Підручний та Підгрушна завоювали медалі ЧЄ, МанСіті здолав Реал на виїзді

7287
0
biathlon.com.ua. Олена Підгрушна

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 26-е лютого.

1. «Манчестер Сіті» в Мадриді обіграв «Реал» і зробив крок до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Команда Пепа Гвардіоли здобула вольову перемогу на «Сантьяго Бернабеу» (2:1).

2. ЧЄ-2020 з біатлону. Україна боротиметься за фінансування з джокером. Денис Шаховець анонсує чемпіонат Європи в білоруських Раубічах.

3. ЧЄ-2020 з біатлону. Підручний завоював бронзу в суперспринті. Перша гонка принесла Україні медаль чемпіонату Європи.

4. Артем Бєсєдін: Нічого не бійся, в кінці сценарію хепі-енд. Sport.ua — про наслідки рішення УЄФА у справі динамівського форварда, і його перспективи.

5. Повернутися після поразки від Ф'юрі. 5 суперників для Вайлдера. Оглядач Sport.ua підібрав суперників для повернення на ринг екс-чемпіона світу.

6. ВІДЕО. Крутий фінт Мессі — найкращий момент дня в Лізі чемпіонів. «Барселона» в матчі 1/8 фіналу проти «Наполі» зіграла внічию на виїзді (1:1).

7. «Ліон» вдома мінімально обіграв «Ювентус». Долю зустрічі вирішив гол Тусара у першому таймі.

8. Рефері бою Вайлдер — Ф'юрі хотів сам зупинити поєдинок. Кенні Бейліс був близький до того, щоб дати відмашку.

9. ЧЄ-2020 з біатлону. Підгрушна виборола срібло в жіночому суперспринті. Валя Семеренко програла Хлоє Шевальє боротьбу за бронзову нагороду.

10. Чигринський назвав найсильнішого гравця, з яким грав в одній команді. Дивно, але це не футболіст «Барселони».