30.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія вирвала перемогу у Зорі, яка догравала в меншості

Абу Ханна, який невдало вийшов на заміну, привіз пенальті у ворота своєї команди наприкінці поєдинку

Олександрія вирвала перемогу у Зорі, яка догравала в меншості
© ФК Олександрія

У календарі двадцять четвертого туру Української Прем'єр-ліги мали місце відразу дві зустрічі, які прийнято відносити до категорії найбільш рейтингових з точки зору переглядів. У перший футбольний вік-енд після затяжного карантинного періоду на полі КСК «Ніка» в Олександрії зустрічалися володар «бронзових» медалей минулого розіграшу та претендент на завоювання «срібла» після завершення поточного сезону – «Олександрія» і луганська «Зоря», відповідно.

Незвично низько як для себе зразка останніх років у турнірній таблиці опинилися підопічні Володимира Шарана перед непередбаченою паузою. І хоча розрив між командами в зоні прямого переслідування донецького «Шахтаря» перед початком звітного ігрового дня становив всього-навсього 6 очок, однак на шляху до другої сходинки, де й розташовувалася команда Віктора Скрипника, «поліграфам» необхідно було перескочити одразу три команди.

І навіть не дивлячись на це, у «Олександрії» не було приводів заздалегідь опускати руки. Господарі розпочали гру в звичній агресивній манері, проте зі стартових підходів до чужого штрафного так і не змогли вичавити швидкий забитий м'яч. Після цього, настала черга луганчан відповідати опонентам. Підопічні Скрипника проводили улюблені затяжні комбінації, ключовою ланкою яких виступила пара Лєднєв – Юрченко. При цьому, не можна не відзначити цікаве рішення тренерського штабу випустити Хомченовського як правого захисника, в той час як Кабаєв склав пару нападників з Перовічем. Цей хід виглядав ще більш ефектно, коли один вихід на заміну Тимчика під кінець матчу змусив «Зорю» повністю перебудуватися.

Однак до найбільш цікавого фрагмента цього протистояння командам ще необхідно було подолати непрості хвилини боротьби. Гості виступали на кшталт погоди, яка періодично впливала на хід протистояння. «Зоря» рідко доводила справу до прямого загострення, переважно йдучи у фланг, звідки йшли невдалі спроби доставити м'яч Перовічу. У той самий час, «Олександрія» наскакувала на чужі володіння через довгий і середній пас, а також за допомогою фірмових розіграшів стандартів.

Останній компонент серед заготовок Шарана став особливо помітний після виходу на поле Євгена Банади, який у звичному стилі опинявся на дальній штанзі за будь-якої зручної ситуації. Саме півзахисник «поліграфів» став головною дійовою особою в кінцівці зустрічі, яка й увібрала в себе весь драматизм принципового з точки зору турнірної таблиці протистояння. Банада міг без проблем оформити перемогу для своєї команди, реалізуй один з декількох наявних у нього непоганих моментів, проте гравець вирішив відзначитися іншим способом.

Незадовго до кінця зустрічі Євген пішов в дриблінг у чужому штрафному, після чого звалився на газон за найменшого контакту з Абу Ханною, який за невдалого збігу обставин тільки встиг вийти на поле на заміну. Арбітр Євген Арановський довго приймав рішення щодо пенальті, провівши не одну консультацію з помічниками, і переглянувши епізод за допомогою системи VAR. У підсумку, «Зоря» постала як потерпіла сторона – Гречишкін реалізував покарання точним ударом під поперечину. Оскільки на той момент гості грали в меншості – два послідовних попередження отримав Богдан Михайліченко – то ні часу, ні можливостей відігратися вже не було. Дуже гаряче буде в турнірній таблиці УПЛ!

У наступному турі на «Олександрію» очікує виїзд до Києва на протистояння з «Динамо», а луганська «Зоря» як господар на «Славутич-Арені» прийме «Колос» з Ковалівки.

Українська Прем’єр-ліга. 24-й тур.

Олександрія – Зоря – 1:0

Гречишкін, 90+5  (пен.)

 Пашаєв, 45+3 – Лєднєв, 70, Луньов, 76, Михайліченко, 80

Михайліченко, 84 (друге попередження)

Олександрія: Паньків – Мірошніченко, Дубра, Бухал, Пашаєв – Ковалець, Гречишкін, Грицук (Банада, 56) – Третьяков (Задерака, 61), Сітало, Лучкевич.

