Сьомін може знову очолити київське Динамо

Розбіжності російського фахівця з президентом клубу Ігорем Суркісом залишилися в минулому

Сьомін може знову очолити київське Динамо
© ФК Динамо Київ. Юрій Сьомін

Одним з головних кандидатів на посаду наставника київського «Динамо» є 73-річний російський спеціаліст Юрій Сьомін, який до недавнього часу тренував московський «Локомотив».

Всі розбіжності і непорозуміння між Сьоміним і президентом «Динамо» Ігорем Суркісом, які призвели до відставки фахівця з київського клубу, залишилися в минулому. Конфліктна ситуація, яка мала місце, повністю забута.

У нещодавньому інтерв'ю Сьомін, згадуючи період роботи в Києві, визнав помилкою те, що він залишив «Динамо» після виграшу чемпіонського титулу в 2009-му році.

Сьомін тренував київське «Динамо» з 2008-го по 2009-й і з 2010-го по 2012-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.06.2020 06:59
    0
    Robert Monroe, 04.06.2020 11:55
    Надо было Вернидуба приглашать после увольнения Хацкевича.
    Но Суркис в логику не умеет, поэтому на выходе имеем позор в ЛЕ и УПЛ.
    Якщо з призвища виходити, то звісно Вернидуб кращій! Але, він може дуже бути упертим, а Суркиси цього дуже не полюбляють. Отже Міха це світоч Динами, краща його доля та злагіддя нації!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.06.2020 06:57
    0
    Не відпускайте Міху! Він світоч креативу та хей-хейпу! Просто не всі його розуміють, а у нього у світлій клепалки ще дуже багато ідей діджиталізації гри та штрейчеленджнерого ведення стрімких розбещень смугастих!
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 05.06.2020 05:55
    -1
    Этого не хватало, при нем ДК были медленные , а атаки не было вообще. Хватит над командой прикалыватся.
    garik_trinity
      garik_trinity, 04.06.2020 22:07
    +2
    Юрий Павлович, спасибо за всё, конечно, но дайте другим потренировать.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 18:09
    -1
    Лежав би краще на грубці, шкарпетки в'язав онукам...
    DARK SIDE
    online
      DARK SIDE, 04.06.2020 17:47
    +1
    фу
    Istm
    online
      Istm, 04.06.2020 16:50
    +1
    Desna777, 04.06.2020 13:48
    Та то таке... Най буде Маркевич
    хіба Маркевич працюватиме з Суркісом?
    acfred
      acfred, 04.06.2020 16:21
    +1
    Ну и как его приймут ? не клуб а не понятно что..... с Маркевичем бы лучше разногласия оставили б, хотя с таким составом Маркевич подумал бы еще ....
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 04.06.2020 15:27
    -3
    Kevko, 04.06.2020 15:20
    Милевский, Алиев...
    Кееенты
    Kevko
    online
      Kevko, 04.06.2020 15:20
    0
    zhyr, 04.06.2020 14:14
    Якого Х дід лізе вперед черги? Буряк, Дем"яненко, Лужний, тоді вже він.
    Милевский, Алиев...
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 04.06.2020 15:17
    -1
    Trasher311987, 04.06.2020 11:22
    Назовите пожалуйста фамилии этих четверых людей
    зачем тебе фамилии? два в медицинской службе, 1 в пресс-службе и 1 помощник тренера до 8 лет.
    WladWest
      WladWest, 04.06.2020 14:50
    0
    khatskevich_bog, 04.06.2020 11:10
    давайте скажем, что в структуре Динамо сейчас работает 4 человека с паспортом РФ. Это не является нарушением закона, и Семин не в одном интервью не комментировал политическую позицию.А еще все забыли, что Суркис и Семин родились в одном государстве. ))))
    И х*ло тоже в одном с ними государстве родился, и я тоже в одном с ними, и шо мы теперь земляки, мышебратья?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 04.06.2020 14:48
    0
    zhyr, 04.06.2020 14:17
    От не знаю. Чомусь серед всіх "бувших", Шовковський викликає в мене найбільше довіри на посаді тренера. Мені було б цікаво побачити його головним тренером якогось клубу.
    с чего бы
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 04.06.2020 14:48
    +1
    Андрей Абзонь, 04.06.2020 10:22
    Новость бредовая, у журналистов кризис жанра из-за отсутствия футбола.
    Думаю, даже Суркис такое не исполнит.
    С Михайличенко тоже все так думали. Но исполнил же
    zhyr
    online
      zhyr, 04.06.2020 14:17
    -1
