Погляд з Росії. Навіщо ви мочите своїх найкращих боксерів?

У країні-агресорі звернули увагу на скандал навколо Усика і Ломаченка

Погляд з Росії. Навіщо ви мочите своїх найкращих боксерів?
© Instagram. Усик та Ломаченко

Російський публіцист і музикант Річард Семашко опублікував свою думку про скандальну ситуацію навколо українських боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка, які знялися в російському фільмі про православ'я.

Щоб дати можливість читачам зрозуміти, яким бачать скандал у Росії, та керуючись принципом вислуховування думок всіх сторін, Sport.ua публікує скорочений текст статті (часто не погоджуючись з думкою її автора).

«Живе в Україні великий боксер Олександр Усик. Так вийшло, що абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, єдиний володар чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності, ще й, що називається, хороший хлопець. Красива сім'я, богобоязливе ставлення до життя, почуття гумору, любов до своєї країни – все при ньому.

Так ось, іронія долі по-українськи така: чим крутіший в тебе національний герой, тим жорсткіше його треба мочити. Річ в тому, що Усик разом з ще одним українським боксером – Василем Ломаченком – став головною дійовою особою в російському фільмі про церкву «Здрастуй, брат, Христос Воскрес». Там хлопці говорять про Бога, ходять по монастирях, а також говорять про дружнє (християнське) ставлення до своїх братів, які в тому числі живуть в Росії. Абсолютно нешкідливий, світлий і теплий фільм. Але не для України, звичайно.

Сайт Миротворець звинуватив їх в участі в антиукраїнських пропагандистських заходах і запереченні російської агресії, назвав противниками незалежності українського православ'я. Деякі українці стали вимагати, щоб боксери змінили громадянство на російське. Ну а правильно, навіщо Україні дві зайві світові зірки, коли є Кличко!

Деякі пішли далі. Так, наприклад, борець вільного стилю Богдан Грицай кинув виклик Олександру Усику – хоче поєдинку без правил. А якщо точніше, хоче українського хайпа (теж без правил). Крім фільму приводом послужив жартівливий ролик Усика в Інстаграмі, де він запросив на бій диванного експерта... На поєдинок, до речі, Усик погодився за правилами боксу. Всім бажаючим побитися запропонував пройти медогляд і встати в чергу – дуже багато бажаючих.

Забавно, що в Росії розмови, в дусі «українці – братський народ», не те щоб не рідкість, а усталена думка, що всі російські спортсмени (як і представники шоу-бізнесу) не втомлюються повторювати. Якщо людина говорить, що він любить Україну та українців, а так тут говорять практично всі, то він не має на увазі брудні справи [політиків]. Але якщо Олександр Усик каже, що серед його друзів є росіяни, то він відразу ж визнає, що Крим російський, а друзі його – це Путін і Кадиров.

Тобто, якщо ти спортсмен пострадянської країни, то ти просто зобов'язаний кидатися з образами на великого брата, щоб проявити ненависть до своєї неімперської долі, а якщо ти цього не робиш, то ти – національний зрадник.

Що ж ви за країна така, якщо ви берете найвідомішого боксера в світі, який з ранку до вечора махає вашим прапором, розповідає всюди про те, що він український патріот, молиться за порятунок ваших душ, а ви хочете його то на бій викликати, то громадянства позбавити? Саш, ну якщо раптом і правда позбавлять, ти знаєш, де тебе чекають і люблять, навіть з українським прапором».

