29.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Львів — Олександрія — 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 20-го туру Української Прем'єр-ліги

Львів — Олександрія —  1:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Александрія

У суботу, 29-го лютого, відбудеться матч 20-го туру чемпіонату України, в якому зустрінуться «Львів» та «Олександрія». Зустріч пройде у Львові на стадіоні «Україна», початок о 14.00 за київським часом.

«Львів» та «Олександрія» з різним успіхом стартували у весняній частині сезону. Львів'яни здобули дуже важливу виїзну перемогу над «Олімпіком» і вже на 6 очок відірвалися від своїх земляків з «Карпат», які перебувають на останньому місці турнірної таблиці. А ось команда Шарана зазнала сенсаційної домашньої поразки від «Колоса», чим погіршила свої шанси в боротьбі за медалі чемпіонату, в той час як головні конкуренти олександрійців, «Динамо» і «Зоря», здобули перемоги. В матчі першого кола «Олександрія» впевнено обіграла «Львів», забивши по голу в кожному з таймів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Львів» - «Олександрія». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:07
    0
    Саня Бах, 29.02.2020 16:02
    Поаплодуємо і ю-21 ПФК Львів !!!
    Розгромили нашого землячка Володю Шарана 4 - 1 !!!!
    Тільки Львів !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:05
    0
    Гравці молодіжної команди «Львова» зіграли перший офіційний матч у 2020 році – на стадіоні «Сокіл» проти «Олександрії у матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд U-21.
    У цьому матчі до молодіжної команди «Львова» відправився «десант» з головної команди – Юрій Кравчук, Андрій Бусько, Артем Недоля, Микита Ходаковський та Назарій Нич вийшли у старті. В запасі ще перебував Жонатан. Тренерський штаб пішов на такий крок, щоб гравці отримали ігрову практику. Варто відзначити, що і Олександрія» мала у своєму розпорядженні гравців основної команди.
    У першому таймі «синьо-золоті леви» вийшли вперед завдяки влучному голу Нича. Після подачі з кутового гості винесли м’яч зі штрафного майданчика. Його підхопив Артем Недоля, який подав на дальню штангу, де Микита Ходаковський прострелив, і вже Нич з декількох метрів забив.
    Після цього «синьо-золоті леви» могли доводити рахунок до розгромного. Однак Нич та Андрій Вичіжанін не реалізували свої моменти
    На початку другого тайму ПФК «Львів» U-21 отримав ще й чисельну перевагу – Віктор Сезар отримав пряму червону картку. Та замість того, щоб дотиснути суперника та збільшити рахунок на табло, команда пропустила – відзначився Задерака.
    Та вже за дві хвилини молодіжна команда «Львова» знову була попереду. Максим Хімчак, який вийшов на заміну, віддав передачу у штрафний майданчик на Ходаковського.
    Розгромним рахунок став вже наприкінці зустрічі. Артур Шута, який вийшов на поле на 87-й хвилині, забив вже за три хвилини перебування на полі. Варто відзначити, що йому лише 18 років.
    Остаточний рахунок вже у компенсований арбітром час встановив Артур Ременяк – він втік від опонента та підсік м’яч над голкіпером.
    «Якщо брати результат – то дуже хороший. По грі повністю переграли суперника. Так, ще не все вдається. Але ми виконали великий об’єм роботи. Не дали супернику майже нічого зробити. Так, пропустили дещо нелогічний гол. Але після того забили ще три голи, показали характер», – прокоментував цю перемогу головний тренер ПФК «Львів» U-21 Віталій Шумський.
    Наступний матч «Львів» U-21 зіграє у вівторок, 3 березня – на виїзді проти «Зорі» U-21.
    20 тур чемпіонату України U-21
    28 лютого. 12:00, стадіон «Сокіл», Львів.
    Арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл)
    Асистенти арбітра – Ігор Дебенко (Івно-Франківськ), Володимир Журибіда (Луцьк)
    Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів)
    Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельськи (Львів)й
    ПФК «Львів» U-21 – ФК «Олександрія» U-21 – 4:1 (1:0).
    Голи: Нич, 25, Ходаковський, 69, Шута, 90, Ременяк, 90+2 – Задерака, 67
    Попередження: Водяницький, 60, Задерака, 73, Мельник, 83
    Вилучення: Віктор Сезар
    ПФК «Львів» U-21: Костик, Кравчук, Медведєв, Савошко, Бусько, Недоля, Пентелейчук (Демків, 67), Ходаковський, Вичіжанін (Шута, 87), Кос (Хімчак, 58), Нич (Ременяк, 46)
    Запасні: Білий, Жонатан, Ольховий.
    Головний тренер: Віталій Шумський
    ФК «Олександрія» U-21: Рудик, Задерака (Лучка, 76), Дудка (Литвяк, 67), Глоба, Віктор Сезар, Івахно, Кобеляш, Мельник, Водяницький, Новіков Мустафаєв (Каранга, 54)