    usn1967, 04.06.2020 13:24
    Берите Шовковского. Хуже уже не будет)))))))))))))))
    От не знаю. Чомусь серед всіх "бувших", Шовковський викликає в мене найбільше довіри на посаді тренера. Мені було б цікаво побачити його головним тренером якогось клубу.
    zhyr
    online
      zhyr, 04.06.2020 14:14
    0
    Якого Х дід лізе вперед черги? Буряк, Дем"яненко, Лужний, тоді вже він.
    Desna777
      Desna777, 04.06.2020 13:48
    0
    Та то таке... Най буде Маркевич
    usn1967
      usn1967, 04.06.2020 13:24
    0
    Берите Шовковского. Хуже уже не будет)))))))))))))))
    George Abuladze
      George Abuladze, 04.06.2020 13:15
    +3
    Брехня, скорее всего Демяненко поставят, круговорот сердец!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 04.06.2020 12:47
    -4
    Какие Семины, Максимовы и тем более Вернидубы... Придет Ребров на 2-3 сезона, напинает всем вместе с Шахтой, и пойдет опять отдыхать в Европу и это аксиома. А дурні думками "багатіють" тчк
    Телеграму подписал Суркис.
    plovzila
      plovzila, 04.06.2020 10:47
    +8
    Все правильно! Команду от ОПОблока должен тренировать российский специалист!
    Kevko
    online
      Kevko, 04.06.2020 10:25
    +7
    Очередная замануха от журналюг. Информация вообще не на чем не основывается
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 04.06.2020 10:22
    +7
    Новость бредовая, у журналистов кризис жанра из-за отсутствия футбола.
    Думаю, даже Суркис такое не исполнит.
    kerch30
      kerch30, 04.06.2020 09:48
    +7
    Милевский и Алиев тренери по досугу
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 04.06.2020 09:30
    +6
    Масковский старпер не знает где бы ему на пенсию упасть. А лох Суркис продолжает упорствовать в конкурсе придурков. Так что верю, что такой дебильный вариант может сработать, т.к. ДК и логика в последние 15 лет не работают вместе.
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 10:01
    +5
    Турка ещё сватают, а по факту Миха вцепился в кресло не отдерешь ) но прогрессивный в любом случае выбор ничего не скажешь.
    Надо брать всех троих, хуже уже не будет, наверное
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 04.06.2020 09:42
    +4
    даже не смешно
    и ракицкий перейдёт в дк)
    George Abuladze
      George Abuladze, 04.06.2020 13:15
    +3
    Брехня, скорее всего Демяненко поставят, круговорот сердец!
    common_sense
    online
      common_sense, 04.06.2020 11:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    павелка не рассматривается?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 04.06.2020 10:50
    +3
    zac1310, 04.06.2020 10:10
    Утка! Н Е В Е Р Ю!!!
    Суркис никогда не пойдёт против своих ультрас, а для них Сёмин (не важно какие там заслуги-перезаслуги) в первую очередь гражданин страны-окупанта
    Сёмин гражданин страны-оккупанта для любого нормального украинца, а не только для ультрас Динамо.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 04.06.2020 10:16
    +3
    тю ну а че, уверен, даже при нынешнем Семине ДК будет играть поинтересней
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 04.06.2020 10:14
    +3
    Никогда такого не было и вот опять...
    zhyr
    online
      zhyr, 04.06.2020 10:11
    +3
    я вже нічому не здивуюсь
    garik_trinity
      garik_trinity, 04.06.2020 22:07
    +2
    Юрий Павлович, спасибо за всё, конечно, но дайте другим потренировать.
    axylinam
    online
      axylinam, 04.06.2020 11:26
    +2
    Очередная утка,зачем Динамо старый маразматик,к тому же ещё и кокошник,в такое непростое время
    mb_cdi
      mb_cdi, 04.06.2020 10:32
    +2
    Шпалыч отличный вариант для нынешнего Динамо.
    Istm
    online
      Istm, 04.06.2020 10:10
    +2
    та ну. Воно не треба ні Динамо, ні Сьоміну.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 04.06.2020 09:57
    +2
    ... На те же грабли. По кругу..
    DARK SIDE
    online
      DARK SIDE, 04.06.2020 17:47
    +1
    фу
    Istm
    online
      Istm, 04.06.2020 16:50
    +1
    Desna777, 04.06.2020 13:48
    Та то таке... Най буде Маркевич
    хіба Маркевич працюватиме з Суркісом?