23.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Десна. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Чи зуміє чернігівська команда вперше відібрати очки у «гірників»?

Шахтар - Десна. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

У неділю, 23 лютого, в Харкові буде зіграно центральний матч 19-туру чемпіонату України: донецький «Шахтар» приймає чернігівську «Десну».

Для «гірників» сезон вже відновився. У четвер тут же, на «Металісті», була обіграна лісабонська «Бенфіка» в першій зустрічі 1/16 фіналу Ліги Європи. І поєдинок з «Десною» для команди Луїша Каштру стане генеральною репетицією перед матчем-відповіддю в Португалії. З огляду на впевнене лідерство в чемпіонаті України, напевно футболісти «оранжево-чорних» будуть думками на «Ештадіу да Луш». У цьому, зрозуміло, шанс для підопічних Олександра Рябоконя. Якщо тільки його візаві не випустить на поле голодну до футболу молодь, яка прагне довести своє право на гру в «основі».

А ось що стосується чернігівської команди, то тут багато неясностей. До зимової паузи «Десна» краще грала в гостях, ніж перед рідними вболівальниками. Можна сказати, навіть набагато краще: 64% набраних очок припали якраз на виїзні матчі. У Києві, наприклад, було обігране «Динамо». Але під час зимової паузи з команди пішли не останні гравці (Артем Фаворов, Богданов, Приндета). З'явилися нові виконавці (Арвеладзе, Будківський, Гуцуляк), але наскільки вони встигли влитися в колектив і вписатися в ігрові схеми, відомо тільки головному тренеру. З іншого боку, саме їх зарядженість на першу гру за нову команду, та ще на полі чинного чемпіона, може змусити і інших футболістів зіграти на 110% своїх можливостей. Особливо це стосується Тотовицького, який переїхав до Чернігова саме з «Шахтаря». У той же час, не допоможуть «Десні» дискваліфіковані Огиря і Калитвинцев.

У донецької команди таких проблем немає. «Гірники» роздали в оренди тих, хто не був гравцями стартового складу, і решту сезону проведуть вже зіграними футболістами. У Луїша Каштру тільки одне завдання: мотивувати гравців між поєдинками з «Бенфікою» на матч внутрішньої першості. Адже будь-яка втрата очок для «гірників» не критична: 14 очок переваги над найближчим переслідувачем, «Динамо», можуть як вселити впевненість, так і змусити розслабитися гравців.

Букмекери віддають перевагу «Шахтарю», і ми також ризикнемо припустити, що «гірники», котрі раніше ніколи не втрачали очки в матчах з «Десною» (3 перемоги в трьох поєдинках), продовжать цю серію. Навряд чи рахунок буде великим, але донецька команда зобов'язана перемагати.

Орієнтовні склади:
«Шахтар»:
Пятов - Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Болбат - Антоніо, Алан Патрік, Коноплянка, Коваленко, Тете - Сікан.
«Десна»: Паст - Мостовий, Тамм, Денис Фаворов, Імереков - Домбровський, Арвеладзе, Гуцуляк, Тотовіцкій, Картушов - Філіппов.

