ЧЄ-2020 з біатлону. Україна боротиметься за фінансування з джокером

Денис Шаховець анонсує чемпіонат Європи в білоруських Раубічах

ЧЄ-2020 з біатлону. Україна боротиметься за фінансування з джокером
© Український біатлон. Юлія Журавок

У середу, 26 лютого, в білоруських Раубічах стартує чемпіонат Європи-2020 з біатлону. Спочатку біатлонне Євро повинно було пройти в естонському Отепяя, але в зв'язку з відсутністю снігу змагання перенесли в містечко під Мінськом.

Цікаво, що республіканський центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту в Раубічах приймає вже третій великий турнір за останній рік. У лютому минулого року тут же проводився чемпіонат Європи-2019, а минулого літа пройшов літній чемпіонат світу.

Зі снігом в Білорусі теж не все гладко: білоруська зима, мабуть, не особливо хоче приймати спортсменів і влаштувала стабільний «плюс» за Цельсієм. Але декілька днів тому в комплекс завезли багато снігу і виклали з нього лижну трасу, так що проблему вирішено.

Відразу після європейської першості в Раубічах пройде заключний етап Кубка IBU, так що вболівальники, які хочуть відвідати чемпіонат Європи, можуть затриматися в Білорусі ще на тиждень.

Україна виступить з єдиною медалісткою ЧЄ-2019

Склад жіночої збірної України: Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Юлія Журавок, Дар'я Блашко.

Старший тренер жіночої збірної України Валерій Лєсніков, який після закінчення сезону цілком може позбутися своєї посади, повіз в Раубічі найсильніший склад. До біатлоністок, які були в складі на минулому чемпіонаті світу, додалася Дар'я Блашко. Рішення про участь Блашко оголосили ще на початку лютого, безпосередньо перед чемпіонатом світу. У лютому Дар'я не виступала на Кубку IBU, так що нинішня її форма залишається загадкою.

Журавок в Антхольці не пробігла жодної гонки і, щоб не втрачати час, виступила на сьомому етапі Кубка IBU в сусідньому Мартеллі (Італія), де завоювала бронзову медаль в спринті, а в персьюті фінішувала п'ятою. Схоже, ці результати вразили тренерський штаб, і вони вирішили взяти Юлію в Раубічі. До того ж, в минулому році саме Журавок стала джокером в рукаві колишнього старшого тренера жіночої збірної Андрія Прокуніна і врятувала Україну від повного фіаско.

Юлія Журавок і екс-наставник жіночої збірної України Андрій Прокунін

У 2019 році Україна традиційно повезла основний склад на чемпіонат Європи. Але, не дивлячись на те, що майже всі інші збірні виступили резервними складами (за винятком Білорусі та Швеції, але шведи достроково покинули Раубічі і пропустили гонки переслідування), українці завоювали лише одну нагороду. Єдину медаль в скарбничку принесла якраз Журавок, яка стала віце-чемпіонкою Європи в індивідуальній гонці. На жаль, в цьому році в програму чемпіонату Європи коронна для «Жужі» індивідуальна гонка не увійшла.

Санітра вирішив обійтися без ротації

Склад чоловічої збірної України: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал.

На відміну від свого колеги з жіночої збірної, наставник чоловічої команди Юрай Санітра вирішив обійтися без змін. Підручний, Прима, Дудченко, Семенов, Ткаленко і Цимбал виступили на чемпіонаті світу-2020, але не зуміли завоювати медаль. Жіноча команда, як і рік тому в Естерсунді, здобула бронзову медаль в класичній естафеті, а ось чемпіону світу-2019 Підручному цього разу не вдалося повторити минулорічний успіх.

Дмитро Підручний та Артем Прима

До чемпіонату світу в Антхольці про відставку Юрая Санітри не могло бути й мови, багато хто вірив, що Підручний знову візьме нагороду. Ходили розмови, що словацькому фахівцеві можуть віддати ще й жіночу збірну. Але якщо не брати до уваги єдиний подіум Підручного, результати роботи Санітри досить посередні. Прогресує тільки молодий Антон Дудченко, інші залишилися або на колишньому рівні, або стали виступати ще гірше. Тож важко переоцінити важливість заключних стартів сезону саме для команди Санітри.

Навіщо нам ці змагання?

