Юрій ВЕРНИДУБ: «Дамо хлопцям кілька днів відпочити»

Український тренер солігорського «Шахтаря» - про розгром «Белшини»

928
0
ФК Шахтар Солігорськ. Юрій Вернидуб

Український наставник солігорського «Шахтаря» Юрій Вернидуб прокоментував розгромну перемогу над над «Белшиною» (4:0).

«Хороша гра. Скажу чесно, я переживав за цей матч - «Белшина» знаходиться не на своєму місці в турнірній таблиці. Не побоюся цих слів. Команда молода, азартна, добре грає - мені подобається. Є досить багато футболістів, яких можна виділити. Єдине, їм не щастить. Я багато ігор переглянув, їм просто не щастить. З тим же «Динамо-Брест» вони 0:3 програли, але не по грі.

Я радий за своїх хлопців, що вони почули мене, серйозно налаштувалися на гру. Було в першому таймі хвилин п'ять, де трохи зупинилися, але потім зібралися і довели тайм до логічного завершення. У роздягальні поговорили з хлопцями. Другий тайм - зовсім інша гра: швидкість включили, те, що нам необхідне і те, що ми вміємо. І, звичайно, ті заміни, що ми зробили. Я дуже радий, що хлопці, які вийшли на заміну, забили. Це супер, коли футболісти виходять на поле з бажанням і ще й забивають м'ячі. Все добре, йдемо далі. Нас чекає 30-го дуже серйозна гра. На виїзді з «Динамо-Мінськ», з грандом. Тому дамо зараз хлопцям кілька днів відпочити і безпосередньо з понеділка розпочнемо підготовку до «Динамо», - сказав Вернидуб.

Відзначимо, що «Шахтар» з Солігорська на даний момент займає третю сходинку в турнірній таблиці Вищої ліги Білорусі.