Еліна СВІТОЛІНА: «Для мене це був приголомшливий матч»

Українська тенісистка - про перемогу над Аранчею Рус

Еліна СВІТОЛІНА: «Для мене це був приголомшливий матч»
© wtatennis.com. Еліна Світоліна

Сьогодні вночі Еліна Світоліна у півфіналі турніру WTA в Монтерреї розгромила Арнчу Рус - 6:0, 6:1.

Перша ракетка України поділилася враженнями від матчу:

«Для мене це був приголомшливий матч. Я дуже стабільно грала на задній лінії, добре подавала. Сподіваюся, в фіналі зможу так само».

У фіналі Світоліна зіграє з чешкою Марі Бузковою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 08.03.2020 14:46
    +1
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    Що означає топ дослівно ви знаєте? Якщо знаєте,то подумайте і буде вам радість ( відповідь).
    NM16071
      NM16071, 08.03.2020 11:51
    +5
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    76 номер це не так і зле. Щоправда мабуть не про рус, але... рус нещодавно перемогла Хібіно, яка знищила Світоліну. Тому надіюся на прогрес.
    NM16071
      NM16071, 08.03.2020 11:49
    +4
    Александр Ад, 08.03.2020 11:02
    Якщо тенісистка два рази поспіль грає в фіналі підсумкового турніру.,вибачте, то це і є топ! А спади у жінок явіще не рідкіснєВізміть наприклад Слоан Стивенс...
    Три рази поспіль. Просто перший раз вона два матчі програла і виграла лише один.
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.03.2020 11:02
    +11
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    Якщо тенісистка два рази поспіль грає в фіналі підсумкового турніру.,вибачте, то це і є топ! А спади у жінок явіще не рідкіснєВізміть наприклад Слоан Стивенс...
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 08.03.2020 09:51
    -11
    На жаль Світоліна сильно здала. В 2020р вона покине топ-10 що дуже прикро. Єдина надія це гра Ястремської але успіхів бажаю усім нашим тенесисткам
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 08.03.2020 09:45
    +13
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    о, троль вылез... с дивана оно конечно виднее
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    -19
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 08.03.2020 09:45
    +13
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    о, троль вылез... с дивана оно конечно виднее
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.03.2020 11:02
    +11
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    Якщо тенісистка два рази поспіль грає в фіналі підсумкового турніру.,вибачте, то це і є топ! А спади у жінок явіще не рідкіснєВізміть наприклад Слоан Стивенс...
    NM16071
      NM16071, 08.03.2020 11:51
    +5
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    76 номер це не так і зле. Щоправда мабуть не про рус, але... рус нещодавно перемогла Хібіно, яка знищила Світоліну. Тому надіюся на прогрес.
    NM16071
      NM16071, 08.03.2020 11:49
    +4
    Александр Ад, 08.03.2020 11:02
    Якщо тенісистка два рази поспіль грає в фіналі підсумкового турніру.,вибачте, то це і є топ! А спади у жінок явіще не рідкіснєВізміть наприклад Слоан Стивенс...
    Три рази поспіль. Просто перший раз вона два матчі програла і виграла лише один.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 08.03.2020 14:46
    +1
    Oleksandr Kelym, 08.03.2020 09:40
    Якщо тенісистка першої десятки перемогу над №76 рейтингу називає "потрясающим матчем" - то з нею явно щось не так... Один із коментаторів дуже влучно сказав: "топ у власній уяві"! Як на мене - ніколи Світоліна топом не була і не буде: характером на топа явно не тягне!
    Що означає топ дослівно ви знаєте? Якщо знаєте,то подумайте і буде вам радість ( відповідь).