Даяна Ястремська - Гарбінє Мугуруса. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу третього кола на турнірі в Досі

Даяна Ястремська - Гарбінє Мугуруса. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

У середу, 26 лютого, друга ракетка України Даяна Ястремська (№25 WTA) продовжить боротьбу на турнірі серії Прем'єр 5 в Досі.
 
У матчі третього кола українка побореться проти екс-першої ракетки світу Гарбінє Мугуруса (№16 WTA).
 
Зустріч відбудеться другим запуском вечірньої сесії на центральному корті після матчу Плішкова - Жабер. Орієнтовний час початку матчу - 21:40 за Києвом.

Шлях на турнірі
Стадія  Ястремська  Мугуруса
1-е коло  Фліпкенс (6-2 6-4) №78 WTA    Касаткіна (7-5 5-7 6-3) №73 WTA
2-е коло   Кенін (6-3 7-6) №5 WTA  Томлянович (6-1 6-2) №54 WTA
 

 

 

Раніше дівчата зустрічалися три рази, українка виграла два поєдинки.

У наступному колі переможниця матчу зіграє проти лідера світового рейтингу Ешлі Барті з Австралії.

Раніше турнір покинула Еліна Світоліна.

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 27.02.2020 08:37
    0
    Stelios Komnin, 26.02.2020 23:36
    я вас почув, але з аутами по 1 метру в невимушеній ситуації робити нема чого. За рахунок чого Світоліна вигравала: вона як удав зтискала суперницю пока та не втомиться. Багато очок можна не вигравати, а чекати, коли суперниця "допоможе". Тому Ястремській треба різноманітність розвивати.
    Згідний! Але технічного різноманіття, мабуть, навряд прибуде. Потрібно вчитися не поспішати та будувати атаки ( приклад Рибакіна).
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 26.02.2020 23:36
    +3
    Mazyr2412, 26.02.2020 23:20
    Зрозумійте,не буде різноманітності в її грі ( можете скрінити). Терпіння їй потрібно.
    я вас почув, але з аутами по 1 метру в невимушеній ситуації робити нема чого. За рахунок чого Світоліна вигравала: вона як удав зтискала суперницю пока та не втомиться. Багато очок можна не вигравати, а чекати, коли суперниця "допоможе". Тому Ястремській треба різноманітність розвивати.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 26.02.2020 23:29
    0
    Mazyr2412, 26.02.2020 23:20
    Зрозумійте,не буде різноманітності в її грі ( можете скрінити). Терпіння їй потрібно.
    Не буде різноманітності, то й у топах не буде.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.02.2020 23:20
    0
    Stelios Komnin, 26.02.2020 23:13
    "Вкорочені" - удар біля сітки. До чого Мугурусу згадали, коли я писав про Ястремську? Головні проблеми - відсутність різноманітності в грі та почуття корту. Аути досить великі.
    Зрозумійте,не буде різноманітності в її грі ( можете скрінити). Терпіння їй потрібно.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 26.02.2020 23:13
    +1
    Mazyr2412, 26.02.2020 23:02
    Які вкорочені?! Мугуруса хоч один зробила? А Даяна зробила. Вона буде розвивати свої сильні сторони,а вони в неї є . Як я писав раніше,головні проблеми українки- психологія і витривалість.
    "Вкорочені" - удар біля сітки. До чого Мугурусу згадали, коли я писав про Ястремську? Головні проблеми - відсутність різноманітності в грі та почуття корту. Аути досить великі.
    Ruslan Gonchar
      Ruslan Gonchar, 26.02.2020 23:09
    +3
