Іван РЕДКАЧ: «Радий представляти Україну на іншому континенті»

Боксер опублікував патріотичний пост

Іван РЕДКАЧ: «Радий представляти Україну на іншому континенті»
© boxingscene.com

Відомий український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач, який всю кар'єру проводить в США, радий, що народився в Україні.

«Я дуже радий що народився в Україні і дуже радий представляти свою країну на іншому континенті», - написав Редкач в Instagram.

 

Раніше Іван Редкач кинув виклик Василю Ломаченку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Максим Гаптар, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:23
    +1
    Только вот украинцы не очень рады такому представителю. Он просто тупая ебанашка)
    vizuals
    online
      vizuals, 21.05.2020 10:58
    0
    Редкая у 2016 році порадував рашенськіх пропагандонів постом в Твіттері
    "України більше немає, як і Криму"
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.05.2020 10:52
    +2
    Івану Редкачу - ПОВАГА.!!!
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 21.05.2020 10:20
    +4
    Боксер-патріот?!!! Дякую, Іване! До речі, хто знає боксерський світ, може підтвердити, що не Усіком і Ломаченком ватний світ повниться((( Багато боксерів, навіть боксерів-невдах, вдають з себе братушок-шансон'є і "фапають" на Дєнь Побєди
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 21.05.2020 10:20
    +4
    Боксер-патріот?!!! Дякую, Іване! До речі, хто знає боксерський світ, може підтвердити, що не Усіком і Ломаченком ватний світ повниться((( Багато боксерів, навіть боксерів-невдах, вдають з себе братушок-шансон'є і "фапають" на Дєнь Побєди
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.05.2020 10:52
    +2
    Івану Редкачу - ПОВАГА.!!!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:23
    +1
    Только вот украинцы не очень рады такому представителю. Он просто тупая ебанашка)
    vizuals
    online
      vizuals, 21.05.2020 10:58
    0
    Редкая у 2016 році порадував рашенськіх пропагандонів постом в Твіттері
    "України більше немає, як і Криму"