Див. також: Ломаченко та Усик, я готовий за вас битися

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Life.ru

(56 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Як ви вважаєте, які мотиви рухали Алєксандром Усиком та Василем Ломаченком, коли вони знімалися в російському фільмі про православ'я?
    • 27.23% (214)
      1. Прихована робота на пропаганду Кремля та ФСБ
    • 13.99% (110)
      2. Справжня відданість релігії та церкві
    • 12.21% (96)
      3. Холодний розрахунок, щоб відвідувати Крим та Росію
    • 16.41% (129)
      4. Щира омана та нерозуміння політики
    • 12.85% (101)
      5. Ніякі мотиви, просто вони боксери
    • 9.16% (72)
      6. Недоречний самопіар та самозамилування
    • 2.93% (23)
      7. Збираються змінити громадянство та виїхати
    • 5.22% (41)
      8. Інша відповідь / Мені все одно
    Результати опитування Проголосували — 508
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 20.05.2020 23:08
    +1
    tyler tyler, 20.05.2020 22:57
    печально. Украинский сайт публикует высер, внимание! - "российский публицист и музыкант Ричард"...
    Карантин, понятно. Но неужели нужно так себя неуважать, чтобы публиковать какого-то урода, который ричард - российский публицист... Неужели трудно погуглить что оно вообще такое, этот ричард. Как русский человек может гордо носить имя ричард и горевать о ублюдке захарченко, и печально говорить о том, какой это был замечательный убийца украинских воинов.
    Редакторы сайта, вы вообще в сознании?
    гляньте - https://www.youtube.com/watch?v=vf39xFfK4Io
    прекрасно они всё знают) думаю, что не хуже. чем Вы) как и на сране.юа ...это такой же укрАинский сайт....как и этот))
    tyler tyler
      tyler tyler, 20.05.2020 22:57
    0
    печально. Украинский сайт публикует высер, внимание! - "российский публицист и музыкант Ричард"...
    Карантин, понятно. Но неужели нужно так себя неуважать, чтобы публиковать какого-то урода, который ричард - российский публицист... Неужели трудно погуглить что оно вообще такое, этот ричард. Как русский человек может гордо носить имя ричард и горевать о ублюдке захарченко, и печально говорить о том, какой это был замечательный убийца украинских воинов.
    Редакторы сайта, вы вообще в сознании?
    гляньте - https://www.youtube.com/watch?v=vf39xFfK4Io
    Глеб Дигрис
      Глеб Дигрис, 20.05.2020 10:33
    +1
    слишком много внимания этим боксерам
    kh_ua
      kh_ua, 20.05.2020 10:20
    +1
    да пошли вы НАХЕР со своим "взглядом из россии"!
    Ярослав Игоревич
      Ярослав Игоревич, 20.05.2020 10:00
    +4
    "Братский народ" это звучит так забавно, особенно в контексте событий.
    Брат никогда не ударит со спины. Не отберёт твоё. Не будет угнетать долго и муторно. На ую вертел я таких братьев. И я не имею ввиду всех поголовно. У меня, внезапно, тоже родственники в России живут. И друзей много. Но в целом братским народом я их не считаю.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 19.05.2020 23:15
    +6
    Це дуже показово, що ціх двох православних сектантів, почали захищати православні брати, в Україні захисників не знайшлося... Такі опуси за красиві оченята не пишуть, за такі рече платять великі гроші... Але все це дарамні потуги, українці вже давно розібралися, хто є справжній герой, і це очевидно,що не ці брати православні,за яких так опікується піп Гундяєв зі своєю кодлою...
    Ya H
      Ya H, 19.05.2020 22:09
    +5
    temamx2727, 19.05.2020 04:12
    "Якщо людина говорить, що він любить Україну та українців, а так тут говорять практично всі, то він не має на увазі брудні справи [політиків]. Але якщо Олександр Усик каже, що серед його друзів є росіяни, то він відразу ж визнає, що Крим російський, а друзі його – це Путін і Кадиров."
    А вот это я сам не устаю повторять. Ну что ещё людям можно сказать? Если очевидные вещи до них не доходят. Берите перечитывайте раз по 10-20 каждый день этот отрывок, может каким-то чудом в головешке и мысли начнут созревать.
    Ты такая же мразь (даже хуже, потому что титул у тебя один - никчемное чмо) как эти две гниды ватоголовые.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 19.05.2020 19:32
    +4
    temamx2727, 19.05.2020 15:28
    Смешков убил за ленточку? Смешков с градов обстреливал?
    Не писти, ватоголовое. За ленточку убивали, только вот за украинскую. Такие ублю...ки как ты. А с Градов и прочего полно есть видео, как ебашат по жилым районам прямой наводкой террористы-сепары. Сами же и снимали для Гааги.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 19.05.2020 19:26
    +6
    Vladislav Pohily, 19.05.2020 18:30
    Мне интересно, как бы в РФ относились к тем людям, которые бы оправдывали скажем Шамиля Басаева в 90 начале 2000?
