Юрій СЬОМІН: «Якщо надійде пропозиція від Динамо — потрібно думати»

Російський тренер не виключає можливості повернення в київський клуб

Юрій СЬОМІН: «Якщо надійде пропозиція від Динамо — потрібно думати»
© ФК Локомотив Москва. Юрій Сьомін

73-річний екс-головний тренер московського «Локомотива» і київського «Динамо» Юрій Сьомін заявив, що готовий розглянути пропозицію про повернення в київський клуб.

«Ніхто зі мною на цю тему не розмовляв.

Якщо запросять? Коли надійде пропозиція, буду коментувати. Але ніхто мені нічого не пропонував. Якби надійшла: потрібно думати, ось і все.

Напевно, ні для кого не секрет, що мене привітав із днем ​​народження президент «Динамо». Ми стабільно вітаємо один одного.

Я дивився матч «Шахтар» — «Динамо» (3:1). Хороша гра. Гарна у «Динамо» молодь. Не вистачало в атаці нападника, який був травмований. Також Бєсєдін не грає через дискваліфікацію. А взагалі, була якісна гра з обох сторін. В «Динамо» дуже багато молодих талановитих хлопців, а в «Шахтарі» дуже сильні іноземці. Шкода, що без глядачів. Трішки емоції не ті.

Чого «Динамо» зараз не вистачає? Вони самі розберуться», — зазначив Сьомін.

Сьомін тренував київське «Динамо» з 2008-го по 2009-й і з 2010-го по 2012-й роки.

Раніше інформацію про можливе повернення Сьоміна в «Динамо» прокоментував президент київського клубу Ігор Суркіс.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 16:52
    0
    Как можно сейчас приглашать тренером человека, который публично поддержал аннексию Крыма? Игорёк хоть и шлимазл, но не настолько же. Он прекрасно понимает, какой будет резонанс. Если поступит предложение от Динамо, болельщики офис Динамо в Киеве штурмом возьмут, а Игорька засунут в мешок и сбросят с моста.
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 05.06.2020 15:32
    +2
    Не дай Бог! Еще Газаева вспомните. Нах такие гастролеры!
    Androm
      Androm, 05.06.2020 13:00
    -4
    Да, Палыч поднял бы клуб со дна, а вот ещё, я бы Калитвенцева попробовал бы
    dd dent
    online
      dd dent, 05.06.2020 12:56
    +2
    usn1967, 05.06.2020 12:38
    Я за Палыча. Хороший мужик и тренер.
    аргумент
    usn1967
      usn1967, 05.06.2020 12:38
    -5
    Я за Палыча. Хороший мужик и тренер.
    dd dent
    online
      dd dent, 05.06.2020 10:55
    +8
    Так а смысл в чём? Все максимальные результаты увидели что может дать он, второй раз было уже слабо, очевидно сто третий стал бы ещё хуже - состав тогда был на голову выше.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.06.2020 10:43
    -2
    І як Паровоз зараз збирається в Україні працювати? Хай сидить у своєму запоребріку.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 05.06.2020 09:22
    +4
    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ
    spqr-te
      spqr-te, 05.06.2020 08:33
    +1
    З Сьоміним хороший варіант. Якщо не враховувати успішних іноземних тренерів, то крім Сьоміна на думку спадає хіба що Ребров.
    ffff
      ffff, 05.06.2020 08:15
    +1
    Вряд-ли поступит.
    dd dent
    online
      dd dent, 05.06.2020 10:55
    +8
    Так а смысл в чём? Все максимальные результаты увидели что может дать он, второй раз было уже слабо, очевидно сто третий стал бы ещё хуже - состав тогда был на голову выше.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 05.06.2020 09:22
    +4
    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 05.06.2020 15:32
    +2
    Не дай Бог! Еще Газаева вспомните. Нах такие гастролеры!
    dd dent
    online
      dd dent, 05.06.2020 12:56
    +2
    usn1967, 05.06.2020 12:38
    Я за Палыча. Хороший мужик и тренер.
    аргумент
    spqr-te
    online
      spqr-te, 05.06.2020 08:33
    +1
    З Сьоміним хороший варіант. Якщо не враховувати успішних іноземних тренерів, то крім Сьоміна на думку спадає хіба що Ребров.
    ffff
      ffff, 05.06.2020 08:15
    +1
    Вряд-ли поступит.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.06.2020 16:52
    0
    Как можно сейчас приглашать тренером человека, который публично поддержал аннексию Крыма? Игорёк хоть и шлимазл, но не настолько же. Он прекрасно понимает, какой будет резонанс. Если поступит предложение от Динамо, болельщики офис Динамо в Киеве штурмом возьмут, а Игорька засунут в мешок и сбросят с моста.