Зоря: Махарадзе – Михайліченко, Вернидуб, Чеберко, Хомченовський (Луньов, 74) – Цвек – Юрченко (Іванісеня, 88), Лєднєв (Абу Ханна, 88), Кочергин – Кабаєв (Тимчик, 60), Перович (Громов, 74).

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон: КСК «Ніка» (Олександрія)

Удари (у площину): 9 (5) – 13 (4)
Кутові: 7 – 8

ОЛЕКСАНДРІЯ-ЗОРЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 16°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 31.05.2020 10:48
    0
    Сурки в свое время начали уничтожать металлист, после того как он занял второе место и попал в лч, Так что это ждет и зарю если они туда все же попадут.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.05.2020 09:41
    -2
    Special2, 31.05.2020 09:37
    Так подобные пенальти уже ставили в ворота ДК, в матчах с ШД(подобные имею ввиду - повод формально был, но такие пенальти не ставят) у фанов ДК тогда пердаки знатно полыхали
    Так что не надо тут рассказывать..
    Лучше вспомнить как соперников ДК судят (незасчитаный гол Десны в ворота Шахты, и пенальти вчерашнее в ворота Зари), и какие пенальти в пользу ДК в матче с Колосом ставят

    То есть ты намекаешь.
    Что в том что отменяют гол Десны в ворота копанки тоже виновато ДК?
    И про какой момент с Колосом ты говоришь?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 31.05.2020 09:39
    -2
    Michel, 30.05.2020 19:42
    Если-бы не донецкий красавец - ультрасовременный стадион (Донбасс-Арена), Украине не видать было бы ЧЕ 2012. Французы были в шоке, когда уже через 20 минут поле было готово к матчу после мощнейшего ливня.
    Если бы не красавец Донецк - куча немытого галичанского рогулья смотрело бы европейские топ-сборные только по своему старому Сасмсунгу или Электрону.
    Та да , если бы не Донбасс Арена и человечество бы не зародилось и колыбелек эволюции
    Ох уже эти фантазии взращённые каналами Футбол
    Special2
      Special2, 31.05.2020 09:37
    0
    Evil, 31.05.2020 09:21
    Пускай ставят - если был толчок то и пеналь должен быть.
    Так подобные пенальти уже ставили в ворота ДК, в матчах с ШД(подобные имею ввиду - повод формально был, но такие пенальти не ставят) у фанов ДК тогда пердаки знатно полыхали
    Так что не надо тут рассказывать..
    Лучше вспомнить как соперников ДК судят (незасчитаный гол Десны в ворота Шахты, и пенальти вчерашнее в ворота Зари), и какие пенальти в пользу ДК в матче с Колосом ставят
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 31.05.2020 09:31
    0
    Michel, 30.05.2020 19:42
    Если-бы не донецкий красавец - ультрасовременный стадион (Донбасс-Арена), Украине не видать было бы ЧЕ 2012. Французы были в шоке, когда уже через 20 минут поле было готово к матчу после мощнейшего ливня.
    Если бы не красавец Донецк - куча немытого галичанского рогулья смотрело бы европейские топ-сборные только по своему старому Сасмсунгу или Электрону.
    Ты что прикалываешься? Гриша Евро привез Украину. Не было бы Донбасс Арены сыграли бы в Днепре или Одессе. А может где ещё стадион построили бы(в том же Киеве, планы были).
    Evil
      Evil, 31.05.2020 09:21
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Special2, 31.05.2020 09:19
    А что ты скажешь, если в ворота ДК сегодня такой пеналь поставят?
    Пускай ставят - если был толчок то и пеналь должен быть.
    Special2
      Special2, 31.05.2020 09:19
    +3
    Bolshoi, 31.05.2020 09:08
    Толчок в спину был, аликсандриец конечно дорисовал, но пенальти 100%
    А что ты скажешь, если в ворота ДК сегодня такой пеналь поставят?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 31.05.2020 09:08
    -3
    Толчок в спину был, аликсандриец конечно дорисовал, но пенальти 100%
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 31.05.2020 07:22
    +5
    Судья кондом, галимый
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 31.05.2020 02:15
    -1
    Michel, 30.05.2020 19:42
    Если-бы не донецкий красавец - ультрасовременный стадион (Донбасс-Арена), Украине не видать было бы ЧЕ 2012. Французы были в шоке, когда уже через 20 минут поле было готово к матчу после мощнейшего ливня.
