23.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Десна – 1:0. Марлос приніс перемогу гірникам. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 19-го туру Української Прем'єр-ліги

Шахтар – Десна – 1:0. Марлос приніс перемогу гірникам. Відеоогляд матчу
© ФК Шахтар Донецьк. Марлос

У Харкові відбувся матч 19-го туру чемпіонату України між донецьким «Шахтарем» і чернігівською «Десною» (1:0).

Вперше в Україні було скасовано гол після перегляду епізоду за допомогою системи VAR.

Дивіться відео голів та огляд матчу.

Відеоогляд першого тайму.

Відеоогляд другого тайму.

ГОЛ! 1:0. Марлос, 90+4 хв.

Найкращі моменти матчу Шахтар Донецьк - Десна
90' ГОЛ ! Мяч забил Ромеро Марлос (Шахтер Донецк).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 24.02.2020 21:13
    0
    МраМор, 23.02.2020 21:32
    А те, що м'яч до гравця Десни потрапив після рикошета від гравця Шахти, то фігня...?
    Да, фигня. Потому что рикошеты или неудачная блокирока ударов никогда не отменяли офсайдов. Офсайда быть не может только если чужой игрок игрок сознательно дает пас сам, если идет вбрасывание аута или если передача идет не вперед.
    В данном случае имел место прострел вперед и говорить что игрок к которому шел мяч не влиял на эпизод никак нельзя.
    XoXoTyH
      XoXoTyH, 23.02.2020 21:41
    +3
    МраМор, 23.02.2020 21:32
    А те, що м'яч до гравця Десни потрапив після рикошета від гравця Шахти, то фігня...?
    Да, фигня. По такой логике Марлос не был в офсайда в матче с Бенфикой. Там же ему от вратаря прилетело. Наверно в этом мире только избранные знают правила
    МраМор
      МраМор, 23.02.2020 21:32
    -5
    UKRAINE FAN, 23.02.2020 21:04
    оффсайд
    А те, що м'яч до гравця Десни потрапив після рикошета від гравця Шахти, то фігня...?
    Роман Вороб'юк
      Роман Вороб'юк, 23.02.2020 21:28
    0
    Я в шоці, вже Динамо нічого не грає, а ціх все одно за вуха тягнуть. Який офсайд якщо м'яч до нього від ноги суперника попав,,,
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 23.02.2020 21:04
    +4
    МраМор, 23.02.2020 20:41
    А чого гол Десни відмінили? Що там було?
    оффсайд
    МраМор
      МраМор, 23.02.2020 20:41
    -6
    А чого гол Десни відмінили? Що там було?
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 23.02.2020 20:02
    -10
    А где видео отмененного гола Десны? Как то некрасиво получается.
    Хотелось бы воочию убедиться, что Шахтер не вытянули за уши.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 23.02.2020 21:04
    +4
    МраМор, 23.02.2020 20:41
    А чого гол Десни відмінили? Що там було?
    оффсайд
    XoXoTyH
      XoXoTyH, 23.02.2020 21:41
    +3
    МраМор, 23.02.2020 21:32
    А те, що м'яч до гравця Десни потрапив після рикошета від гравця Шахти, то фігня...?
    Да, фигня. По такой логике Марлос не был в офсайда в матче с Бенфикой. Там же ему от вратаря прилетело. Наверно в этом мире только избранные знают правила
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 24.02.2020 21:13
    0
    МраМор, 23.02.2020 21:32
    А те, що м'яч до гравця Десни потрапив після рикошета від гравця Шахти, то фігня...?
    Да, фигня. Потому что рикошеты или неудачная блокирока ударов никогда не отменяли офсайдов. Офсайда быть не может только если чужой игрок игрок сознательно дает пас сам, если идет вбрасывание аута или если передача идет не вперед.
    В данном случае имел место прострел вперед и говорить что игрок к которому шел мяч не влиял на эпизод никак нельзя.
    Роман Вороб'юк
      Роман Вороб'юк, 23.02.2020 21:28
    0
    Я в шоці, вже Динамо нічого не грає, а ціх все одно за вуха тягнуть. Який офсайд якщо м'яч до нього від ноги суперника попав,,,