    Розчарувала, від слова сповна. Бажин таке враження що на Габі ставив. Малюнок гри читався як буквар, при більш-менш затягнутому розіграші Даянв передавлювала з позиції сили. Про подачу взагалі мовчу, страшно дивитись в статистику (там хоч 30% першої набереться?). Вилізають старі костурі, поспіх, поспіх, поспіх... Прийми, просто перебий під задню лінію, без експресії, далі розігруй (виходить же?). Ні треба з прийому першої подачі атакувати...Один раз з 10-15 проходить, і це дійсно красиво і видовищно, але в результаті бачимо на один віннерс купу невимушених... Не знаю, переповнюють емоції...Коли програє Еля (зараз), навіть питань нема, ну слабіша по всім аспектам... А тут...Ну нічого ж Кукурузина не показала, зовсім. Програла сама собі. БА-А-А-Ажин!!! Яка твоя роль у всьму цьому? Ти не можеш коригувати (хоч в якійсь мірі) емоційний стан, нерви і психологічний настрій своєї підопічної? Ти там до Даяни батька сватаєшся сидиш, чи нахіба? Вибачте за довжелезний манускрипт, за час матчу накипіло...
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 26.02.2020 23:02
    +2
    Очень жаль.Даже с этим арсеналом ее место в 10-ке,но психология.Будем ждать,.ведь на сегодня Даяна-основная наша надежда.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.02.2020 23:02
    0
    Stelios Komnin, 26.02.2020 22:57
    Все на поверхности: прямолинейная игра, куча невынужденных и двойных ошибок, отсутствие вариативности, использует 2-3 удара, которыми пытается сделать разницу. С такой игрой только в юниорах. Пока не научится укорачивать, держать длину и растягивать соперниц серьезных побед не будет.
    Які вкорочені?! Мугуруса хоч один зробила? А Даяна зробила. Вона буде розвивати свої сильні сторони,а вони в неї є . Як я писав раніше,головні проблеми українки- психологія і витривалість.
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 26.02.2020 23:01
    +1
    Потенціал великий у Даяни. Але досвіду бракує. Хоче пошвидше виграти розігриш, тому й помилок багато. Надіємось з часом все налагодиться.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 26.02.2020 22:59
    -2
    Однообразие бесит, ни мысли, ни интелекта в игре
    Elis
      Elis, 26.02.2020 22:57
    +5
    olegg1261, 26.02.2020 22:40
    Ну що панове будемо вважати що сьогодні в Даяни"критичний"день,інакше як пояснити таку кількість невимушених та подвійних помилок!
    Віком. Ми забуваємо, що їй всього лише 19. Звісно, можна, як Б'янка, в 19 виграти Шолом, але де та Б'янка більшу частину року? Даяні головне здоров'я, вона буде додавати. Вже поступово трішки додає, вчиться терпіти і боротись. Все буде. Всьому свій час. Баїн поганому не навчить. Еліні б ще такого "Баїна".
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 26.02.2020 22:57
    +1
    Все на поверхности: прямолинейная игра, куча невынужденных и двойных ошибок, отсутствие вариативности, использует 2-3 удара, которыми пытается сделать разницу. С такой игрой только в юниорах. Пока не научится укорачивать, держать длину и растягивать соперниц серьезных побед не будет.
    olegg1261
      olegg1261, 26.02.2020 22:56
    +4
    Подача,подача,подача...
    Без подачі немає удачі...
    serg
      serg, 26.02.2020 22:56
    +1
    serg, 26.02.2020 12:00
    хотелось бы победы от Даяны, но чувствую, сегодня влетим. Мугуруска сильна как никогда.
    Прогноз - два проигранных сета 3-6, 4-6 и домой
    ну вот и всё, прогноз почти подтвердился, несмотря на минусовавших. Проблема не во мне, а в Даяне, которая борется не с соперницей, а скорее с собой
    vital
    online
      vital, 26.02.2020 22:53
    +5
    Даяна сама собі придумує проблеми, з якими потім справляється, або ні. Рахунок 4-4 в 2-му сеті, повела українка на подачі 15-0 і далі 2 поспіль подвійних помилки. Гейм після такого підвис і таки Даяна його програла 4-5 і Гарбінья подає на матч після паузи.
