30.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія – Зоря – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 24-го туру Української Прем’єр-ліги

Олександрія – Зоря – 1:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Олександрія

Українська Прем’єр-ліга. 24-й тур.

Олександрія – Зоря – 1:0

Гречишкін, 90+5  (пен.)

 Пашаєв, 45+3 – Лєднєв, 70, Луньов, 76, Михайліченко, 80

Михайліченко, 84 (друге попередження)

Олександрія: Паньків – Мірошніченко, Дубра, Бухал, Пашаєв – Ковалець, Гречишкін, Грицук (Банада, 56) – Третьяков (Задерака, 61), Сітало, Лучкевич.

Запасні: Білик, Гордієнко, Бабогло, Стецьков, Довгий, Безбородько, Шастал.

Зоря: Махарадзе – Михайліченко, Вернидуб, Чеберко, Хомченовський (Луньов, 74) – Цвек – Юрченко (Іванісеня, 88), Лєднєв (Абу Ханна, 88), Кочергин – Кабаєв (Тимчик, 60), Перович (Громов, 74).

Запасні: Василь, Каменюка, Чайковський, Циганікс.

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон: КСК «Ніка» (Олександрія)

   ​​​​​​​

У суботу, 30-го травня, відбудеться поєдинок двадцять четвертого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Олександрія» битиметься проти луганської «Зорі». Матч пройде в Києві (Україна), на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 17:00.

