    0
    Sentinel, 07.06.2020 17:10
    Это не мне. За сюжетами сходи на пoрнохаб. Так и знал, что СК болеют одни пидоры
    Ты опять устами Адольфа заговорил? Что тебе сделали гомосексуалисты? Ну вот просто напрашивается: в жопу вые*ли.
    Ты так этого боишься ?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 17:10
    0
    8number, 07.06.2020 17:05
    Тесно дружили? Ну чих-пых интернациональный был хоть?
    Это не мне. За сюжетами сходи на пoрнохаб. Так и знал, что СК болеют одни пидоры
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 17:05
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:57
    К неграм у меня претензий нет. Мы дружили в универе с одним. Только к ниггерам.
    Тесно дружили? Ну чих-пых интернациональный был хоть?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 16:57
    0
    8number, 07.06.2020 16:54
    А может я ещё и негр?
    Ну давай, не сдерживай своё расисткое превосходство.👮🏿
    К неграм у меня претензий нет. Мы дружили в универе с одним. Только к ниггерам.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 16:54
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:52
    Так ты еще и пидор. Тьфу.
    А может я ещё и негр?
    Ну давай, не сдерживай своё расисткое превосходство.👮🏿
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.06.2020 16:52
    0
    Так ты еще и пидор. Тьфу.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 16:45
    0
    Sentinel, 07.06.2020 16:29
    Я при памяти, а ты учадил от своего перегара, мудило.
    В точку попал, молодец.
    Порвал бы твою жопу, как Днепр-1 Динамо, но не буду.
    Адекватов надо беречь.
    George Abuladze
      George Abuladze, 07.06.2020 12:41
    0
    Думаю что Александрию уже мотивировали проиграть, будут еле ходить по полю
    J0e777
      J0e777, 07.06.2020 11:46
    0
    Если смотреть на котировки букмекеров, то у Александрии не много шансов.