    П.с. Я писав що головна проблема Даяни з Мугу це 3-ій матч поспіль без дня відпочинку. Відсутність свіжості і проблеми з подачами, через що подвійні сипляться одна за одною, ну і не доходить українка до м'ячів щоб зручно і точно пробити. Для теперішньої Даяни шлеми це все з днем відпочинку між матчами. Лише там можна чекати прориву теперішній Даяні.
    sergo1957
      sergo1957, 26.02.2020 22:52
    +3
    8 бл. двойных !!! Ну куда это годится !?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 26.02.2020 22:49
    +6
    Неопытная ещё, играет без смены ритма не оглядываясь,лупит напролом и здесь как карта ляжет,попала- попала,ошибки все точь в точь как блезницы.Игра есть это плюс,видно что и вскоре будет добавлять видимо на этом и идет весь тренировочный процес:силовой тенис +точность ударов.
    VITASS
      VITASS, 26.02.2020 22:45
    +1
    Да только за такие приемы первой навылет ей можно все простить. красава!
    olegg1261
      olegg1261, 26.02.2020 22:40
    +4
    Ну що панове будемо вважати що сьогодні в Даяни"критичний"день,інакше як пояснити таку кількість невимушених та подвійних помилок!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 26.02.2020 22:34
    +1
    Все больше Даяна напоминает Остапенко.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 26.02.2020 22:49
    +6
    Неопытная ещё, играет без смены ритма не оглядываясь,лупит напролом и здесь как карта ляжет,попала- попала,ошибки все точь в точь как блезницы.Игра есть это плюс,видно что и вскоре будет добавлять видимо на этом и идет весь тренировочный процес:силовой тенис +точность ударов.
    Elis
      Elis, 26.02.2020 22:57
    +5
    olegg1261, 26.02.2020 22:40
    Ну що панове будемо вважати що сьогодні в Даяни"критичний"день,інакше як пояснити таку кількість невимушених та подвійних помилок!
    Віком. Ми забуваємо, що їй всього лише 19. Звісно, можна, як Б'янка, в 19 виграти Шолом, але де та Б'янка більшу частину року? Даяні головне здоров'я, вона буде додавати. Вже поступово трішки додає, вчиться терпіти і боротись. Все буде. Всьому свій час. Баїн поганому не навчить. Еліні б ще такого "Баїна".
    vital
    online
      vital, 26.02.2020 22:53
    +5
    Даяна сама собі придумує проблеми, з якими потім справляється, або ні. Рахунок 4-4 в 2-му сеті, повела українка на подачі 15-0 і далі 2 поспіль подвійних помилки. Гейм після такого підвис і таки Даяна його програла 4-5 і Гарбінья подає на матч після паузи.
    П.с. Я писав що головна проблема Даяни з Мугу це 3-ій матч поспіль без дня відпочинку. Відсутність свіжості і проблеми з подачами, через що подвійні сипляться одна за одною, ну і не доходить українка до м'ячів щоб зручно і точно пробити. Для теперішньої Даяни шлеми це все з днем відпочинку між матчами. Лише там можна чекати прориву теперішній Даяні.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.02.2020 22:13
    +5
    мда, іспанка навіть не напрягається - все робить даяна, на жаль...
    olegg1261
      olegg1261, 26.02.2020 22:56
    +4
    Подача,подача,подача...
    Без подачі немає удачі...
    olegg1261
      olegg1261, 26.02.2020 22:40
    +4
    Ну що панове будемо вважати що сьогодні в Даяни"критичний"день,інакше як пояснити таку кількість невимушених та подвійних помилок!
    Elis
      Elis, 26.02.2020 22:28
    +4
    olegg1261, 26.02.2020 22:18
    Перехвилювалась поки очікувала початок матчу?
    Та ні, просто при 2:2 раптом бензин закінчився. Фізику треба серйозно підтягувати. 44% першої, купа подвійних і невимушених, кілометрові аути - все втома.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 26.02.2020 23:36
    +3
    Mazyr2412, 26.02.2020 23:20
    Зрозумійте,не буде різноманітності в її грі ( можете скрінити). Терпіння їй потрібно.