    Вернее басаевцы сейчас Чечней управляют. Ёжики плакали, кололись, но героя Раиссы Кадырова схавали.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 19.05.2020 18:30
    +3
    Мне интересно, как бы в РФ относились к тем людям, которые бы оправдывали скажем Шамиля Басаева в 90 начале 2000?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.05.2020 15:28
    -10
    Yuri Postol, 19.05.2020 10:22
    Музикант смешков пишет что усика и лому любят ждут в расеи и с украинским флагом.....Да вы уроды и захватчики убили в Донецке пацана за украинскую ленточку. А депутата убили за украинский флаг.Или вы забыли уже про это? Но мы то украинцы помним кто из градов обстреливал и сейчас обстреливает нашу армию на донбасе. Мы не забудем всех ваших ихтамнетов бурятских и других. Так сто смешков прежде чем тявкать на чужую для вас страну пройди курс лечения от рашентелевидения.
    Смешков убил за ленточку? Смешков с градов обстреливал?
    Сергей Сергей
      Сергей Сергей, 19.05.2020 14:19
    -1
    Если бы кроме Украины прославлял бы бандеру,была бы другая картина....,кто то ставит свой "патриатизм" выше Украины,по этой причине и весь сценарий.
    Yuri Postol
      Yuri Postol, 19.05.2020 10:22
    +10
    Музикант смешков пишет что усика и лому любят ждут в расеи и с украинским флагом.....Да вы уроды и захватчики убили в Донецке пацана за украинскую ленточку. А депутата убили за украинский флаг.Или вы забыли уже про это? Но мы то украинцы помним кто из градов обстреливал и сейчас обстреливает нашу армию на донбасе. Мы не забудем всех ваших ихтамнетов бурятских и других. Так сто смешков прежде чем тявкать на чужую для вас страну пройди курс лечения от рашентелевидения.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.05.2020 09:17
    +18
    Раз враги Украины вступаются за этих двух упырей, значит правильно украинцы мочат в сортирах этих предателей.
    Жека
      Жека, 19.05.2020 08:49
    -23
    Усика мочит только тупое рогулье.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2020 08:45
    +6
    Ага, рєбяьята гаварят а Богє... Б'ють людям морди за гроші, набили татухи на всьо тіло... Гаварят, а Богє ?! Ці ватні придурки з відбитими мозгами хоч знають, що таке Бог і чому вчить церква і християнчтво але справжня церква, а не підрозділ ФСБ В Україні ?!
    vizuals
      vizuals, 19.05.2020 07:21
    +10
    Мочат как раз в рашке - Немцова на мосту у Кремля, например, а здесь критикуют
    Панас Петров
      Панас Петров, 19.05.2020 06:53
    +5
    Куда ни плюнь-кругом трусик.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.05.2020 04:12
    -14
    "Якщо людина говорить, що він любить Україну та українців, а так тут говорять практично всі, то він не має на увазі брудні справи [політиків]. Але якщо Олександр Усик каже, що серед його друзів є росіяни, то він відразу ж визнає, що Крим російський, а друзі його – це Путін і Кадиров."
    А вот это я сам не устаю повторять. Ну что ещё людям можно сказать? Если очевидные вещи до них не доходят. Берите перечитывайте раз по 10-20 каждый день этот отрывок, может каким-то чудом в головешке и мысли начнут созревать.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.05.2020 04:09
    -5
    Единственное, сначала думал обвинят Грицая обвинят в том, что он первый кинул вызов. Но потом исправились, все по делу.
    firstromario
      firstromario, 18.05.2020 22:24
    +24
    це тупо кацапська пропаганда. видаліть цю херню з сайту. "большой брат" мля...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.05.2020 22:25
    +22
    Зачем нам здесь взгляд из россии? Свое мнение пусть они оставят при себе или пишут о нем на своих сайтах
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 18.05.2020 22:27
    +21
    Это не наши боксеры! в Донецке тоже кричали мы же украинцы и махали украинскими флагами в Мариинском парке 20 лет!!!!!!!!!!! Только когда дали команду "фас", за один день достали триколор из трусов!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.05.2020 09:17
    +18
    Раз враги Украины вступаются за этих двух упырей, значит правильно украинцы мочат в сортирах этих предателей.
    Український Крим
    online
      Український Крим, 18.05.2020 22:32
    +18
    Зачем вы выгнали Януковича? Он же ваш украинский президент!!!! Зачем вы стреляете на Донбассе? Они же ваши соотечественники! Зачем вы делаете разкол церкви? Они же ваши поавославные! Пошли в задницу, сейчас работа врача в больнице прославляет Украину больше, чем вся стая боксеров
    Ва Са
      Ва Са, 18.05.2020 22:41
    +14
    Довбані кацапи , досить нити ,, більше ніякого брацтва не існує ( хоча- його ніколи й не було по справжньoму ), ви вбивці українців і крапка Тому - всякі мудозвони , які розказують про -адіннарот і брацтво мєжду народамі , будь вони не те що суперчемпіонами а хоч і ангелами во плоті , вважатимуться ЗРАДНИКАМИ і провокаторами .. Забирайте це лайно в свою паРашу , вони вже не українці .