    Если бы не красавец Донецк - куча немытого галичанского рогулья смотрело бы европейские топ-сборные только по своему старому Сасмсунгу или Электрону.
    это после французов ты стал мишель , что то вы запутался
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 31.05.2020 02:11
    -2
    Yamamisha1, 31.05.2020 00:20
    Суркис занес 100%
    за 1-ое место
    adidas77
      adidas77, 31.05.2020 01:01
    +3
    Brian, 30.05.2020 22:21
    +100. Я тоже не против 2-го места ДИнамо, но только не за счёт судьи и сливания других команд. Позор такому чемпионату.
    В таких моментах как сегодня,я в последнюю очередь думаю, на каком месте закончит чемпионат ДК,
    Мне просто хочется, что бы в этой отдельно взятой игре, результат решался в игровых моментах.
    А не таким бездарным судейством, как мы видели сегодня.
    Yamamisha1
      Yamamisha1, 31.05.2020 00:20
    +3
    Суркис занес 100%
    Brian
    online
      Brian, 31.05.2020 00:18
    +2
    jekаfunny, 30.05.2020 22:42
    А можно методичку не копировать слово в слово?
    самому не стыдно от увиденного?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 31.05.2020 00:14
    0
    tyler tyler, 30.05.2020 23:35
    В футболе есть таки моменты игры, которые - 50 на 50.
    С одной стороны - был нырок игрока Александрии.
    С другой стороны был легкий толчок в спину.
    не нужно было толкать в спину. Даже приближаться не нужно. Просто сопровождать и блокировать.
    Як ти собі уявляєш - блокувати, але не наближатися? Ти віриш у телекінез? Ну я розумію, шо в нас короновірусний карантин, дистанція півтора метри у громадських місцях і блаблабла, але у футболі так не виходить, на жаль.
    Vadim-77
      Vadim-77, 31.05.2020 00:02
    +1
    Пока судьи у нас будут продолжать "забивать" голы, толку не будет ...
    https:// t.me/ fczarya телеграмм канал о луганской "Заре" . Подписывайтесь, если хотите быть в курсе новостей о команде...
    tyler tyler
      tyler tyler, 30.05.2020 23:35
    +1
    В футболе есть таки моменты игры, которые - 50 на 50.
    С одной стороны - был нырок игрока Александрии.
    С другой стороны был легкий толчок в спину.
    не нужно было толкать в спину. Даже приближаться не нужно. Просто сопровождать и блокировать.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.05.2020 22:50
    -2
    Толчее в спину плечом - чистый пенальти.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 30.05.2020 22:42
    -6
    Brian, 30.05.2020 22:18
    Динамо должно финишировать 2-ми, и судья это прекрасно понимает.
    А можно методичку не копировать слово в слово?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 30.05.2020 22:37
    +1
    Пенальти может и левый но это не как не отменяет того факта что заря сыграла ужасно. Им везло так как у Александрии было достаточно очень хороших моментов что бы решить исход поединка в свою пользу и без скандала!
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.05.2020 19:22
    +13
    Sunrise, 30.05.2020 19:14
    Есть ВАР, но нет отмены пенальти. Это уже не просто ошибка. Спасибо ВАР хотя бы за явление кулуарной правды народу.
    Дивує ще те, що, судячи з телевізійної картинки, арбітр навіть не переглянув епізод з пенальті. Навіщо тоді він взагалі йшов до монітора?
    Vadim-77
      Vadim-77, 30.05.2020 19:45
    +11
    На игру главного конкурента киевского клуба, назначаются ТРИ КИЕВСКИХ арбитра. В добавленное к основному времени матча, назначается спорный пенальти, с предшествующим положением внеигры.....
    Каких вам б*я еще реформ не хватает ??!!!
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 30.05.2020 19:20
    +9
    Как же не хватало последние три месяца этого срача. УПЛ, родная, спасибо, что вернулась
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.05.2020 19:12
    +9
    Банада біжить в бік кутового прапорця, йому ледь торкаються до спини, він падає, неначе його штовхнули обома руками зі всієї сили, і це пенальті? Мені здається тут швидше жовта за симуляцію, ніж пенальті.
    ukrop45
      ukrop45, 30.05.2020 19:31
    +8
    Пеналті не було, однозначно, очевидна жовта за симуляцію. Але ж Зоря не награла на перемогу, невже ми хочемо бачити таку бездарну гру в ЛЧ