23 лютого, неділя

«Шахтар» — «Десна»
Харків. Стадіон «Металіст». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ШАХТАР – ДЕСНА. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Євген Арановський (Київ)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:17
    -5
    AK_228, 23.02.2020 17:15
    Шмоня Мастурбатор грозный, ждём завтра твой новый аккаунт
    у тебя дебила с отметкой ,только и остается,что ждать))
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 17:15
    +3
    Шмоня Мастурбатор грозный, ждём завтра твой новый аккаунт
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:14
    -6
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:12
    Ну ошибся так ошибся) Тоже мне событие)) Ты вообще сплошная ошибка, ничего удивительного))
    смотри по сторонам и совет 228 не привлекай к себе дебилом будешь выглядить))
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:13
    -6
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:12
    Ну ошибся так ошибся) Тоже мне событие)) Ты вообще сплошная ошибка, ничего удивительного))
    так и ты ошибка природы,на тебе природа отдохнула))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:12
    +4
    Великий комбинатор, 23.02.2020 17:10
    и я ошибся,только в чем вопрос ты не ошибся ты обосралось,разницу понимаешь?
    Ну ошибся так ошибся) Тоже мне событие)) Ты вообще сплошная ошибка, ничего удивительного))
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 17:12
    +5
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:10
    Ну я ж писал что я ошибся, и мне хватает смелости это признать) В отличие от недалеких оппонентов)) Я твои сливы уже считать устал)) Шото ваша заднеприводная шайка сегодня не в ударе))
    Выпустили самых тупых...
    А жекафанни самому тяжеловато вытаскивать
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:11
    -6
    AK_228, 23.02.2020 17:11
    Это же надо , за одни день Великий мастурбатор обосрал аккаунт, с утра его ногами пинают, мордой по полу возят, а он ещё скулит там что то
    а ты то к чему в разговоре людей животное обрыганое?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.02.2020 17:11
    -5
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:05
    Доказать готов, или в компанию зашкваренного комбинатора отправишься?))
    Шо доказать ? Шо ты бот ?
    Так уже ж доказали что раз , ты ж см последний раз со второго аккаунта вылез сразу же после плекса
    Опять после сыньки память отбило ?
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 17:11
    +5
    Это же надо , за одни день Великий мастурбатор обосрал аккаунт, с утра его ногами пинают, мордой по полу возят, а он ещё скулит там что то
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:10
    -6
    и я ошибся,только в чем вопрос ты не ошибся ты обосралось,разницу понимаешь?
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:10
    +5
    Великий комбинатор, 23.02.2020 17:08
    пиздло,так динамо в кубке проиграло перволиговой Александрии?
    Ну я ж писал что я ошибся, и мне хватает смелости это признать) В отличие от недалеких оппонентов)) Я твои сливы уже считать устал)) Шото ваша заднеприводная шайка сегодня не в ударе))
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 17:09
    +4
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:08
    При чем тут это, ты знаешь что стрелочник хуже п*дораса)) Хотя хуже тебя уже и не найдешь))
    Он одновалентный дебил
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:09
    -5
    AK_228, 23.02.2020 17:08
    Великий Мастурбатор, меняй аккаунт, этот обосран
    меняю твою жопу на другую
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:08
    -5
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:08
    При чем тут это, ты знаешь что стрелочник хуже п*дораса)) Хотя хуже тебя уже и не найдешь))
    то есть ты хуже пидораса,уверен на сто процентов
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 17:08
    +4
    Великий Мастурбатор, меняй аккаунт, этот обосран
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:08
    -5
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:07
    П*здло) Как закончились последние 5 матчей дыки с Шахтером?) Ответишь или будешь дальше позорится?))
    пиздло,так динамо в кубке проиграло перволиговой Александрии?
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:08
    +4
    Великий комбинатор, 23.02.2020 17:06
    то есть ты готов признать ,что обосрался с перволиговой александрией?
    При чем тут это, ты знаешь что стрелочник хуже п*дораса)) Хотя хуже тебя уже и не найдешь))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:07
    +4
    Великий комбинатор, 23.02.2020 17:05
    обосраный с перволиговой александрией -не те бе пиздеть))
    П*здло) Как закончились последние 5 матчей дыки с Шахтером?) Ответишь или будешь дальше позорится?))
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 23.02.2020 17:06
    -5
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:05
    Убогий, что там по последним 5 матчам? Ты готов уже признать что ты пистаболка последняя?))
    то есть ты готов признать ,что обосрался с перволиговой александрией?
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 17:05
    +4
    jekаfunny, 23.02.2020 17:03
    Или сам шмони держи
    Вы ж там постоянно клея обнюхаетесь а потом шмони друг другу держите
    Доказать готов, или в компанию зашкваренного комбинатора отправишься?))
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 23.02.2020 15:55
    +8
    jekаfunny, 23.02.2020 15:36
    Уверен в этом , что будет ?
    Якщо в плей-офф УПЛ Динамо двічі програє Шахтарю (мінус 6 очок) і не зможе переграти Зорю чи Десну (якій ти сьогодні так гаряче бажаєш перемоги), то ці дві команди можуть обійти Динамо, якщо не втрачатимуть очки з 5 і 6 командами раунду плей-офф. Ти цього хочеш, я так зрозумів? Щоб Динамо не позорилось в кваліфай-раундах ЛЧ, а змогло стабільно набрати очки в кваліфікації до ЛЄ з представниками, наприклад, Ліхтенштейну чи Андорри?