    я вас почув, але з аутами по 1 метру в невимушеній ситуації робити нема чого. За рахунок чого Світоліна вигравала: вона як удав зтискала суперницю пока та не втомиться. Багато очок можна не вигравати, а чекати, коли суперниця "допоможе". Тому Ястремській треба різноманітність розвивати.
    Ruslan Gonchar
      Ruslan Gonchar, 26.02.2020 23:09
    +3
    Розчарувала, від слова сповна. Бажин таке враження що на Габі ставив. Малюнок гри читався як буквар, при більш-менш затягнутому розіграші Даянв передавлювала з позиції сили. Про подачу взагалі мовчу, страшно дивитись в статистику (там хоч 30% першої набереться?). Вилізають старі костурі, поспіх, поспіх, поспіх... Прийми, просто перебий під задню лінію, без експресії, далі розігруй (виходить же?). Ні треба з прийому першої подачі атакувати...Один раз з 10-15 проходить, і це дійсно красиво і видовищно, але в результаті бачимо на один віннерс купу невимушених... Не знаю, переповнюють емоції...Коли програє Еля (зараз), навіть питань нема, ну слабіша по всім аспектам... А тут...Ну нічого ж Кукурузина не показала, зовсім. Програла сама собі. БА-А-А-Ажин!!! Яка твоя роль у всьму цьому? Ти не можеш коригувати (хоч в якійсь мірі) емоційний стан, нерви і психологічний настрій своєї підопічної? Ти там до Даяни батька сватаєшся сидиш, чи нахіба? Вибачте за довжелезний манускрипт, за час матчу накипіло...
    sergo1957
      sergo1957, 26.02.2020 22:52
    +3
    8 бл. двойных !!! Ну куда это годится !?
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.02.2020 22:31
    +3
    Ось тут би та й характер Світоліної проявити, 2-3 роки тому)))
    Ruslan Gonchar
      Ruslan Gonchar, 26.02.2020 22:28
    +3
    Так програвати самій собі мабуть ніхто не вміє в турі...Марта може посперечатись, але напевно Марта вже не та. Що Кукуруза не зможе, Даяна допоможе. Нема нервів на це дивитись. Але ж дивлюсь. Хвала спортивному мазохізму!
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 26.02.2020 23:02
    +2
    Очень жаль.Даже с этим арсеналом ее место в 10-ке,но психология.Будем ждать,.ведь на сегодня Даяна-основная наша надежда.
    Elis
      Elis, 26.02.2020 22:33
    +2
    Andy Chak, 26.02.2020 22:31
    Ось тут би та й характер Світоліної проявити, 2-3 роки тому)))
    Еліні б Даянину потужність, Даяні б Елінину витривалість...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 26.02.2020 22:06
    +2
    По ходу провал прийшов, на своїх помилках зробила фактично кукрузі сет
    Hottabych
      Hottabych, 26.02.2020 21:29
    +2
    Жабер обыграла Плишкову
    Zport.
      Zport., 26.02.2020 21:09
    +2
    Прямая трансляция по Сетанте будет!!!
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 26.02.2020 15:00
    +2
    serg, 26.02.2020 12:00
    хотелось бы победы от Даяны, но чувствую, сегодня влетим. Мугуруска сильна как никогда.
    Прогноз - два проигранных сета 3-6, 4-6 и домой
    Прогнози, то таке!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 26.02.2020 23:13
    +1
    Mazyr2412, 26.02.2020 23:02
    Які вкорочені?! Мугуруса хоч один зробила? А Даяна зробила. Вона буде розвивати свої сильні сторони,а вони в неї є . Як я писав раніше,головні проблеми українки- психологія і витривалість.
    "Вкорочені" - удар біля сітки. До чого Мугурусу згадали, коли я писав про Ястремську? Головні проблеми - відсутність різноманітності в грі та почуття корту. Аути досить великі.
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 26.02.2020 23:01
    +1
    Потенціал великий у Даяни. Але досвіду бракує. Хоче пошвидше виграти розігриш, тому й помилок багато. Надіємось з часом все налагодиться.