29.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Львів у меншості відігрався в матчі з Олександрією

«Олександрія» другий матч поспіль втрачає очки, пропускаючи в кінцівці зустрічі

Львів у меншості відігрався в матчі з Олександрією
© ФК Александрия

Олександрійці невдало стартували у весняній частині сезону. сенсаційно поступившись на своєму полі «Колосу», але протягом поточного тижня команда Шарана вирішила свої кадрові проблеми і зіграла у Львові в значно зміненому складі в порівнянні з попередньою зустріччю. Несподіванкою була поява в воротах Білика, в основі дебютував новачок команди Мишенко. «Львів», хоч і виграв у «Олімпіка», але також поміняв голкіпера, і, як виявилося згодом, не прогадав.

Перший тайм матчу видався досить нудним, хоча гості і досить швидко вийшли вперед. Чи не в першій своїй вилазці в штрафний суперника олександрійцям вдалося відкрити рахунок, коли після скидки партнера відмінний удар зльоту метрів з чотирнадцяти вдався Мишенку, який забив у своєму дебютному матчі за нову команду. Здавалось, що гра повинна загостритися, адже поразка навряд чи входила в плани «Львова», проте господарі досить пасивно діяли в атаці, так і не зумівши до перерви нанести жодного удару по воротах Білика. Не особливо прагнули загострювати гру і гості, тримаючи в розумі забитий м'яч.

Трохи веселіше пішла гра після перерви, пішли удари по воротах, але Ренану забракло влучності, а після пострілу зі штрафного Гречишкіна відмінно зіграв Сарнавський. На 53-й хвилині підвів господарів Татарков, грубо зігравши на фланзі і маючи вже при цьому жовту, після чого «Львів» залишився в меншості. Здавалося, що вже зараз-то «Олександрія» без проблем дотисне суперника, який і в повному складі нічого не міг створити біля воріт Білика.

Відмінну можливість вирішити результат матчу мав Шендрик, який пробивав впритул після навісу зі штрафного, але господарів врятував Сарнавський. Нічого не віщувало того, що гості можуть втратити очки. Схоже, повірили в це і самі гравці «Олександрії», за що були покарані в самій кінцівці зустрічі. Після простого виносу зі своєї половини поля господарі виграли боротьбу за м'яч поблизу штрафного суперника і Алваро, скориставшись грубою позиційною помилкою центральних захисників «Олександрії», вийшов на побачення з Біликом, технічно обіграв голкіпера і пробив по порожніх воротах. Пропущенний гол став справжнім шоком для тренерського штабу гостей, почалася гаряча словесна перепалка з «лавкою» «Львова», яка вилилася в кілька карток від арбітра для тренерів обох команд

Другий матч поспіль «Олександрія» втрачає важливі очки, пропускаючи в кінцівці зустрічі. Наступний матч команда Шарана знову проведе у Львові, де її суперником будуть «Карпати».

Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур

«Львів» - «Олександрія» - 1:1

 Алваро (88) - Мишенко (9)

 Татарков (20), Бопесу (64), Сабіно (92) - Мишенко (14), Шендрик (70)

 Татарков (53)

«Львів»: Сарнавський - Гончар, Борзенко, Братков, Бопесу - Татарков, Богунов (Велвес, 58), Приймак (Жонатан, 83), Сабіно, Алваро - Ренан (Яковеллі, 72)

«Олександрія»: Білик - Мірошниченко, Дубра, Шендрик, Вантух - Лучкевич, Банада (Грицук, 90), Гречишкін, Запорожан (Гордієнко, 72), Мишенко (Третьяков, 58) - Сітало

Арбітр: Анатолій Абдула

Стадіон: «Україна» 

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦіЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 01.03.2020 02:54
    0
    romprest, 01.03.2020 00:32
    Вкрадена рівенська команда... До чого тут Львів?
    Боже та забуть ти вже про Верес... 3-ій рік пішов, як грає ПФК Львів
    romprest
      romprest, 01.03.2020 00:32
    -1
    Вкрадена рівенська команда... До чого тут Львів?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 21:48
    0
    Хороша робота Егіше Мілікяна!
    Хлопці стараються !
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 29.02.2020 19:49
    +2
    Львів молодці. Добре провели підготовку до 2го кола.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 18:58
    -3
    MADRIDISTA, 29.02.2020 18:05
    Львів молодці...але в дербі буду за Карпати, оскільки хочу в УПЛ 3 Львівські клуби)
    Які три клуби?! Ну ПФК Львів, Рух то ясно, а хто третій?! Невже МФК Галичина Дрогобич чи Верхня Білка?!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 29.02.2020 18:05
    +5
    Львів молодці...але в дербі буду за Карпати, оскільки хочу в УПЛ 3 Львівські клуби)
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:40
    0
    PFCLviv, 29.02.2020 16:22
    Хотєть не значить женитись!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:22
    -5
    Omen, 29.02.2020 16:19
    Да что, хотели вкатить 2-й вам, но как и с Колосом, просто облажались (
    Хотєть не значить женитись!
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 16:19
    -3
    PFCLviv, 29.02.2020 16:11
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!
    Да что, хотели вкатить 2-й вам, но как и с Колосом, просто облажались (
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:15
    -3
    Ю-21 ПФК ЛЬВІВ розгромила Олексу 4 - 1 !
    Окремо хочу привітати наших хлопціа, які впевнено пнремогли! Молодці, гідна заміна є у нас !
    Al Zolo
      Al Zolo, 29.02.2020 16:13
    +3
    полиграфы сдали сильно...... даж не знаю теперь как в кубке сыграют-оба клуба в глубокой яме
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:11
    -4
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 29.02.2020 16:08
    +6
    Что то Александрия забуксовала после перерыва! Шансы на бронзу уменьшаются...
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:05
    +5
    ihor7003, 29.02.2020 15:59
    Ну не лошары а????? В большинстве упустить победу мля.......
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 29.02.2020 16:01
    -1
    Львів супер!! На черзі Зоря і Карпати
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.02.2020 15:59
    +8
    Omen, 29.02.2020 15:58
    Пипец какой-то, слов нет =(
    Ну не лошары а????? В большинстве упустить победу мля.......
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 15:58
    0
    Пипец какой-то, слов нет =(
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.02.2020 15:59
    +8
    Omen, 29.02.2020 15:58
    Пипец какой-то, слов нет =(
    Ну не лошары а????? В большинстве упустить победу мля.......
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 29.02.2020 16:08
    +6
    Что то Александрия забуксовала после перерыва! Шансы на бронзу уменьшаются...
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 29.02.2020 18:05
    +5
    Львів молодці...але в дербі буду за Карпати, оскільки хочу в УПЛ 3 Львівські клуби)
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:05
    +5
    ihor7003, 29.02.2020 15:59
    Ну не лошары а????? В большинстве упустить победу мля.......
    Al Zolo
      Al Zolo, 29.02.2020 16:13
    +3
    полиграфы сдали сильно...... даж не знаю теперь как в кубке сыграют-оба клуба в глубокой яме
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 29.02.2020 19:49
    +2
    Львів молодці. Добре провели підготовку до 2го кола.
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 01.03.2020 02:54
    0
    romprest, 01.03.2020 00:32
    Вкрадена рівенська команда... До чого тут Львів?
    Боже та забуть ти вже про Верес... 3-ій рік пішов, як грає ПФК Львів
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 21:48
    0
    Хороша робота Егіше Мілікяна!
    Хлопці стараються !
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:40
    0
    PFCLviv, 29.02.2020 16:22
    Хотєть не значить женитись!
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 15:58
    0
    Пипец какой-то, слов нет =(