Для держави чемпіонат Європи більш статусний, ніж етапи Кубка світу

Чому ж основні українські біатлоністи їдуть на чемпіонат Європи, якщо суперники переважно виставляють резервні склади? Все просто: для держави ці змагання за статусом стоять набагато вище за етапи Кубка світу, майже на одному ряду з чемпіонатами світу та Олімпійськими іграми. Але якщо на ЧС та ОІ виграти медаль шансів досить небагато, то завоювати безліч нагород на чемпіонаті Європи практично не складе труднощів. Спортсмени та їх тренери отримають за медалі стипендії, а федерація - хороше фінансування на наступний сезон.

В цьому році чемпіонат Європи проходить після світової першості, тож другого шансу у збірної України заробити фінансування не буде. З огляду на регрес в результатах на чемпіонаті світу, нашій команді потрібно виграти якомога більше нагород на майбутньому старті. В принципі, в боротьбі з резервістами інших збірних при хороших розкладах можна ледь не поборотися за перемогу в медальному заліку, але, як показав минулий рік, навіть за слабкої конкуренції можна зазнати фіаско.

Розклад чемпіонату Європи в Раубічах (час київський):

26.02.2020 - 12:00 - Суперспринт, чоловіки (кваліфікація)
26.02.2020 - 14:00 - Суперспринт, жінки (кваліфікація)
26.02.2020 - 16:30 - Суперспринт, чоловіки (фінал)
26.02.2020 - 17:00 - Суперспринт, жінки (фінал)
27.02.2020 - 13:00 - Одиночна змішана естафета
27.02.2020 - 16:00 - Змішана естафета
29.02.2020 - 11:30 - Спринт, чоловіки
29.02.2020 - 14:30 - Спринт, жінки
01.03.2020 - 11:30 - Гонка переслідування, чоловіки
01.03.2020 - 13:30 - Гонка переслідування, жінки

На чемпіонаті Європи відбудуться суперспринтерські гонки, одиночна і класична змішані естафети, спринти і персьюти. 28-го лютого, на екваторі змагань, біатлоністи отримають день відпочинку.

Варто відзначити, що суперспринт включений в програму чемпіонату Європи вперше, замінивши класику біатлону - індивідуальні гонки. Раніше ця дисципліна проводилася на етапах Кубка IBU, а також на літньому чемпіонаті світу-2019.

Українка Анастасія Меркушина в грудні стала срібною призеркою суперспринту в Ріднау, так що є всі підстави сподіватися на медальний почин вже в перший змагальний день.