    Запасні: Степанцов, Коноваленко, Пастухов, Куліш.
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:02
    +1
    PFCLviv, 29.02.2020 15:58
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 15:58
    0
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!
    Demon
      Demon, 29.02.2020 15:51
    -2
    Александрия??? Это что??? Нельзя сдавать позиции!!!
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 14:21
    -2
    Норм Мишенко!!! Гол в первом же матче!
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 14:05
    -2
    ПФК Олександрiя наша гордiсть та надiя!!!
    Саня Бах
      Саня Бах, 29.02.2020 16:02
    +1
    PFCLviv, 29.02.2020 15:58
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:07
    0
    Саня Бах, 29.02.2020 16:02
    Поаплодуємо і ю-21 ПФК Львів !!!
    Розгромили нашого землячка Володю Шарана 4 - 1 !!!!
    Тільки Львів !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 16:05
    0
    Гравці молодіжної команди «Львова» зіграли перший офіційний матч у 2020 році – на стадіоні «Сокіл» проти «Олександрії у матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд U-21.
    У цьому матчі до молодіжної команди «Львова» відправився «десант» з головної команди – Юрій Кравчук, Андрій Бусько, Артем Недоля, Микита Ходаковський та Назарій Нич вийшли у старті. В запасі ще перебував Жонатан. Тренерський штаб пішов на такий крок, щоб гравці отримали ігрову практику. Варто відзначити, що і Олександрія» мала у своєму розпорядженні гравців основної команди.
    У першому таймі «синьо-золоті леви» вийшли вперед завдяки влучному голу Нича. Після подачі з кутового гості винесли м’яч зі штрафного майданчика. Його підхопив Артем Недоля, який подав на дальню штангу, де Микита Ходаковський прострелив, і вже Нич з декількох метрів забив.
    Після цього «синьо-золоті леви» могли доводити рахунок до розгромного. Однак Нич та Андрій Вичіжанін не реалізували свої моменти
    На початку другого тайму ПФК «Львів» U-21 отримав ще й чисельну перевагу – Віктор Сезар отримав пряму червону картку. Та замість того, щоб дотиснути суперника та збільшити рахунок на табло, команда пропустила – відзначився Задерака.
    Та вже за дві хвилини молодіжна команда «Львова» знову була попереду. Максим Хімчак, який вийшов на заміну, віддав передачу у штрафний майданчик на Ходаковського.
    Розгромним рахунок став вже наприкінці зустрічі. Артур Шута, який вийшов на поле на 87-й хвилині, забив вже за три хвилини перебування на полі. Варто відзначити, що йому лише 18 років.
    Остаточний рахунок вже у компенсований арбітром час встановив Артур Ременяк – він втік від опонента та підсік м’яч над голкіпером.
    «Якщо брати результат – то дуже хороший. По грі повністю переграли суперника. Так, ще не все вдається. Але ми виконали великий об’єм роботи. Не дали супернику майже нічого зробити. Так, пропустили дещо нелогічний гол. Але після того забили ще три голи, показали характер», – прокоментував цю перемогу головний тренер ПФК «Львів» U-21 Віталій Шумський.
    Наступний матч «Львів» U-21 зіграє у вівторок, 3 березня – на виїзді проти «Зорі» U-21.
    20 тур чемпіонату України U-21
    28 лютого. 12:00, стадіон «Сокіл», Львів.
    Арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл)
    Асистенти арбітра – Ігор Дебенко (Івно-Франківськ), Володимир Журибіда (Луцьк)
    Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів)
    Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельськи (Львів)й
    ПФК «Львів» U-21 – ФК «Олександрія» U-21 – 4:1 (1:0).
    Голи: Нич, 25, Ходаковський, 69, Шута, 90, Ременяк, 90+2 – Задерака, 67
    Попередження: Водяницький, 60, Задерака, 73, Мельник, 83
    Вилучення: Віктор Сезар
    ПФК «Львів» U-21: Костик, Кравчук, Медведєв, Савошко, Бусько, Недоля, Пентелейчук (Демків, 67), Ходаковський, Вичіжанін (Шута, 87), Кос (Хімчак, 58), Нич (Ременяк, 46)
    Запасні: Білий, Жонатан, Ольховий.
    Головний тренер: Віталій Шумський
    ФК «Олександрія» U-21: Рудик, Задерака (Лучка, 76), Дудка (Литвяк, 67), Глоба, Віктор Сезар, Івахно, Кобеляш, Мельник, Водяницький, Новіков Мустафаєв (Каранга, 54)
    Запасні: Степанцов, Коноваленко, Пастухов, Куліш.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.02.2020 15:58
    0
    Важко в десятьох відіграватись, та ми змогли ! Справжні ЛЕВИ, наша львівська гордість і надія!
    Тільки Львів, тільки львів'яни !!!