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.05.2020 19:20
    +8
    Александр Шевченко, 30.05.2020 19:16
    Петухи, даУнбасские думают, что раз игроки шлака даунецокго пихают игроков в спину, и им за это ничего не бывает, то и остальные могут пихать?)) Смешные, шлаку даунецкому позволено, то что другим не позволено. ДаУнецкие привыкли жить по своим правилам. Чистый толчек в спину двумя руками в штрафной, это пенка. Зачем только игрок Зари это делал, это уже другой вопрос. Для тугодумов, пенку сразу решил и ВАР и арбитр, по этому и не смотрели ее, ибо она была очевидная, у ЗАри была надежда на офсайд только там и это был спорный момент, по этому его и смотрели.
    Главный вообще не должен пересматривать оффсайд, это решает техника. Просто они поняли что надо что-то смотреть. Они 4 минуты судорожно советовались как быть (кстати переиграли только 3 мин). Но задание есть задание, позор...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.05.2020 19:14
    +7
    Есть ВАР, но нет отмены пенальти. Это уже не просто ошибка. Спасибо ВАР хотя бы за явление кулуарной правды народу.
    wicker
    online
      wicker, 30.05.2020 19:20
    +6
    Противно дивитися на цю базар лігу.... Якісний пірнальник, тренування даром не проходять.....
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 19:17
    +6
    Vladislav Pohily, 30.05.2020 19:12
    Банада біжить в бік кутового прапорця, йому ледь торкаються до спини, він падає, неначе його штовхнули обома руками зі всієї сили, і це пенальті? Мені здається тут швидше жовта за симуляцію, ніж пенальті.
    Нормальное пенальти, как для борьбы за второе место!!
    Судья весь матч такой высматривал
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 31.05.2020 07:22
    +5
    Судья кондом, галимый
    Michel
      Michel, 30.05.2020 19:47
    +5
    Ну? И шо это за пеналь? И этот ушлепок еще типа перед ВАРом в носу ковырялся. Типа сомневался.
    От судейства повеяло судейской "принципиальностью" начала 2000-х.... Браво, федерация!!
    Cтapый Xaнтep
      Cтapый Xaнтep, 30.05.2020 19:33
    +5
    AK_228, 30.05.2020 19:30
    Маркевич сказал, что динамо более достойна 2-го места.. значит так тому и быть, Мирон в курсе дела
    Та таааак! Мирон особливо...
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 19:19
    +5
    Sunrise, 30.05.2020 19:14
    Есть ВАР, но нет отмены пенальти. Это уже не просто ошибка. Спасибо ВАР хотя бы за явление кулуарной правды народу.
    Завтра Монзуль ещё не такого наВАРит. Будут пережёвывать в чатах не один день... имхо.
    Sart18
      Sart18, 30.05.2020 19:04
    +5
    Суддя просто дно.. В такому моменті дати таку лєву точку
    Просто нема слів
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 30.05.2020 21:38
    +4
    ІМХО, пєналь там лєвий.
    Але я дико ржатиму, якщо на фініші чемпіонату шуріки обійдуть ДК на одне очко
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 19:46
    +4
    Vadim-77, 30.05.2020 19:45
    На игру главного конкурента киевского клуба, назначаются ТРИ КИЕВСКИХ арбитра. В добавленное к основному времени матча, назначается спорный пенальти, с предшествующим положением внеигры.....
    Каких вам б*я еще реформ не хватает ??!!!
    Да все нормально...
    Все адекватные и так все поняли
    Тролли динамовские и те молчат
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 19:23
    +4
    Vladislav Pohily, 30.05.2020 19:22
    Дивує ще те, що, судячи з телевізійної картинки, арбітр навіть не переглянув епізод з пенальті. Навіщо тоді він взагалі йшов до монітора?
    Не ищи логику там где ее нет..
    У него другая задача была
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 19:10
    +4
    axylinam, 30.05.2020 19:08
    Динамо можно поздравить со вторым местом,если конечно игроки Зари срочно не заболеют коронавирусом и не уйдут в массовый карантин
    Не исключено
    Vadim-77
      Vadim-77, 30.05.2020 19:05
    +4
    епаный стыд, а не судейство......
    u6464u
      u6464u, 30.05.2020 19:04
    +4
    Арановский - Заря 1 - 0,редкий п- дар.