Sport.ua проведе текстові трансляції всіх гонок, знайти їх можна буде за посиланням нижче.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Den96
      Den96, 26.02.2020 17:55
    0
    TimurKhAI, 26.02.2020 16:29
    Сначала в статье Денис радостно утверждает:
    "... завоевать множество наград на чемпионате Европы практически не составит труда... "
    А затем он же в комментах сокрушается:
    "... Так что сложно будет нашей основе..."
    ----------------------------
    Что-то я совсем запутался, нам будет легко или тяжко добывать медали в Раубичах?
    Если сравнивать с ОИ и ЧМ - не составит труда) уже хорошо начали)
    Медали брать можно, но хочется золотых...
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 26.02.2020 16:29
    +1
    Сначала в статье Денис радостно утверждает:
    "... завоевать множество наград на чемпионате Европы практически не составит труда... "
    А затем он же в комментах сокрушается:
    "... Так что сложно будет нашей основе..."
    ----------------------------
    Что-то я совсем запутался, нам будет легко или тяжко добывать медали в Раубичах?
    svetikrm
      svetikrm, 26.02.2020 11:20
    +1
    Den96, 26.02.2020 10:18
    Дуло не в этом. Для других видов спорта чемпионат Европы котируется значительно выше. В биатлоне это соревнование рангом примерно Кубка ИБУ (второй лиги)
    с нашим уровнем биатлона ЧЕ в самый раз.
    Den96
      Den96, 26.02.2020 10:18
    +1
    svetikrm, 26.02.2020 10:10
    Подскажите, какая наша федерация ездит не основным составом на Чемпионат Европы? Куда не глянь везде основа, что в фехтовании, что в плавание, что в борьбе, что в стрельбе.
    Дуло не в этом. Для других видов спорта чемпионат Европы котируется значительно выше. В биатлоне это соревнование рангом примерно Кубка ИБУ (второй лиги)
    svetikrm
      svetikrm, 26.02.2020 10:10
    +3
    Kevko, 26.02.2020 05:13
    Брынзак использует бюджетные деньги налогоплательщиков.
    Участие основным составом в аматорском соревновании под названием "чемпионат Европы" для "завоевания" медалей - практически обман налогоплательщиков. Под мнимые достижения - вытянуть бюджетные деньги
    Подскажите, какая наша федерация ездит не основным составом на Чемпионат Европы? Куда не глянь везде основа, что в фехтовании, что в плавание, что в борьбе, что в стрельбе.
    Den96
      Den96, 26.02.2020 07:36
    +3
    euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:40
    В спринте и преследовании на медали будут претендовать спортсмены из ТОП-10 из списка приехавших на этот турнир.
    В суперспринте могут вмешаться молодые, а некоторым опытным спортсменам может помешать здоровье, не только не победить, но и даже попасть в финал данной дисциплины.
    Также возможны пропуски, ротация.
    Не удивлюсь, если резервисты топ-сборных будут всех рвать. Люди типо Наврата могут приехать с Кубка IBU на Кубок мира и сразу бороться за топ-10. Йоханнес Дале в прошлом сезоне еще на ИБУ бегал, в этом уже в топ-10 тотала КМ входит. Там сильные люди, просто пока они проигрывают конкуренцию в своих командах. Так что сложно будет нашей основе...
    Kevko
    online
      Kevko, 26.02.2020 05:13
    +3
    Брынзак использует бюджетные деньги налогоплательщиков.
    Участие основным составом в аматорском соревновании под названием "чемпионат Европы" для "завоевания" медалей - практически обман налогоплательщиков. Под мнимые достижения - вытянуть бюджетные деньги
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 01:17
    +3
    Жду море позитива от выступления сборной Украины !!! Хоть здесь...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 01:16
    +1
    adidas77, 26.02.2020 00:55
    Какой же это позорнейший подход и главное отсталый!
    Ничего не изменится в нашем биатлоне,а скорее всего будет дальше регресс!
    Пока у руля будут жулики, которые будут для галочки и отчетности по медалькам, гонять основу на второстепенные соревнования!
    Совок, полный совок!!!
    Брынзака в отставку!
    Жаль что Министерство Спорта у нас такое же по сути безголовое, потому как проглатывает эту фикцию с чемпионатами Европы для аматоров! И продолжает финансировать шайку дармоедов и воров!
    Почитай на юа.трибуна про спортивное финансирование в Украине.
    Биатлон в ТОПе, финансирование выше всех, во многом благодаря ЧЕ.
    Есть президентские стипендии за победу на Европе 7000грн./мес на 1 год- победителям, 5000грн./мес серебро, 4000 грн.-бронза.
    В эстафете каждому!!! Та же сумма.
    И тренерам от 50%до 100% от этой суммы.
    Есть там и лидер среди неолимпийских видов спорта - пауэрлифтинг за 15млн.
    adidas77
    online
      adidas77, 26.02.2020 00:57
    +2
    der_MaiStier, 26.02.2020 00:51
    Жодного представника з топ-30 чи навіть топ-40 Кубку світу і наші основні склади. Жалюгідно. А потім на 3 етапах, що залишились, наші будуть прохолоджуватись на 40-80-х місцях, бо втомились на ЧЄ
    Так и будет!
    А такие сволочи как Брынзак, будут дальше издеваться над нами болельщиками!
    adidas77
    online
      adidas77, 26.02.2020 00:55
    +3
    Какой же это позорнейший подход и главное отсталый!
    Ничего не изменится в нашем биатлоне,а скорее всего будет дальше регресс!
    Пока у руля будут жулики, которые будут для галочки и отчетности по медалькам, гонять основу на второстепенные соревнования!
    Совок, полный совок!!!
    Брынзака в отставку!
    Жаль что Министерство Спорта у нас такое же по сути безголовое, потому как проглатывает эту фикцию с чемпионатами Европы для аматоров! И продолжает финансировать шайку дармоедов и воров!
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 26.02.2020 00:51
    +6
    Жодного представника з топ-30 чи навіть топ-40 Кубку світу і наші основні склади. Жалюгідно. А потім на 3 етапах, що залишились, наші будуть прохолоджуватись на 40-80-х місцях, бо втомились на ЧЄ
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:40
    0
    В спринте и преследовании на медали будут претендовать спортсмены из ТОП-10 из списка приехавших на этот турнир.
    В суперспринте могут вмешаться молодые, а некоторым опытным спортсменам может помешать здоровье, не только не победить, но и даже попасть в финал данной дисциплины.
    Также возможны пропуски, ротация.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:17
    0
    В эстафетах будем бороться за победу, в статусе фаворита.
    Конкуренты в одиночной смешанной Россия, Беларусь, Эстония.
    Конкуренты в смешанной Россия, Беларусь.
    В принципе, если бы позволял регламент, могли бы выставить по ДВЕ КОМАНДЫ (с шансами на медаль) в каждой эстафете.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:57
    +5
    Биатлон ЧЕ-2020
    ТОП-спортсмены турнира
    Женщины, позиция в тотале КМ