    Sentinel
    online
      Sentinel, 19.05.2020 02:30
    +11
    В опросе не хватает комплекса меншовартости, отсутствие национальной самоидентификации - это основная причина. Настоящий украинец хочет строить свое государство, какое бы оно ни было, не озираясь на то, что по этому поводу думают в мокшанских болотах.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.05.2020 23:04
    +11
    Yamamisha1, 18.05.2020 22:54
    Усик и Ломаченко красавчики, а на мнение кастрюлеголового меньшинства пофиг
    Ватножопое большинство, ты зачем себе на авку путлера поместил ?
    Yuri Postol
      Yuri Postol, 19.05.2020 10:22
    +10
    Музикант смешков пишет что усика и лому любят ждут в расеи и с украинским флагом.....Да вы уроды и захватчики убили в Донецке пацана за украинскую ленточку. А депутата убили за украинский флаг.Или вы забыли уже про это? Но мы то украинцы помним кто из градов обстреливал и сейчас обстреливает нашу армию на донбасе. Мы не забудем всех ваших ихтамнетов бурятских и других. Так сто смешков прежде чем тявкать на чужую для вас страну пройди курс лечения от рашентелевидения.
    vizuals
      vizuals, 19.05.2020 07:21
    +10
    Мочат как раз в рашке - Немцова на мосту у Кремля, например, а здесь критикуют
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 18.05.2020 23:07
    +10
    Взгляд из Украины: "А почему в стране, которая по Конституции именуется демократической (это я о россии если что) футболист оказывается оштрафован и выгнан из клуба за критику политики президента?Вроде как в демократических странах это не запрещено!".
    Так что "дорогие" руки прочь от Украины! Нам нужна демократия по-европейски, а не демократия по-русски!
    REALIST
    online
      REALIST, 18.05.2020 23:01
    +10
    мокшебуряти, будуть у вас боксери, - будете їх мочити (а поки - валіть за поребрик)! ... а "российский публицист и музыкант Ричард Семашков" - нехай опорожняється в запоребрикових ЗМІ !
    Ва Са
      Ва Са, 18.05.2020 22:57
    +10
    Yamamisha1, 18.05.2020 22:53
    Это ты не украинец чмо рогульское
    Сам підеш , чи адресу підказати , мудило ?
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 18.05.2020 22:29
    +10
    Получают по делам своим.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.05.2020 23:40
    +9
    romanchik.8408, 18.05.2020 23:31
    Украина это страна не только где живут злые,вечно обиженные фашики.Есть и другие нормальные люди...С другим мнением.Но ,когда жопа вместо головы, единственное,что получается это обосрать Усика,Лому..А сами при этом те ещё гнойные..
    Соссия, это страна где живут не только вечно обиженные, озлобленные с комплексом неполноценности и манией величия фашистские выблядки, но и крепостные тупые дегенераты, которым кругом мерещатя враги, рука Америки и они всю жизнь воюют. А еще они настолько придурошные, что у них начинается понос от безобидного лозунга "Слава Украине" Короче, изолировать их от всего мира колючей проволокой, чтоб не воняли
    Ва Са
      Ва Са, 18.05.2020 23:05
    +9
    Yamamisha1, 18.05.2020 22:54
    Усик и Ломаченко красавчики, а на мнение кастрюлеголового меньшинства пофиг
    Коли ти і твої дружки - тітушки ,в кінці зими 2014 , стояли навколішки на дорозі , і розмазуючи соплі по мордяці , просили мене не палити вас , разом з автобусом , тобі тоді було не похвіг ,, лапоть кацапський . !!
    an52
      an52, 19.05.2020 02:06
    +8
    Як завжди - перекручено - пересмикнуто. Стаття розрахована на тих, хто взагалі не в курсі ситуації або не хоче її помічати.
    garik_trinity
      garik_trinity, 19.05.2020 00:37
    +8
    Вот как раз взгляд из России украинцев меньше всего интересует.
    BaZia
    online
      BaZia, 18.05.2020 22:57
    +8
    "Любовь к своей стране.." К какой стране стесняюсь спросить?
    "який з ранку до вечора махає вашим прапором, розповідає всюди про те, що він український патріот" Це взагалі про кого мова?! Явно не про ВатУсіка. Патріот своєї країни розуміє хто ворог, і не піддався б ФСБшній вербовці.
    p.s. Автор цього посту це тобі адресую (якщо ти дійсно з РФії, а не гнидний хохол), ти пишеш "Что з Ви за страна такая?"
    А ВАМ НЕ ПО@УЙ? ВЫ В СВОЕЙ ТАМ ГРеБИТЕСЬ и харош УЖЕ ВСЕМУ МИРУ УКАЗЫВАТЬ КАК КТО ДОЛЖЕН ЖИТЬ.
    turist86
    online
      turist86, 18.05.2020 22:40
    +8
    Коли погані росіяни вбивали українців, хороші росіяни аплодували з криками "Крим наш!" , "Поможем Донбасу", "Бандера... такий-сякий",
    Фээсбэшники прямо говорили: "Нам Донбасс и Крым не нужен - нам нужна вся Украина", - агент СБУ Сугерей. ВИДЕО
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=9j6T4oovuT4&feature=emb_lo
    go Олег Сугерей. Про мир на Донбасі.