16.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Боруссія Д – Шальке – 4:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 26-го тура німецької Бундесліги

Боруссія Д – Шальке – 4:0. Текстова трансляція матчу
© bvb.de

Чемпіонат Німеччини. 26-й тур.

Боруссія Д – Шальке – 4:0


 Холанд, 28, Геррейру, 45, 63, Азар, 48

Ділейні, 53, Піщек, 73 – Сане, 50, Матондо, 85

Боруссія Д: Бюркі – Аканжи, Хуммельс, Піщек – Геррейру (Шмельцер, 87), Ділейні (Балерді, 68), Дауд (Гьотце, 87), Хакімі – Брандт, Холанд, Азар (Санчо, 79).

Запасні: Хітц, Морей, Рейна, Фюріх, Рашль.

Шальке: Шуберт – Настасіч, Тодібо (Матондо, 46), Кенні (Беккер, 87) – Ощіпка, Маккенні, Сане, Каліджиурі (Міранда, 76) – Сердар (Шепф, 74), Раман (Бургшталлер, 46), Аріт.

Запасні: Нюбель, Грегоріч, Матондо, Кутуджу, Меркан.

Арбітр: Деніз Айтекін (Оберасбах, Німеччина).

Стадіон: «Зігналь-Ідуна-Парк» (Дортмунд, Німеччина).

У суботу, 16-го травня, відбудеться поєдинок 26-го туру німецької Бундесліги, в якому зійдуться дортмундська «Боруссія» і гельзенкірхенський «Шальке». Матч пройде в Дортмунді (Німеччина), на полі стадіону «Зігналь-Ідуна-Парк», початок о 16:30.

Пауза в чемпіонаті Німеччини не дозволила своєчасно провести одне з найбільш емоційних протистоянь Бундесліги. 156-м за рахунком «Рурським дербі» буде подовжено сезон, що був перерваний пандемією на довгих два місяці. Немов з чистого аркуша командам належить підійти до завершального етапу розіграшу національної першості. Вихідні позиції за період вимушеного відпочинку залишилися незмінними – «джмелі» переслідують «Баварію» на вершині турнірної таблиці, а ось на «королівських синіх» ще чекає важка боротьба за єврокубкову зону.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Боруссією» з Дортмунда і «Шальке». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 18:34
    +1
    adidas77, 16.05.2020 18:29
    Кто сказал, что год?
    Уверен, намного раньше зрители вернутся на трибуны.
    Летом да, нужно привыкать к футболу без зрителей.
    ЗЫ: Вратарь Шальке я так понимаю вчера вышел из карантина...
    Намного раньше? Ну дай Бог. Хотя пока предпосылок нет никаких
    adidas77
    online
      adidas77, 16.05.2020 18:29
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:54
    Погоджуюсь. Наче тренувальні збори десь у Туреччині. На жаль, кращого футболу як мінімум рік не буде. Потрібно звикати до того що є, хоча звикнути дуже не легко. Бундес ліга без глядачів, це як шлюбна ніч без нареченої
    Кто сказал, что год?
    Уверен, намного раньше зрители вернутся на трибуны.
    Летом да, нужно привыкать к футболу без зрителей.
    ЗЫ: Вратарь Шальке я так понимаю вчера вышел из карантина...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 18:03
    +1
    OKs100, 16.05.2020 17:47
    Или Украины
    И так можно сказать...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:54
    +2
    roman_kros, 16.05.2020 17:44
    Ага...Є таке... Офіційний матч, при чому дербі, а враження як від товарняка.
    Погоджуюсь. Наче тренувальні збори десь у Туреччині. На жаль, кращого футболу як мінімум рік не буде. Потрібно звикати до того що є, хоча звикнути дуже не легко. Бундес ліга без глядачів, це як шлюбна ніч без нареченої
    OKs100
      OKs100, 16.05.2020 17:47
    +2
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    Или Украины
    roman_kros
    online
      roman_kros, 16.05.2020 17:44
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    Ага...Є таке... Офіційний матч, при чому дербі, а враження як від товарняка.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:44
    +5
    rus, 16.05.2020 17:42
    и так норм
    На безрыбье и рак рыба
    rus
    online
      rus, 16.05.2020 17:42
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    и так норм
    ingvar1305
      ingvar1305, 16.05.2020 17:36
    +2
    Холанд забиває, ціна на росте!....
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    +3
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    common_sense
      common_sense, 16.05.2020 17:21
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    унылая бундеслига вернулась( года 4 на нее ставил вообще.
    adidas77
    online
      adidas77, 16.05.2020 16:51
    +1
    Интересно выглядит лавочка запасных!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:44
    +5
    rus, 16.05.2020 17:42
    и так норм
    На безрыбье и рак рыба
    roman_kros
    online
      roman_kros, 16.05.2020 17:44
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    Ага...Є таке... Офіційний матч, при чому дербі, а враження як від товарняка.
    rus
    online
      rus, 16.05.2020 17:42
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    и так норм
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    +3
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:54
    +2
    roman_kros, 16.05.2020 17:44
    Ага...Є таке... Офіційний матч, при чому дербі, а враження як від товарняка.
    Погоджуюсь. Наче тренувальні збори десь у Туреччині. На жаль, кращого футболу як мінімум рік не буде. Потрібно звикати до того що є, хоча звикнути дуже не легко. Бундес ліга без глядачів, це як шлюбна ніч без нареченої
    OKs100
      OKs100, 16.05.2020 17:47
    +2
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:29
    Кто бы что не говорил, но без болельщиков, совсем не тот футбол. Вернулась Бундеслига, казалось бы, нужно радоваться этому, но из за отсутствия болельщиков - какое то гнетущие состояние от просмотра. Нет ощущения что смотришь Бундеслигу. Как будто чемпионат Беларуси.. .
    Или Украины
    ingvar1305
      ingvar1305, 16.05.2020 17:36
    +2
    Холанд забиває, ціна на росте!....
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 18:34
    +1
    adidas77, 16.05.2020 18:29
    Кто сказал, что год?
    Уверен, намного раньше зрители вернутся на трибуны.
    Летом да, нужно привыкать к футболу без зрителей.
    ЗЫ: Вратарь Шальке я так понимаю вчера вышел из карантина...
    Намного раньше? Ну дай Бог. Хотя пока предпосылок нет никаких
    adidas77
    online
      adidas77, 16.05.2020 18:29
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 17:54
    Погоджуюсь. Наче тренувальні збори десь у Туреччині. На жаль, кращого футболу як мінімум рік не буде. Потрібно звикати до того що є, хоча звикнути дуже не легко. Бундес ліга без глядачів, це як шлюбна ніч без нареченої
    Кто сказал, что год?
    Уверен, намного раньше зрители вернутся на трибуны.
    Летом да, нужно привыкать к футболу без зрителей.
    ЗЫ: Вратарь Шальке я так понимаю вчера вышел из карантина...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.05.2020 18:03
    +1
    OKs100, 16.05.2020 17:47
    Или Украины
    И так можно сказать...
    adidas77
    online
      adidas77, 16.05.2020 16:51
    +1
    Интересно выглядит лавочка запасных!