    23 Елена Пидгрушная
    25 KRYUKO Iryna
    29 HOEGBERG Elisabeth
    31 Юлия Джима
    32 BENDIKA Baiba
    37 Вита Семеренко
    42 Валя Семеренко
    52 REZTSOVA Kristina
    54 Дарья Блашко
    55 SOLA Hanna
    56 ZBYLUT Kinga
    60 KRUCHINKINA Elena
    62 Анастасия Меркушина
    64 ZHANG Yan
    66 CHEVALIER Chloe
    70 OJA Regina
    75 ALIMBEKAVA Dzinara
    77 GONTIER Nicole
    78 HAMMERSCHMIDT Maren
    79 PORSHNEVA Anastasiia
    - GWIZDON Magdalena
    - PAVLOVA Evgeniya
    - Юлия Журавок
    - RUNGGALDIER Alexia
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:55
    +7
    Биатлон ЧЕ-2020
    ТОП-спортсмены турнира
    Мужчины, позиция в тотале КМ

    15 ELISEEV Matvey
    20 Дмитрий Пидручный
    24 Артем Прима
    28 RASTORGUJEVS Andrejs
    31 ILIEV Vladimir
    37 ANEV Krasimir
    40 YALIOTNAU Raman
    47 BOCHARNIKOV Sergey
    52 Антон Дудченко
    59 REES Roman
    61 LATYPOV Eduard
    69 GUZIK Grzegorz
    74 Cергей Семенов
    81 KRUPCIK Tomas
    83 ZAHKNA Rene
    86 EBERHARD Tobias
    87 Руслан Ткаленко
    - SINAPOV Anton
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:54
    +2
    der_MaiStier, 25.02.2020 23:02
    Яскрава констатація рівня наших збірних, бо наврядчи з інших країн на це "аматорське" збіговисько теж їдуть основні склади. Навіщо нам максимальні квоти на Кубку світу, якщо 90% з діючих квот мають жалюгідний вигляд і треба їхати набивати статистику з "аматорами" ? Був би в нас нормальний керівник замість Бринзака, то була б постійна ротація з пошуком оптимального складу на майбутні ОІ
    Полностью представлены лучшими спортсменами : Украина, Беларусь, Эстония и блуждающая по Европе сборная Китая.
    Россия-2 и мужская сборная Болгарии.
    Остальные выставили отдельных личностей и статистов.
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 25.02.2020 23:02
    +5
    Яскрава констатація рівня наших збірних, бо наврядчи з інших країн на це "аматорське" збіговисько теж їдуть основні склади. Навіщо нам максимальні квоти на Кубку світу, якщо 90% з діючих квот мають жалюгідний вигляд і треба їхати набивати статистику з "аматорами" ? Був би в нас нормальний керівник замість Бринзака, то була б постійна ротація з пошуком оптимального складу на майбутні ОІ
    DK1961
      DK1961, 25.02.2020 21:33
    +2
    С брынзаками и здесь обос...ся
    rosti79
    online
      rosti79, 25.02.2020 20:49
    -5
    Опять не одной медали не завоюет
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:55
    +7
    Биатлон ЧЕ-2020
    ТОП-спортсмены турнира
    Мужчины, позиция в тотале КМ

    15 ELISEEV Matvey
    20 Дмитрий Пидручный
    24 Артем Прима
    28 RASTORGUJEVS Andrejs
    31 ILIEV Vladimir
    37 ANEV Krasimir
    40 YALIOTNAU Raman
    47 BOCHARNIKOV Sergey
    52 Антон Дудченко
    59 REES Roman
    61 LATYPOV Eduard
    69 GUZIK Grzegorz
    74 Cергей Семенов
    81 KRUPCIK Tomas
    83 ZAHKNA Rene
    86 EBERHARD Tobias
    87 Руслан Ткаленко
    - SINAPOV Anton
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 26.02.2020 00:51
    +6
    Жодного представника з топ-30 чи навіть топ-40 Кубку світу і наші основні склади. Жалюгідно. А потім на 3 етапах, що залишились, наші будуть прохолоджуватись на 40-80-х місцях, бо втомились на ЧЄ
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:57
    +5
    Биатлон ЧЕ-2020
    ТОП-спортсмены турнира
    Женщины, позиция в тотале КМ

