БРИНЗАК: «Три ЧС поспіль з медаллю – показник того, що все не так погано»

Президент ФБУ задоволений стабільністю виступів біатлоністок в естафеті

БРИНЗАК: «Три ЧС поспіль з медаллю – показник того, що все не так погано»
© ФБУ. Володимир Бринзак

Глава Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував завоювання жіночої збірної бронзової медалі в класичній естафеті на чемпіонаті світу-2020 на італійському Антхольці.

- Медаль жіночої збірної в естафеті доводить ефективність підготовки дівчат з особистими тренерами?
- Був там, звичайно, і елемент везіння - стріляй Еберг без кола штрафу, і вже медаль була під великим питанням. Але це - наша гонка: на неї завжди дівчата налаштовуються по-особливому. Зрештою, будь Віта в своєму оптимальному стані, не зламай палицю Настя, не використовуй Юля додаткових патронів - ми і виграти могли ... Тобто, якщо навіть в такому стані ми піднімаємося на подіум, то за умови оптимальної підготовки можемо боротися за будь-які місця . Але три чемпіонати світу поспіль з медаллю в естафеті - показник того, що не все так погано.

Нагадаємо, в 2019 році наші біатлоністки фінішували третіми в естафеті на чемпіонату світу в шведському Естерсунді, а в 2017 стали віце-чемпіонками в австрійському Хохфільцені.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    OllKhom
      OllKhom, 17.03.2020 23:42
    0
    Який урод бриндзз-за! Старе зараз, а барахлом було завжди, падло!
    Иван Панин
      Иван Панин, 03.03.2020 20:17
    0
    Да и логиНОв нам не чужой, пора уже сделать мах на сергея семенОВа, все мысли которого, как бы жениться на Аите Гаспарин, так и крутиться у сестер, как мартовский кот, а биатлоном уже года три как не живет. Так что думай дед вова, слово не ВОРобей, вылетело, теперь уже не словишь. А девчата всегда были на высоких местах, но молодежь не только надо смелее вливать в команду, но и больше приучать к коллективизму,тогда будут и победы.
    alekos59
      alekos59, 03.03.2020 14:36
    +1
    Имбицил, в натуре!!!
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 03.03.2020 12:49
    +5
    краще б забіг би кудись та не розповідав про дурниці
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2020 12:36
    +9
    Про що він говорить - у нас не все так погано... - Вже понад 12 років у нас на собі тягнули практично одні і тіж дівчата Семеренки + Підгрушна) добавилися Джима та Ось тільки-тільки Меркушина (ну і Вавринець щось таке незрозуміле...). У Інших командах вже по 3-4 склади помінялося за ці роки, а у нас з'явилося аж....... 3!!!! нових спортсменки +:- пристойного рівня.... - І це не так погано!!!!! - Дибіл, корупціонер, ватнік....
    vizuals
    online
      vizuals, 03.03.2020 12:10
    +2
    Бринза....
    scout1202
      scout1202, 03.03.2020 12:08
    +6
    і що воно розказує...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2020 12:36
    +9
    Про що він говорить - у нас не все так погано... - Вже понад 12 років у нас на собі тягнули практично одні і тіж дівчата Семеренки + Підгрушна) добавилися Джима та Ось тільки-тільки Меркушина (ну і Вавринець щось таке незрозуміле...). У Інших командах вже по 3-4 склади помінялося за ці роки, а у нас з'явилося аж....... 3!!!! нових спортсменки +:- пристойного рівня.... - І це не так погано!!!!! - Дибіл, корупціонер, ватнік....
    scout1202
      scout1202, 03.03.2020 12:08
    +6
    і що воно розказує...
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 03.03.2020 12:49
    +5
    краще б забіг би кудись та не розповідав про дурниці
    vizuals
    online
      vizuals, 03.03.2020 12:10
    +2
    Бринза....
    alekos59
      alekos59, 03.03.2020 14:36
    +1
    Имбицил, в натуре!!!
    OllKhom
      OllKhom, 17.03.2020 23:42
    0
    Який урод бриндзз-за! Старе зараз, а барахлом було завжди, падло!
    Иван Панин
      Иван Панин, 03.03.2020 20:17
    0
    Да и логиНОв нам не чужой, пора уже сделать мах на сергея семенОВа, все мысли которого, как бы жениться на Аите Гаспарин, так и крутиться у сестер, как мартовский кот, а биатлоном уже года три как не живет. Так что думай дед вова, слово не ВОРобей, вылетело, теперь уже не словишь. А девчата всегда были на высоких местах, но молодежь не только надо смелее вливать в команду, но и больше приучать к коллективизму,тогда будут и победы.