    Ну що ж, теж не найгірший варіант. Головне, що він реальний. Бо Яблонці, Шкендербеу, Мальме і Лугано на цьому етапі ще не гратимуть.
    Vlato0709
      Vlato0709, 23.02.2020 16:50
    +7
    JulikoB, 23.02.2020 13:47
    Вечером приду, готовьтесь.
    Приди лучше утром, а то спать ложиться обосранному придется.
    Dora
      Dora, 23.02.2020 16:37
    +7
    jekаfunny, 23.02.2020 15:05
    Удачи Десне
    О....вилізло гівно!!
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:10
    +7
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:08
    О, привет, Великий мастурбатор!!
    здорово дебил))
    Чего ты сегодня не «Иван грозный»!? Пароль забыл!?
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:07
    +7
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:05
    K_228, 23.02.2020 16:01 +1
    Ушёл Великий мастурбатор, стыдно стало---такое мог только клоун написать
    О, привет, Великий мастурбатор!!
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 15:10
    +7
    jekаfunny, 23.02.2020 15:05
    Удачи Десне
    Конечно удачи!!! Она должна быть на третьем месте, сразу после Зари)
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:56
    +6
    AK_228, 23.02.2020 16:55
    Я же говорю он дебил одновалентный
    Оно уже наверно новый аккаунт создает, бо этот зашкварен под завязку))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:53
    +6
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:50
    дебеленок 228 какая игра была называй?
    10.11 14 раунд упл)) Так ты поменяешь ник на питора, или как ты там хотел))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:51
    +6
    jekаfunny, 23.02.2020 16:49
    Не ну я понимаю что ты деревянный и между строк не можешь не то что чужие посты читать , а даже свои
    Я к тебе ? Я написал удачи Десне , а ты возбудился
    Сколько раз тебя нужно спросить чтобты уже слился?) Где я упоминал про дыку?)) Или у тебя с твоим парнем моней фетиш такой, любите унижения?))
    Dora
      Dora, 23.02.2020 16:51
    +6
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:39
    Оно уже и слилось) Тут сегодня дерьнамовскую гей тусовку целый день ссаными тряпками лупят))
    Пропоную всім користувачам даного ресурсу під назвою Sport.ua завжди у майбутньому називати користувача з ніком jekafunni одним словом-- ГІВНО!!!
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:50
    +6
    Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:49
    После 1/8 кубка Украины еще игра была)) Шмонь, ты откуда статистику берешь?))
    Блиииииииннннн.... ну зачем ты!? Хотелось в очередной раз доказать всем, что он дебил
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:49
    +6
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:43
    поехали
    -Кубок Украины, 1/8 финала, 30.10.19 19:30-победа Динамо
    -Премьер лига, 3-й тур, регулярный сезон, 10.08.19 18:05-победа шахтера
    -Суперкубок, финал, 28.07.19 22:05 победа Динамо
    -Премьер лига, 30-й тур, чемпионская группа, 22.05.19 19:35 ничья
    -Премьер лига, 25-й тур, чемпионская группа, 24.04.19 18:35 ничья
    так укого больше?
    После 1/8 кубка Украины еще игра была)) Шмонь, ты откуда статистику берешь?))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:39
    +6
    Dora, 23.02.2020 16:37
    О....вилізло гівно!!
    Оно уже и слилось) Тут сегодня дерьнамовскую гей тусовку целый день ссаными тряпками лупят))
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:37
    +6
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:36
    пять у Динамо и одна ничья ---дальше само опустишься)))
    Да не вопрос, Мастурбатор, чего пять игр или 10, 20, 30- не важно!?
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:36
    +6
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:35
    у Динамо больше побед и ты обосралось)))
    Ты одновалентный дебил зачем начал считал «последние пять» матчей!? С какого перепугу!?
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:35
    +6
    Великий комбинатор, 23.02.2020 16:32
    для тебя дебила повторяю-------оно лучше по победам -опровергай даун)))
    Посмотрел 5 последних матчей, 2 победы Шахтера, 2 дерьнамо, и одна ничья. В чем сильнее?)
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:05
    +6
    Там вчера какой-то клоун по комментариям в прогнозе популярность определял) Готов повторить свои слова сегодня?))
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 23.02.2020 16:03
    +6
    Surkisfuilo, 23.02.2020 15:55
    Якщо в плей-офф УПЛ Динамо двічі програє Шахтарю (мінус 6 очок) і не зможе переграти Зорю чи Десну (якій ти сьогодні так гаряче бажаєш перемоги), то ці дві команди можуть обійти Динамо, якщо не втрачатимуть очки з 5 і 6 командами раунду плей-офф. Ти цього хочеш, я так зрозумів? Щоб Динамо не позорилось в кваліфай-раундах ЛЧ, а змогло стабільно набрати очки в кваліфікації до ЛЄ з представниками, наприклад, Ліхтенштейну чи Андорри?
    Ну що ж, теж не найгірший варіант. Головне, що він реальний. Бо Яблонці, Шкендербеу, Мальме і Лугано на цьому етапі ще не гратимуть.
    Они лукавят что сегодня за Десну, и описанную тобой ситуацию понимают сами)) Борьба за чемпионство уже потеряла интригу, а вот за второе и третье место будет борьба) И не обязательно Шахтеру два раза обыгрывать дыpявок, Заря и Десна прекрасно могут это сделать сами, чай не с Барселоной же играют))
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 16:01
    +6
    Ушёл Великий мастурбатор, стыдно стало
    AK_228
    online
      AK_228, 23.02.2020 15:54
    +6
    jekаfunny, 23.02.2020 15:48
    Главное чтобы для начала сегодня Десна победила !
    Можно и в очных встречах с ск динамо