ОФІЦІЙНО. Сьомін більше не буде тренувати московський Локомотив

На пост головного тренера російського клубу призначений серб Марко Ніколіч

ОФІЦІЙНО. Сьомін більше не буде тренувати московський Локомотив
© ФК Локомотив. Юрій Сьомін

У Москві відбулися збори Ради директорів «Локомотива», на якому було вирішено не продовжувати контракт з відомим російським фахівцем Юрієм Сьоміним, який двічі очолював київське «Динамо».

Його договір з «залізничниками» закінчується 31 травня. Керівництво московського клубу подякувало наставнику за багаторічну роботу. За наявними відомостями, Сьомін може отримати посаду в структурі «Локомотива».

На пост головного тренера основної команди клубу був одноголосно затверджений Марко Ніколіч. Сербський фахівець приступить до виконання своїх обов'язків з 1 червня 2020 року.

73-річний Сьомін приводив «Локомотив» до перемоги в РПЛ тричі (у 2002, 2004 і 2018 роках). Російський тренер двічі очолював київське «Динамо», з 2007 по 2009 і з 2010 по 2012 роки. Під його керівництвом лідерами клубу були Артем Мілевський та Олександр Алієв, а команда стала чемпіоном України 2008/09.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Локомотив Москва

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
    online
      zzg77, 14.05.2020 22:57
    0
    Локомотиву пипец!!! Такое было с Реалом, когда уволили дель Боске.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 14.05.2020 22:21
    +2
    Как-то не оч красиво выглядит как с ним расстаются, хотя насколько я понимаю он свой любимый клуб вытащил из середняков к золоту и в ЛЧ барахтались, в общем результат как раз норм, можно было дать сезон доиграть и красиво уйти ... хотя раша есть раша
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 14.05.2020 22:15
    0
    Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    Староват да и второй заход уже не вышел + тогда общий уровень команды был повыше
    Nashwill
      Nashwill, 14.05.2020 21:39
    0
    Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    Поважаю Вашу думку,але я думаю,що він Динамо не потягнув би... Не ті фінанси у клуба,та й, чесно кажучи,вік не той уже,часу для підйому мало. Тренерська робота - це самі нерви,воно йому треба? хай відпочиває вже. Він добре працював,нехай так само добре відпочине,заслужив. Шпаличу респект за перший прихід у Динамо!))
    orkidea
      orkidea, 14.05.2020 20:41
    +4
    Сильный тренер
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    +2
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.05.2020 19:35
    -2
    Суркис, не вздумай
    dd dent
    online
      dd dent, 14.05.2020 19:09
    +1
    common_sense, 14.05.2020 17:29
    не существует никакого снг, бот
    Существует, просто Украина туда уже входит чисто формально
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 14.05.2020 18:13
    -4
    нас ждет 3й приход в суперклуб
    common_sense
    online
      common_sense, 14.05.2020 17:29
    -2
    Стоматология на, 14.05.2020 17:03
    Не самый плохой тренер как для снг
    не существует никакого снг, бот
    Стоматология на
      Стоматология на, 14.05.2020 17:03
    +4
    Не самый плохой тренер как для снг
    orkidea
      orkidea, 14.05.2020 20:41
    +4
    Сильный тренер
    Стоматология на
      Стоматология на, 14.05.2020 17:03
    +4
    Не самый плохой тренер как для снг
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 14.05.2020 22:21
    +2
    Как-то не оч красиво выглядит как с ним расстаются, хотя насколько я понимаю он свой любимый клуб вытащил из середняков к золоту и в ЛЧ барахтались, в общем результат как раз норм, можно было дать сезон доиграть и красиво уйти ... хотя раша есть раша
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    +2
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    dd dent
    online
      dd dent, 14.05.2020 19:09
    +1
    common_sense, 14.05.2020 17:29
    не существует никакого снг, бот
    Существует, просто Украина туда уже входит чисто формально
    zzg77
    online
      zzg77, 14.05.2020 22:57
    0
    Локомотиву пипец!!! Такое было с Реалом, когда уволили дель Боске.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 14.05.2020 22:15
    0
    Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    Староват да и второй заход уже не вышел + тогда общий уровень команды был повыше
    Nashwill
      Nashwill, 14.05.2020 21:39
    0
    Владимир Пидвирный, 14.05.2020 20:39
    Прекрасний і розумний тренер. І це гниле Динамо може зараз підняти. В людини є професійне відчуття футболу. Поважаю цю людину, і він поважає Україну.
    Поважаю Вашу думку,але я думаю,що він Динамо не потягнув би... Не ті фінанси у клуба,та й, чесно кажучи,вік не той уже,часу для підйому мало. Тренерська робота - це самі нерви,воно йому треба? хай відпочиває вже. Він добре працював,нехай так само добре відпочине,заслужив. Шпаличу респект за перший прихід у Динамо!))