Українська Прем'єр-ліга повертається з більш ніж двомісячної карантинної паузи безпосередньо до свого періоду гарячих баталій у двох шістках. Як розминка для футбольних фанатів нашої країни, за добу до головного протистояння вік-енду, постане матч в Олександрії, де «бронзовий» призер минулого розіграшу битиметься з одним з претендентів на «срібло» цього сезону. Підопічні Володимира Шарана відстають від колективу Віктора Скрипника в турнірній таблиці вже на шість очок, так що будь-яка втрата балів в одній дуелі ризикує обернутися для «поліграфів» не тільки згортанням амбіцій увірватися до трійки найсильніших, але і глобальним провалом у вигляді непотрапляння безпосередньо до кваліфікації у Лігу Європи.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Олександрією» та луганською «Зорею». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 30.05.2020 19:44
    +1
    Зоря намного сильнее Александрии, даже пропасть . Вообще тренер сделал супер атакующий коллектив.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 30.05.2020 19:09
    0
    Tkach008, 30.05.2020 19:04
    Очень важная победа и заслуженная по игре.Вот только, плохо,что с таким голом...Надо было с игры забить и не было бы разговоров...А так теперь...
    В тому-то й справа, що заслужена по грі. Як і попередні дві у чемпіонаті. Тому що тренер знає, як потрібно грати, щоб створювати моменти, використовуючи сильні сторони команди, а не тупо ходити з м'ячем навкруги штрафного суперників. Гол лівий, звичайно, але ж мова про гру, а не про гол. Те ж саме зробить і Десна. Найбільші шанси в Зорі набрати очки - якраз із Динамо. Тому що дебільним скрипниковим першим номером грати не будемо.
    Tkach008
      Tkach008, 30.05.2020 19:04
    +1
    Очень важная победа и заслуженная по игре.Вот только, плохо,что с таким голом...Надо было с игры забить и не было бы разговоров...А так теперь...
    romanchik.8402
      romanchik.8402, 30.05.2020 19:03
    +1
    Александр Шевченко, 30.05.2020 18:53
    УРЯ, наконец-то РОДИЛИ)) Бомбежку даУнбассов жду))
    На х..тебе это..Если твой вонючий пукан и так бомбит..Успокойся пидорок
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 30.05.2020 19:00
    -7
    Браво, Скрипник! Великий європейський тренер, який поставив команді фантастичну гру, має 0:4 в сезоні з фізруком Шараном. Четверте місце з цим недоробком буде неймовірним успіхом. Просто злість бере за те, що робить це дивне створіння, і як більшість цього навіть зараз не бачить. Я ще восени казав, що сумувати будемо за Вернидубом.
    dudigo78
      dudigo78, 30.05.2020 18:57
    -2
    Завтра Динамо бере очко і чемпіонат можна завершувати)))
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 30.05.2020 18:57
    +1
    serge_kr, 30.05.2020 18:54
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    хворієш ?
    Mamay
      Mamay, 30.05.2020 18:57
    +6
    Потім вони дивуються чого люди не ходять на футбол. Червону Арановський намалював потім пеналь придумав, останній раз дивився той чемпіонат вони навіть вар і той в сраці мали.
    adidas77
      adidas77, 30.05.2020 18:56
    +4
    serge_kr, 30.05.2020 18:54
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    Не неси х..ню! При чем здесь Суркис!?
    Просто ВАР в руках обезьяны это жесть!
    Судье и помошникам позор!
    adidas77
      adidas77, 30.05.2020 18:54
    +11
    Зачем нашей стране и нашему чемпу ВАР???
    Что 5 минут смотрело это чучело?
    Он даже не просмотрел момент с нырком и откровенной жёлтой за симуляцию. Вместо этого он 5 минут смотрел совершенно другой момент!
    Это какой то стыд и позор!
    serge_kr
      serge_kr, 30.05.2020 18:54
    +6
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 18:53
    +7
    Ну все, Заре тупо не дадут стать 2ой!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 30.05.2020 18:53
    -6
    УРЯ, наконец-то РОДИЛИ)) Бомбежку даУнбассов жду))
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 30.05.2020 18:53
    +2
    Суркис купил судью!!!!!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 30.05.2020 18:50
    -9
    Шта, чистая пенка. Взял и пихнул в спину, так играть нельзя. Давай пенку.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 18:49
    +3
    Сука дроченная Арановский! А почему Киев судит?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 18:47
    -1
    UKRAINE FAN, 30.05.2020 18:43
    По моментам Александрия уже должна громить зарю!
    Они вроде как дома играют. Или не?
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 30.05.2020 18:46
    -4
    Давай, уже Шаран, добивай Скрипника. Покажи силушку Александриевскую))
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 30.05.2020 18:44
    -5
    Шо там гений Скрипник и Заря, в очередной раз обосрались против Александрии. Второе место, блина))
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 30.05.2020 18:43
    +1
    По моментам Александрия уже должна громить зарю!
    adidas77
      adidas77, 30.05.2020 18:54
    +11
    Зачем нашей стране и нашему чемпу ВАР???
    Что 5 минут смотрело это чучело?
    Он даже не просмотрел момент с нырком и откровенной жёлтой за симуляцию. Вместо этого он 5 минут смотрел совершенно другой момент!
    Это какой то стыд и позор!
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 18:53
    +7
    Ну все, Заре тупо не дадут стать 2ой!
    Mamay
      Mamay, 30.05.2020 18:57
    +6
    Потім вони дивуються чого люди не ходять на футбол. Червону Арановський намалював потім пеналь придумав, останній раз дивився той чемпіонат вони навіть вар і той в сраці мали.
    serge_kr
      serge_kr, 30.05.2020 18:54
    +6
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    adidas77
      adidas77, 30.05.2020 18:56
    +4
    serge_kr, 30.05.2020 18:54
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    Не неси х..ню! При чем здесь Суркис!?
    Просто ВАР в руках обезьяны это жесть!
    Судье и помошникам позор!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 18:49
    +3
    Сука дроченная Арановский! А почему Киев судит?
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 30.05.2020 18:53
    +2
    Суркис купил судью!!!!!
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 30.05.2020 19:44
    +1
    Зоря намного сильнее Александрии, даже пропасть . Вообще тренер сделал супер атакующий коллектив.
    Tkach008
      Tkach008, 30.05.2020 19:04
    +1
    Очень важная победа и заслуженная по игре.Вот только, плохо,что с таким голом...Надо было с игры забить и не было бы разговоров...А так теперь...
    romanchik.8402
      romanchik.8402, 30.05.2020 19:03
    +1
    Александр Шевченко, 30.05.2020 18:53
    УРЯ, наконец-то РОДИЛИ)) Бомбежку даУнбассов жду))
    На х..тебе это..Если твой вонючий пукан и так бомбит..Успокойся пидорок
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 30.05.2020 18:57
    +1
    serge_kr, 30.05.2020 18:54
    Хорошо Сурок поработал из судейками, опять в шубах...
    хворієш ?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 30.05.2020 18:43
    +1
    По моментам Александрия уже должна громить зарю!
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 30.05.2020 18:34
    +1
    Слету пробил Банада после подачи углового с правого фланга на дальнюю половину штрафной. Панькив разобрался с летевшим по навесной траектории мячом.--------- прикольно
    dd dent
    online
      dd dent, 30.05.2020 18:07
    +1
    Zport., 30.05.2020 16:38
    Какой пул?
    хуе***й
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.05.2020 16:30
    +1
    НЕхилая лавочка запасных у Зари!!!!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 30.05.2020 19:09
    0
    Tkach008, 30.05.2020 19:04
    Очень важная победа и заслуженная по игре.Вот только, плохо,что с таким голом...Надо было с игры забить и не было бы разговоров...А так теперь...
    В тому-то й справа, що заслужена по грі. Як і попередні дві у чемпіонаті. Тому що тренер знає, як потрібно грати, щоб створювати моменти, використовуючи сильні сторони команди, а не тупо ходити з м'ячем навкруги штрафного суперників. Гол лівий, звичайно, але ж мова про гру, а не про гол. Те ж саме зробить і Десна. Найбільші шанси в Зорі набрати очки - якраз із Динамо. Тому що дебільним скрипниковим першим номером грати не будемо.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 18:27
    0
    Evgene Boykinyuk, 30.05.2020 18:17
    как там второе место Зари, уже близко?
    8 и часть этого матча...
    dd dent
    online
      dd dent, 30.05.2020 18:20
    0
    Evgene Boykinyuk, 30.05.2020 18:17
    как там второе место Зари, уже близко?
    завтра увидим
    Zport.
    online
      Zport., 30.05.2020 16:38
    0
    mavast, 29.05.2020 14:52
    Де трансляція? Де пул?
    Какой пул?