    23 Елена Пидгрушная
    25 KRYUKO Iryna
    29 HOEGBERG Elisabeth
    31 Юлия Джима
    32 BENDIKA Baiba
    37 Вита Семеренко
    42 Валя Семеренко
    52 REZTSOVA Kristina
    54 Дарья Блашко
    55 SOLA Hanna
    56 ZBYLUT Kinga
    60 KRUCHINKINA Elena
    62 Анастасия Меркушина
    64 ZHANG Yan
    66 CHEVALIER Chloe
    70 OJA Regina
    75 ALIMBEKAVA Dzinara
    77 GONTIER Nicole
    78 HAMMERSCHMIDT Maren
    79 PORSHNEVA Anastasiia
    - GWIZDON Magdalena
    - PAVLOVA Evgeniya
    - Юлия Журавок
    - RUNGGALDIER Alexia
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 25.02.2020 23:02
    +5
    Яскрава констатація рівня наших збірних, бо наврядчи з інших країн на це "аматорське" збіговисько теж їдуть основні склади. Навіщо нам максимальні квоти на Кубку світу, якщо 90% з діючих квот мають жалюгідний вигляд і треба їхати набивати статистику з "аматорами" ? Був би в нас нормальний керівник замість Бринзака, то була б постійна ротація з пошуком оптимального складу на майбутні ОІ
    svetikrm
      svetikrm, 26.02.2020 10:10
    +3
    Kevko, 26.02.2020 05:13
    Брынзак использует бюджетные деньги налогоплательщиков.
    Участие основным составом в аматорском соревновании под названием "чемпионат Европы" для "завоевания" медалей - практически обман налогоплательщиков. Под мнимые достижения - вытянуть бюджетные деньги
    Подскажите, какая наша федерация ездит не основным составом на Чемпионат Европы? Куда не глянь везде основа, что в фехтовании, что в плавание, что в борьбе, что в стрельбе.
    Den96
      Den96, 26.02.2020 07:36
    +3
    euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:40
    В спринте и преследовании на медали будут претендовать спортсмены из ТОП-10 из списка приехавших на этот турнир.
    В суперспринте могут вмешаться молодые, а некоторым опытным спортсменам может помешать здоровье, не только не победить, но и даже попасть в финал данной дисциплины.
    Также возможны пропуски, ротация.
    Не удивлюсь, если резервисты топ-сборных будут всех рвать. Люди типо Наврата могут приехать с Кубка IBU на Кубок мира и сразу бороться за топ-10. Йоханнес Дале в прошлом сезоне еще на ИБУ бегал, в этом уже в топ-10 тотала КМ входит. Там сильные люди, просто пока они проигрывают конкуренцию в своих командах. Так что сложно будет нашей основе...
    Kevko
    online
      Kevko, 26.02.2020 05:13
    +3
    Брынзак использует бюджетные деньги налогоплательщиков.
    Участие основным составом в аматорском соревновании под названием "чемпионат Европы" для "завоевания" медалей - практически обман налогоплательщиков. Под мнимые достижения - вытянуть бюджетные деньги
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 01:17
    +3
    Жду море позитива от выступления сборной Украины !!! Хоть здесь...
    adidas77
    online
      adidas77, 26.02.2020 00:55
    +3
    Какой же это позорнейший подход и главное отсталый!
    Ничего не изменится в нашем биатлоне,а скорее всего будет дальше регресс!
    Пока у руля будут жулики, которые будут для галочки и отчетности по медалькам, гонять основу на второстепенные соревнования!
    Совок, полный совок!!!
    Брынзака в отставку!
    Жаль что Министерство Спорта у нас такое же по сути безголовое, потому как проглатывает эту фикцию с чемпионатами Европы для аматоров! И продолжает финансировать шайку дармоедов и воров!
    adidas77
    online
      adidas77, 26.02.2020 00:57
    +2
    der_MaiStier, 26.02.2020 00:51
    Жодного представника з топ-30 чи навіть топ-40 Кубку світу і наші основні склади. Жалюгідно. А потім на 3 етапах, що залишились, наші будуть прохолоджуватись на 40-80-х місцях, бо втомились на ЧЄ
    Так и будет!
    А такие сволочи как Брынзак, будут дальше издеваться над нами болельщиками!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 23:54
    +2
    der_MaiStier, 25.02.2020 23:02
    Яскрава констатація рівня наших збірних, бо наврядчи з інших країн на це "аматорське" збіговисько теж їдуть основні склади. Навіщо нам максимальні квоти на Кубку світу, якщо 90% з діючих квот мають жалюгідний вигляд і треба їхати набивати статистику з "аматорами" ? Був би в нас нормальний керівник замість Бринзака, то була б постійна ротація з пошуком оптимального складу на майбутні ОІ
    Полностью представлены лучшими спортсменами : Украина, Беларусь, Эстония и блуждающая по Европе сборная Китая.
    Россия-2 и мужская сборная Болгарии.
    Остальные выставили отдельных личностей и статистов.
    DK1961
      DK1961, 25.02.2020 21:33
    +2
    С брынзаками и здесь обос...ся
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 26.02.2020 16:29
    +1
    Сначала в статье Денис радостно утверждает:
    "... завоевать множество наград на чемпионате Европы практически не составит труда... "
    А затем он же в комментах сокрушается:
    "... Так что сложно будет нашей основе..."
    ----------------------------
    Что-то я совсем запутался, нам будет легко или тяжко добывать медали в Раубичах?
    svetikrm
      svetikrm, 26.02.2020 11:20
    +1
    Den96, 26.02.2020 10:18
    Дуло не в этом. Для других видов спорта чемпионат Европы котируется значительно выше. В биатлоне это соревнование рангом примерно Кубка ИБУ (второй лиги)
    с нашим уровнем биатлона ЧЕ в самый раз.
    Den96
      Den96, 26.02.2020 10:18
    +1
    svetikrm, 26.02.2020 10:10
    Подскажите, какая наша федерация ездит не основным составом на Чемпионат Европы? Куда не глянь везде основа, что в фехтовании, что в плавание, что в борьбе, что в стрельбе.
    Дуло не в этом. Для других видов спорта чемпионат Европы котируется значительно выше. В биатлоне это соревнование рангом примерно Кубка ИБУ (второй лиги)
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 01:16
    +1
    adidas77, 26.02.2020 00:55
    Какой же это позорнейший подход и главное отсталый!
    Ничего не изменится в нашем биатлоне,а скорее всего будет дальше регресс!
    Пока у руля будут жулики, которые будут для галочки и отчетности по медалькам, гонять основу на второстепенные соревнования!
    Совок, полный совок!!!
    Брынзака в отставку!
    Жаль что Министерство Спорта у нас такое же по сути безголовое, потому как проглатывает эту фикцию с чемпионатами Европы для аматоров! И продолжает финансировать шайку дармоедов и воров!
    Почитай на юа.трибуна про спортивное финансирование в Украине.
    Биатлон в ТОПе, финансирование выше всех, во многом благодаря ЧЕ.
    Есть президентские стипендии за победу на Европе 7000грн./мес на 1 год- победителям, 5000грн./мес серебро, 4000 грн.-бронза.
    В эстафете каждому!!! Та же сумма.
    И тренерам от 50%до 100% от этой суммы.
    Есть там и лидер среди неолимпийских видов спорта - пауэрлифтинг за 15млн.
    Den96
      Den96, 26.02.2020 17:55
    0
    TimurKhAI, 26.02.2020 16:29
    Сначала в статье Денис радостно утверждает:
    "... завоевать множество наград на чемпионате Европы практически не составит труда... "
    А затем он же в комментах сокрушается:
    "... Так что сложно будет нашей основе..."
    ----------------------------
    Что-то я совсем запутался, нам будет легко или тяжко добывать медали в Раубичах?
    Если сравнивать с ОИ и ЧМ - не составит труда) уже хорошо начали)
    Медали брать можно, но хочется золотых...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:40
    0
    В спринте и преследовании на медали будут претендовать спортсмены из ТОП-10 из списка приехавших на этот турнир.
    В суперспринте могут вмешаться молодые, а некоторым опытным спортсменам может помешать здоровье, не только не победить, но и даже попасть в финал данной дисциплины.
    Также возможны пропуски, ротация.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.02.2020 00:17
    0
    В эстафетах будем бороться за победу, в статусе фаворита.
    Конкуренты в одиночной смешанной Россия, Беларусь, Эстония.
    Конкуренты в смешанной Россия, Беларусь.
    В принципе, если бы позволял регламент, могли бы выставить по ДВЕ КОМАНДЫ (с шансами на медаль) в каждой эстафете.